Soutěže: Ukončené soutěže

Soutěže: Jojo Moyes – Než jsem tě poznala

1 1 1 1 1 (5 hlasů)
5

Ode dneška soutěžíme o knihu Než jsem tě poznala z nakladatelství Ikar. Pokud správně zodpovíte tři jednoduché soutěžní otázky a usměje-li se na vás štěstí při závěrečném losování, jedna z knih bude vaše.

 

 

  

Výhru do soutěže věnovalo:

nakladatelství Ikar

 

logo

 

 

Cena v soutěži:  

1x kniha Než jsem tě poznala

 

Něž jsem tě poznala

 

Louisa Clarková je obyčejná dívka žijící mimořádně obyčejným životem. Má ráda svou práci v bistru, svého dlouholetého přítele a svět, který končí s hranicemi malého rodného městečka. Svůj život by za nic nevyměnila. Když však bistro zavřou, Louise měnit musí. Svět Willa Traynora naopak žádné hranice nemá. Je to svět adrenalinu, velkých obchodů i peněz, svět možností bez omezení. Will svůj život miluje. Když ho však nehoda upoutá na kolečkové křeslo, ví, že už ho nebude moci žít jako doposud. 

Jen těžko si lze představit více nesourodou dvojici než náladového a depresivní Willa a jeho novou optimistickou a upovídanou ošetřovatelku Louise… 

Romantický příběh o dvou lidech, kteří nemají nic společného, dokud jim láska k nohám nepoloží celý svět. S ním však i otázku, jak vysokou cenu je člověk ochoten zaplatit za štěstí toho, koho miluje.

 

Soutěžní otázky:

 

1. Kolik stran má kniha, o kterou soutěžíme?

 

2. Jak se jmenuje hlavní hrdinka knihy, o kterou soutěžíme?

 

3. Jak zní název knihy, o kterou soutěžíme, v originálním jazyce?

 

 

Odpovědi na otázky naleznete na stránkách internetového knihkupectví bux.cz.

 

Soutěže se mohou zúčastnit všichni s korespondenční adresou v České republice. Stačí správně zodpovědět soutěžní otázku; odpovědi napište do odpovědního formuláře. Nezapomeňte doplnit i svou korespondenční adresu, na kterou bychom zaslali výhru. Výherci budou vylosováni ze všech správných odpovědí. Soutěžit můžete do 16. července 2016.

Soutěž byla ukončena. Knihu vyhrává 
Alena Jelínková. Gratulujeme!

 

Než jsem tě poznala
Autor Jojo Moyes
Nakladatelství Ikar
Místo vydání Praha
Rok vydání 2015
Vydání 2.
Počet stran 408
ISBN/EAN 978-80-249-2720-6
Ediční řada -

Do nakladatelstvíPorovnat ceny

Komentáře   

 
Miloslava Lasáková
+1 ArestonMiloslava Lasáková 2016-06-25 17:48
Dobrý den,
včera jsem si vyzvedla na poště knihu Areston.Děkuji!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Lenka
0 Odp.: Soutěž o knihu Než jsem tě poznalaLenka 2016-06-26 13:54
Možná je to záměr, ale nejspíš ne. Poslední dvě otázky jsou naprosto stejné :-)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Marta Šimečková
0 Odp.: Soutěž o knihu Než jsem tě poznalaMarta Šimečková 2016-06-27 08:47
Milá Lenko, děkuji Vám za upozornění. Záměr to není, jde o chybu z naší strany. Poslední otázku jsem pozměnila.
Čtenáři, kteří své odpovědi už odeslali, nemusí vyplňovat formulář znovu, budou uznány dvě totožné odpovědi, a to do dnešního data.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Alena Jelínková
0 PoděkováníAlena Jelínková 2016-08-18 17:54
Moc děkuji za vylosování a zaslání knihy. Dnes v pořádku dorazila :-) . Už se moc těším na pěkné počteníčko ;-) .
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 

Doporučujeme

Aktuality

 • Partonyma – nová čísla časopisu ke stažení a o připravované antologii

  Literární časopis Partonyma, založený v roce 2012, prochází již od závěru minulého roku řadou proměn. Poslední dvě čísla vyšla v menším formátu a celkově novém designu, což ovšem není nejpodstatnější změnou. Tato tzv. „černá řada“ (podle nové podoby obálky) je nyní, kromě klasické tištěné verze, uvolněna ke stažení ve formátu PDF zcela zdarma. Jedná se o dvojčíslo 19 - 20 na téma Umění zločinu / Zločinné umění a o dvojčíslo 21 – 22 na téma Meze textu / Meze prostoru.

  Číst dál...  
 • V šestém ročníku Ceny Česká kniha zvítězil Jiří Hájíček

  Závěrečná tisková zpráva šestého ročníku Ceny česká kniha, která oficiálně oznamuje vítěze, je již k dispozici. V následujících odstavcích si ji můžete přečíst.

  Číst dál...  

Doporučujeme

Nové komentáře

Soutěž

 • Soutěž o knihu Kamínek

  Ode dneška soutěžíme o knihu Kamínek z nakladatelství Albatros. Pokud správně zodpovíte tři jednoduché soutěžní otázky a usměje-li se na vás štěstí při závěrečném losování, kniha bude vaše.

  Číst dál...

Z čtenářského deníku

 • Drašar

  Nacházíme se v době, kdy je český jazyk považován za mluvu vesničanů. Čeština je vytlačena z nejvyšších společenských funkcí, kultury i státní správy. Na školách se vyučuje německý jazyk, jazyk vzdělanců. Dochází k velké germanizaci (poněmčování) společnosti… A do této doby se narodí Josef Václav Michl. Dlouho očekávaný syn, kterému jsou předurčeny velké skutky a který se má stát chloubou rodiny.

  Číst dál...  
 • Biblický příběh, který se odehrává na americkém venkově

  John Steinbeck se narodil roku 1902 v Kalifornii. Vystřídal mnoho různých profesí a získané zkušenosti potom uplatňoval ve svých knihách. Patřil k autorům takzvané ztracené generace zažil první světovou válku a ve svých dílech popisuje bídu, které byl svědkem. Vyzdvihuje krásu kalifornské krajiny a sílu lidského ducha, naopak silně kritizuje násilí, zákeřnost a vypočítavost. Získal Pulitzerovu cenu i Nobelovu cenu za literaturu. Mezi jeho nejznámější knihy patří Hrozny hněvu, O myších a lidech, Pláň Tortilla a právě Na východ od ráje

  Číst dál...  

Přihlášení