Soutěže: Ukončené soutěže

Soutěže: František Langer – Bratrstvo bílého klíče

1 1 1 1 1 (2 hlasů)
5

Ode dneška soutěžíme o knihu Bratrstvo bílého klíče z nakladatelství Albatros. Pokud správně zodpovíte tři jednoduché soutěžní otázky a usměje-li se na vás štěstí při závěrečném losování, kniha bude vaše.

 

 


Výhru do soutěže věnovalo:

nakladatelství Albatros

logo


Cena v soutěži:  

1x kniha Bratrstvo bílého klíče

 


BratrstvoBilehoKlice

 

 

Bratrstvo bílého klíče je tajný spolek prožívající v opuštěné zahradě romantická dobrodružství, po jakých touží každý správný kluk, holky nevyjímaje. Jarkovi a jeho kamarádům se zahrada mění v bitevní pole, v tajnou chodbu a středověkou mučírnu, ale stává se i skutečným domovem medvěda, který utekl z cirkusu, a ringem boxera Čipery. Ale bratrstvo funguje i jako detektivní ústav, který vypátrá ztraceného psa a usvědčí zloděje. Opuštěná zahrada zkrátka představuje kouzelný svět, v němž se představy a sny členů Bratrstva stávají skutečností.Soutěžní otázky:

1. Do jaké edice spadá kniha Bratrstvo bílého klíče?

2. Jak se jmenuje boxer, který v knize vystupuje? 

3. Kdo je autorem ilustrací v knize, o kterou soutěžíme? 

Odpovědi na otázky naleznete na stránkách nakladatelství Albatros.

 

Soutěže se mohou zúčastnit všichni s korespondenční adresou v České republice. Stačí správně zodpovědět soutěžní otázku; odpovědi napište do odpovědního formuláře. Nezapomeňte doplnit i svou korespondenční adresu, na kterou bychom zaslali výhru. Výherci budou vylosováni ze všech správných odpovědí. Soutěžit můžete do 6. prosince 2016.

Soutěž byla ukončena. Knihu vyhrává 
Petra Radousová. Gratulujeme!

Komentáře   

 
Petra Radoušová
0 Odp.: Soutěž o knihu Bratrstvo bílého klíčePetra Radoušová 2017-04-25 10:58
Dobrý den, do dnešního dne mi kniha nedorazila. Můžete to prosím prověřit? Děkuji, s přátelským pozdravem Petra Radoušová
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Marta Šimečková
0 Odp.: Soutěž o knihu Bratrstvo bílého klíčeMarta Šimečková 2017-04-25 21:04
Dobrý večer, napište mi prosím na e-mail marta.simeckova (zavináč)vaseli teratura.cz svou adresu, prověřím to. Děkuji.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 

Soutěže

Aktuality

 • Nejkrásnější knihou roku se může stát celkem 55 knih. Které to jsou?

  Slavnostní vyhlášení Nejkrásnější české knihy roku 2017 je na spadnutí. Už 19. dubna budeme znát vítěze pyšnící se nejlepším grafickým, polygrafickým a ilustračním zpracováním. O titul zabojuje celkem 55 knih v šesti kategoriích. Patří mezi ně knihy jako Kůň a had, Humans of Prague nebo Veřejná tajemství. Seznamte se.

  Číst dál...  
 • Nominace na ceny Magnesia Litera za rok 2017

  Blíží se vyhlášení ceny Magnesia Litera za rok 2017. Jistě Vás zajímá, které tituly byly nominovány. V tiskové zprávě byly nominace již zveřejněny. Zde si je můžete spolu s fotografií některých nominovaných autorů prohlédnout.

  Číst dál...  

Doporučujeme

Nové komentáře

Z čtenářského deníku

 • Jarmila Glazarová: Vlčí jáma

  Jana, která osiřela po první světové válce, se dostává k adoptivním rodičům, kteří žijí ve Slezsku a jsou bezdětní. Jana se stává ošetřovatelkou své adoptivní matky, stará se o domácnost a snaží se své nové rodině být užitečná. Postupem času ale odhaluje tajemství tohoto nesourodého páru. Na první pohled totiž vypadají Klára a Robert šťastně, na ten druhý je ale vidět, že tento pár rozhodně šťastný není.

  Číst dál...  
 • Drašar

  Nacházíme se v době, kdy je český jazyk považován za mluvu vesničanů. Čeština je vytlačena z nejvyšších společenských funkcí, kultury i státní správy. Na školách se vyučuje německý jazyk, jazyk vzdělanců. Dochází k velké germanizaci (poněmčování) společnosti… A do této doby se narodí Josef Václav Michl. Dlouho očekávaný syn, kterému jsou předurčeny velké skutky a který se má stát chloubou rodiny.

  Číst dál...  

Přihlášení