Soutěže: Ukončené soutěže

Soutěže: Steve Robinson – Stopy v krvi

1 1 1 1 1 (9 hlasů)

Ode dneška soutěžíme o knihu Stopy v krvi z nakladatelství Mystery Press. Pokud správně zodpovíte tři jednoduché soutěžní otázky a usměje-li se na vás štěstí při závěrečném losování, jedna z knih bude vaše.

 

 

 

Výhru do soutěže věnovalo:

nakladatelství Mystery Press

 

logo

 

Cena v soutěži: 

1x kniha Stopy v krvi

 

Stopy v krvi

 

Rok 1783. Po skončení americké války za nezávislost se koruně věrná rodina Fairbornových rozhodne vrátit zpět do Anglie. Po přistání u rodných břehů ale všichni její členové beze stopy zmizí.

Současnost. Jefferson Tayte je muž bez minulosti. Nemá policejní odznak ani licenci soukromého detektiva. Je to špičkový genealog, který se zarputilostí sobě vlastní pátrá v rodových liniích.

Právě on je pověřen, aby zjistil, co se s Fairbornovými před dvěma sty lety stalo. Tayte netuší, že bude kráčet po půdě nasáklé krví a že případ, kterého se ujal, může být jeho poslední…

Více o knize si můžete přečíst v recenzi Moniky Dvořákové.

 

Soutěžní otázky: 

 

1. Kolik stran má kniha, o kterou soutěžíme?

 

2. Do jaké zamě se rozhodne vrátit rodina Fairbornových? 

 

3. Jaké je povolání Jeffersona Tayte?

 

 

Odpovědi na otázky naleznete na stránkách internetového knihkupectví Mystery Press.

 

Soutěže se mohou zúčastnit všichni s korespondenční adresou v České republice. Stačí správně zodpovědět soutěžní otázky; odpovědi napište do odpovědního formuláře. Nezapomeňte doplnit i svou korespondenční adresu, na kterou bychom zaslali výhru. Výherci budou vylosováni ze všech správných odpovědí. Soutěžit můžete do 8. července 2016.

Soutěž byla ukončena. Knihu vyhrává 
Sylva Votíková. Gratulujeme!

 

Stopy v krvi
Autor Steve Robinson
Překlad Kateřina Niklová
Nakladatelství Mystery Press
Místo vydání Praha
Rok vydání 2016
Vydání 1.
Počet stran 320
ISBN/EAN 978-80-88096-11-5
Ediční řada -

Do nakladatelstvíPorovnat ceny

Komentáře   

 
Marta Šimečková
0 Odp.: Soutěž o knihu Stopy v krviMarta Šimečková 2016-07-09 11:30
Dnes byli vyhlášeni výherci v několika soutěžích. Všem gratuluji! Snad se Vám budou knihy líbit. A třeba si je s sebou přibalíte i na dovolenou.

Stále se můžete zapojit do několika dalších soutěží, výherce vyhlásíme v průběhu tohoto měsíce.

A pro připomenutí: další soutěžní sezóna bude zahájena v září. Budeme se na Vás opět těšit :)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Sylva Votíková
0 Super !Sylva Votíková 2016-07-09 13:29
Super ! Moc se na knihu těším !
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Sylva Votíková
0 Dorazila !Sylva Votíková 2016-07-22 23:14
Děkuji
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 

Soutěže

Aktuality

 • Partonyma – nová čísla časopisu ke stažení a o připravované antologii

  Literární časopis Partonyma, založený v roce 2012, prochází již od závěru minulého roku řadou proměn. Poslední dvě čísla vyšla v menším formátu a celkově novém designu, což ovšem není nejpodstatnější změnou. Tato tzv. „černá řada“ (podle nové podoby obálky) je nyní, kromě klasické tištěné verze, uvolněna ke stažení ve formátu PDF zcela zdarma. Jedná se o dvojčíslo 19 - 20 na téma Umění zločinu / Zločinné umění a o dvojčíslo 21 – 22 na téma Meze textu / Meze prostoru.

  Číst dál...  
 • V šestém ročníku Ceny Česká kniha zvítězil Jiří Hájíček

  Závěrečná tisková zpráva šestého ročníku Ceny česká kniha, která oficiálně oznamuje vítěze, je již k dispozici. V následujících odstavcích si ji můžete přečíst.

  Číst dál...  

Doporučujeme

Nové komentáře

Z čtenářského deníku

 • Drašar

  Nacházíme se v době, kdy je český jazyk považován za mluvu vesničanů. Čeština je vytlačena z nejvyšších společenských funkcí, kultury i státní správy. Na školách se vyučuje německý jazyk, jazyk vzdělanců. Dochází k velké germanizaci (poněmčování) společnosti… A do této doby se narodí Josef Václav Michl. Dlouho očekávaný syn, kterému jsou předurčeny velké skutky a který se má stát chloubou rodiny.

  Číst dál...  
 • Biblický příběh, který se odehrává na americkém venkově

  John Steinbeck se narodil roku 1902 v Kalifornii. Vystřídal mnoho různých profesí a získané zkušenosti potom uplatňoval ve svých knihách. Patřil k autorům takzvané ztracené generace zažil první světovou válku a ve svých dílech popisuje bídu, které byl svědkem. Vyzdvihuje krásu kalifornské krajiny a sílu lidského ducha, naopak silně kritizuje násilí, zákeřnost a vypočítavost. Získal Pulitzerovu cenu i Nobelovu cenu za literaturu. Mezi jeho nejznámější knihy patří Hrozny hněvu, O myších a lidech, Pláň Tortilla a právě Na východ od ráje

  Číst dál...  

Přihlášení