Soutěže: Ukončené soutěže

Soutěže: Robert Bryndza – Noční lov

1 1 1 1 1 (4 hlasů)
5

Ode dneška soutěžíme o tři výtisky knihy Noční lov z nakladatelství Cosmopolis. Pokud správně zodpovíte tři jednoduché soutěžní otázky a usměje-li se na vás štěstí při závěrečném losování, kniha bude vaše.

 
Výhru do soutěže věnovalo:

nakladatelství Cosmopolis

Cosmopolis

 

Cena v soutěži:  

3x kniha Noční lov

Noční lov

 

Detektiv šéf inspektor Erika Fosterová a její tým čelí další nebezpečné výzvě! Thriller, který vám nedá spát! Další kniha od autora Dívky v ledu. 


Soutěžní otázky:

1. Jak se jmenuje celým jménem šéf inspektorka z knihy, o kterou soutěžíme?  

2. Ve kterém měsíci vyšla kniha, o kterou soutěžíme? 

3. Kolik stran má kniha, o kterou soutěžíme? 


Odpovědi na otázky naleznete na stránkách nakladatelství Cosmopolis.


Soutěže se mohou zúčastnit všichni s korespondenční adresou v České republice. Stačí správně zodpovědět soutěžní otázku; odpovědi napište do odpovědního formuláře. Nezapomeňte doplnit i svou korespondenční adresu, na kterou bychom zaslali výhru. Výherci budou vylosováni ze všech správných odpovědí. Soutěžit můžete do 25. března 2017.

Soutěž byla ukončena. Knihu vyhrávají Hana Běláková, Kateřina Krupová a Jiří Volf. Gratulujeme.


Komentáře   

 
Kateřina Krupová
0 PoděkováníKateřina Krupová 2017-04-03 10:39
Dobrý den, kniha v pátek v pořádku dorazila. Moc děkuji za krásnou výhru a těším se až si uvařím kafíčko a pustím se do čtení :).
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Jiří Volf
0 DěkujiJiří Volf 2017-04-04 18:25
Dobrý den, děkuji za knihu, došla v pořádku :-)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Hana
0 Odp.: Soutěž o knihu Noční lovHana 2017-04-16 10:45
Dobrý den, knihu mám doma. Děkuji. :-)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 

Soutěže

Aktuality

 • Hlasujte pro svou oblíbenou knihu v Ceně čtenářů Magnesia Litera

  Vážení a milí čtenáři,

  literární ocenění Mgnesia Litera za rok 2017 se bude udělovat 4. dubna 2018. Jako každým rokem ji můžete sledovat v přímém přenosu České televize. Chcete-li aktivně vyjádřit, která kniha byla pro Vás ta nej, máte možnost se zapojit a hlasovat v kategorii Cena čtenářů. Vybírat lze z prózy, poezie i knih pro děti. Hlasovat můžete do 31. března 2018 ZDE.

   

   
 • Partonyma – nová čísla časopisu ke stažení a o připravované antologii

  Literární časopis Partonyma, založený v roce 2012, prochází již od závěru minulého roku řadou proměn. Poslední dvě čísla vyšla v menším formátu a celkově novém designu, což ovšem není nejpodstatnější změnou. Tato tzv. „černá řada“ (podle nové podoby obálky) je nyní, kromě klasické tištěné verze, uvolněna ke stažení ve formátu PDF zcela zdarma. Jedná se o dvojčíslo 19 - 20 na téma Umění zločinu / Zločinné umění a o dvojčíslo 21 – 22 na téma Meze textu / Meze prostoru.

  Číst dál...  

Doporučujeme

Nové komentáře

Z čtenářského deníku

 • Jarmila Glazarová: Vlčí jáma

  Jana, která osiřela po první světové válce, se dostává k adoptivním rodičům, kteří žijí ve Slezsku a jsou bezdětní. Jana se stává ošetřovatelkou své adoptivní matky, stará se o domácnost a snaží se své nové rodině být užitečná. Postupem času ale odhaluje tajemství tohoto nesourodého páru. Na první pohled totiž vypadají Klára a Robert šťastně, na ten druhý je ale vidět, že tento pár rozhodně šťastný není.

  Číst dál...  
 • Drašar

  Nacházíme se v době, kdy je český jazyk považován za mluvu vesničanů. Čeština je vytlačena z nejvyšších společenských funkcí, kultury i státní správy. Na školách se vyučuje německý jazyk, jazyk vzdělanců. Dochází k velké germanizaci (poněmčování) společnosti… A do této doby se narodí Josef Václav Michl. Dlouho očekávaný syn, kterému jsou předurčeny velké skutky a který se má stát chloubou rodiny.

  Číst dál...  

Přihlášení