Soutěže: Ukončené soutěže

Soutěže: Oldřich Růžička – Poklad kulhavého Jacka - Piráti

1 1 1 1 1 (5 hlasů)
5

Ode dneška soutěžíme o knihu Poklad kulhavého Jacka - Piráti z nakladatelství CPress. Pokud správně zodpovíte tři jednoduché soutěžní otázky a usměje-li se na vás štěstí při závěrečném losování, jedna z knih bude vaše.

 

 

 

Výhru do soutěže věnovalo:

nakladatelství CPress

 

logo

 

 

Cena v soutěži:  

1x kniha Poklad kulhavého Jacka - Piráti

 

Poklad kulhavého Jacka - Piráti

 

Vydej se s námi za pokladem starého prohnaného piráta. Po cestě z tebe udělám pravého pirátského kapitána. Vysvětlím ti, co musíš vědět o své posádce, jak se musíš obléct a jaké si máš opatřit zbraně. Pak společně najdeme poklad a na konci knihy tě čeká veliké překvapení. Tak neváhej a vzhůru na palubu.

 

Soutěžní otázky:

 

1. Do jakého žánru se řadí kniha, o kterou soutěžíme?

 

2. Jak zní křestní jméno autora knihy, o kterou soutěžíme?

 

3. Jak zní jméno prohnaného piráta, za jehož pokladem se v knize vydáme?

 

 

Odpovědi na otázky naleznete na stránkách nakladatelství CPress.

 

Soutěže se mohou zúčastnit všichni s korespondenční adresou v České republice. Stačí správně zodpovědět soutěžní otázku; odpovědi napište do odpovědního formuláře. Nezapomeňte doplnit i svou korespondenční adresu, na kterou bychom zaslali výhru. Výherci budou vylosováni ze všech správných odpovědí. Soutěžit můžete do 21. července 2016.

Soutěž byla ukončena. Knihu vyhrává 
Jaroslav Lazar. Gratulujeme!

 

Poklad kulhavého Jacka - Piráti
Autor Oldřich Růžička
Nakladatelství CPress
Místo vydání Praha
Rok vydání 2016
Vydání 1.
Počet stran -
ISBN/EAN 9788026410010
Ediční řada -

Do nakladatelstvíPorovnat ceny

Komentáře   

 
Nikola
0 Odp.: Soutěž o knihu Poklad kulhavého Jacka - PirátiNikola 2016-07-04 07:43
Dobrý den,
můžu se zeptat, zda se jedná o chybu? Narazila jsem na starší soutěže (např. o knihu Farma, Metro 2035,...) ale stránky nejdou načíst.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
admin
0 Odp.: Soutěž o knihu Poklad kulhavého Jacka - Pirátiadmin 2016-07-06 09:19
Dobry den, dekujeme za upozorneni. Skutecne se stala mensi chybka a nektere souteze byly predcasne zneverejnene. Ted uz by mely byt vsechny odkazy funkcni. Kazdy kdo by chtel zkusit stesti v techto soutezich ma jeste sanci i presto, ze termin mel uz vyprset. Konkretne se jedna a o nasledujici souteze

- Soutěž o knihu Hellboy 11: Ďáblova nevěsta a další příběhy
- Soutěž o knihu Západozemí - Cestovní průvodce po sedmi královstvích
- Soutěž o knihu Ve službách zla
- Soutěž o knihu Zajatci stříbrného slunce
- Soutěž o knihu Metro 2035
- Soutěž o knihu Farma
- Soutěž o knihu Kůzlátka
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 

Doporučujeme

Aktuality

 • Partonyma – nová čísla časopisu ke stažení a o připravované antologii

  Literární časopis Partonyma, založený v roce 2012, prochází již od závěru minulého roku řadou proměn. Poslední dvě čísla vyšla v menším formátu a celkově novém designu, což ovšem není nejpodstatnější změnou. Tato tzv. „černá řada“ (podle nové podoby obálky) je nyní, kromě klasické tištěné verze, uvolněna ke stažení ve formátu PDF zcela zdarma. Jedná se o dvojčíslo 19 - 20 na téma Umění zločinu / Zločinné umění a o dvojčíslo 21 – 22 na téma Meze textu / Meze prostoru.

  Číst dál...  
 • V šestém ročníku Ceny Česká kniha zvítězil Jiří Hájíček

  Závěrečná tisková zpráva šestého ročníku Ceny česká kniha, která oficiálně oznamuje vítěze, je již k dispozici. V následujících odstavcích si ji můžete přečíst.

  Číst dál...  

Doporučujeme

Nové komentáře

Soutěž

 • Soutěž o knihu Kamínek

  Ode dneška soutěžíme o knihu Kamínek z nakladatelství Albatros. Pokud správně zodpovíte tři jednoduché soutěžní otázky a usměje-li se na vás štěstí při závěrečném losování, kniha bude vaše.

  Číst dál...

Z čtenářského deníku

 • Drašar

  Nacházíme se v době, kdy je český jazyk považován za mluvu vesničanů. Čeština je vytlačena z nejvyšších společenských funkcí, kultury i státní správy. Na školách se vyučuje německý jazyk, jazyk vzdělanců. Dochází k velké germanizaci (poněmčování) společnosti… A do této doby se narodí Josef Václav Michl. Dlouho očekávaný syn, kterému jsou předurčeny velké skutky a který se má stát chloubou rodiny.

  Číst dál...  
 • Biblický příběh, který se odehrává na americkém venkově

  John Steinbeck se narodil roku 1902 v Kalifornii. Vystřídal mnoho různých profesí a získané zkušenosti potom uplatňoval ve svých knihách. Patřil k autorům takzvané ztracené generace zažil první světovou válku a ve svých dílech popisuje bídu, které byl svědkem. Vyzdvihuje krásu kalifornské krajiny a sílu lidského ducha, naopak silně kritizuje násilí, zákeřnost a vypočítavost. Získal Pulitzerovu cenu i Nobelovu cenu za literaturu. Mezi jeho nejznámější knihy patří Hrozny hněvu, O myších a lidech, Pláň Tortilla a právě Na východ od ráje

  Číst dál...  

Přihlášení