Soutěže: Ukončené soutěže

Soutěže: Daniel Bettridge – Západozemí - Cestovní průvodce po sedmi královstvích

1 1 1 1 1 (6 hlasů)
dar

Nakladatelství Computer Press pro vás do soutěže věnovalo knihu Západozemí - Cestovní průvodce po sedmi královstvích. Pokud správně zodpovíte tři jednoduché soutěžní otázky a usměje-li se na vás štěstí při závěrečném losování, kniha bude vaše.

 

 

 

 

Výhru do soutěže věnovalo:

nakladatelství Computer Press

 

ComputerPress 

 

 

Cena v soutěži: 

kniha Západozemí - Cestovní průvodce po sedmi královstvích 

 

 

Zapadozemi 

  

Vydejte se do světa George R. R. Martina a seriálu Hra o trůny

Rušná velkoměsta, starobylé památky i věčně zasněžené vrcholky hor. Tohle všechno a ještě mnohem více najdete pohromadě pouze v Západozemí, které se stalo jednou z turisticky nejžádanějších destinací známého světa (proto tam také v posledních stoletích mířilo přes Úzké moře tolik invazních armád).

Tento průvodce vás přenese přímo do srdce kontinentu, který má rozmanitou a zajímavou kulturu i dech beroucí krajinu, měnící se skoro tak často jako rovnováha politických sil mezi hrdými a starobylými rody. Ať už se zajímáte o procházky v přírodě, adrenalinové zážitky a túry, vysokou kulturu, historii, kulinářské speciality, nákupy či o místní folklór, můžete si být jistí, že v tomto průvodci najdete všechny informace, které budete potřebovat.

Západozemí není klasickou cestovní příručkou a její použití vyžaduje jistou dávku fantazie. Všechny informace v ní obsažené jsou ale ověřené přímo z kanceláře lorda Varyse (a striktně založené na sérii fantasy knih od George R. R. Martina a seriálu Hra o trůny).

 V knize najdete:
– Všechny hlavní turistické taháky Západozemí i širého okolí
– Doporučené trasy i rady, jak na cestách doslova neztratit hlavu
– Zábavné i poučné střípky z historie Sedmi království
– Kulinářská doporučení od stromovinového vína po hnědou šlichtu z Blešího zadku
– Bezpečnostní informace včetně pohybu armád a magických tvorů
– A praktické informace o ubytování a možnostech povyražení

 S tímto průvodcem se v Západozemí prostě neztratíte.

 

 
Soutěžní otázky

1. Kdo je autorem knihy, o kterou soutěžíme?

2. Na jakém známém seriálu jsou založené informace v knize?

3. Kdy přesně vyšla kniha Západozemí - Cestovní průvodce po sedmi královstích v nakladatelství Computer Press ?

 

Odpovědi na otázky naleznete na stránkách nakladatelství Computer Press.

 

Soutěže se mohou zúčastnit všichni s korespondenční adresou v České republice. Stačí správně zodpovědět soutěžní otázky; odpovědi napište do odpovědního formuláře. Nezapomeňte doplnit i svou korespondenční adresu, na kterou bychom zaslali výhru. Výherci budou vylosováni ze všech správných odpovědí. Soutěžit můžete do 11. července 2016.

Soutěž byla ukončena. Knihu vyhrává Olga Fabiánová. Gratulujeme!

 

Západozemí - Cestovní průvodce po sedmi královstvích
Autor Daniel Bettridge
Nakladatelství Computer Press
Místo vydání Praha
Rok vydání 2016
Vydání 1.
Počet stran 304
ISBN/EAN 9788025146811
Ediční řada -

Do nakladatelstvíPorovnat ceny

Komentáře   

 
olly
0 Odp.: Soutěž o knihu Západozemí - Cestovní průvodce po sedmi královstvícholly 2016-08-10 04:45
Dobrý den,
knížka přišla v pořádku, děkuji za brzké doručení, olly
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 

Aktuality

 • Partonyma – nová čísla časopisu ke stažení a o připravované antologii

  Literární časopis Partonyma, založený v roce 2012, prochází již od závěru minulého roku řadou proměn. Poslední dvě čísla vyšla v menším formátu a celkově novém designu, což ovšem není nejpodstatnější změnou. Tato tzv. „černá řada“ (podle nové podoby obálky) je nyní, kromě klasické tištěné verze, uvolněna ke stažení ve formátu PDF zcela zdarma. Jedná se o dvojčíslo 19 - 20 na téma Umění zločinu / Zločinné umění a o dvojčíslo 21 – 22 na téma Meze textu / Meze prostoru.

  Číst dál...  
 • V šestém ročníku Ceny Česká kniha zvítězil Jiří Hájíček

  Závěrečná tisková zpráva šestého ročníku Ceny česká kniha, která oficiálně oznamuje vítěze, je již k dispozici. V následujících odstavcích si ji můžete přečíst.

  Číst dál...  

Doporučujeme

Nové komentáře

Z čtenářského deníku

 • Drašar

  Nacházíme se v době, kdy je český jazyk považován za mluvu vesničanů. Čeština je vytlačena z nejvyšších společenských funkcí, kultury i státní správy. Na školách se vyučuje německý jazyk, jazyk vzdělanců. Dochází k velké germanizaci (poněmčování) společnosti… A do této doby se narodí Josef Václav Michl. Dlouho očekávaný syn, kterému jsou předurčeny velké skutky a který se má stát chloubou rodiny.

  Číst dál...  
 • Biblický příběh, který se odehrává na americkém venkově

  John Steinbeck se narodil roku 1902 v Kalifornii. Vystřídal mnoho různých profesí a získané zkušenosti potom uplatňoval ve svých knihách. Patřil k autorům takzvané ztracené generace zažil první světovou válku a ve svých dílech popisuje bídu, které byl svědkem. Vyzdvihuje krásu kalifornské krajiny a sílu lidského ducha, naopak silně kritizuje násilí, zákeřnost a vypočítavost. Získal Pulitzerovu cenu i Nobelovu cenu za literaturu. Mezi jeho nejznámější knihy patří Hrozny hněvu, O myších a lidech, Pláň Tortilla a právě Na východ od ráje

  Číst dál...  

Přihlášení