Soutěže: Ukončené soutěže

Soutěže: Lucie Königová – (Ne)Gramotný rodič - Jak neselhat jako rodič

1 1 1 1 1 (2 hlasů)

Ode dneška soutěžíme o 3 audioknihy (Ne)Gramotný rodič z vydatelství Audiotéka. Pokud správně zodpovíte tři jednoduché soutěžní otázky a usměje-li se na vás štěstí při závěrečném losování, získáte jeden ze tří kódů ke stažení audioknihy.
Výhru do soutěže věnovalo vydavatelství:


Audiotéka

logoCena v soutěži:

3x audiokniha (Ne)Gramotný rodič

audiokniha

 


(Ne)Gramotný rodič - v audioknize najdete nejkoncentrovanější soubor rad, jak se stát spokojeným rodičem se spokojenými a šťastnými dětmi. Jednoduše - začněte u sebe! Jakmile se vám podaří najít harmonii ve vašem osobním i pracovním životě, budete spokojení a vyrovnaní, Vaše nastavení se promítne do vztahu s vašimi dětmi a jejich výchova se pro vás stane radostí!

Zaposlouchejte se do audioknihy a nechte se vést hlasem Ivany Milbachové a autorky knihy Lucie Königové, které vás seznámí s metodami a návody osobního růstu, se zkušenostmi z koučinkového křesla, a poradí Vám, jak dosáhnout harmonie ve vztahu mezi vámi a vašimi dětmi.

Čtou Lucie Königová a Ivana Milbachová.Soutěžní otázky:


1. Kolik kapitol má audiokniha (Ne)Gramotný rodič?

2. Jak zní podtitul audioknihy, o kterou ode dneška soutěžíme?

3. Kdo čte text audioknihy (Ne)Gramotný rodič?Odpovědi na otázky naleznete na stránkách vydavatelství Audiotéka.


Soutěže se mohou zúčastnit všichni s korespondenční adresou v České republice. Stačí správně zodpovědět soutěžní otázku; odpovědi napište do odpovědního formuláře. Nezapomeňte doplnit i svou korespondenční adresu, na kterou bychom zaslali výhru. Výherci budou vylosováni ze všech správných odpovědí. Soutěžit můžete do 12. června 2016.

Soutěž byla ukončena. Audioknihu vyhrávají 
Jitka Bouchalová, Lenka Knapová a Vladislava Novická. Gratulujeme!

 

Komentáře   

 
Jitka Bouchalová
0 Odp.: Soutěž o audioknihu (Ne)gramotný rodičJitka Bouchalová 2016-06-21 22:34
Dobrý den,
výhra dorazila. Děkuji.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 

Soutěže

Aktuality

 • Studentskou cenu České knihy udělí gymnazisté ze dvou měst

  Cenu Česká kniha obdrží v květnu jeden ze čtrnácti titulů, které vzešly z prvního výběru odborné poroty složené z akademiků, překladatelů a knihkupců. Současně s tím vybrali studenti gymnázií z Prahy a Českých Budějovic pět titulů, z nichž za necelé dva měsíce zvolí historicky druhého laureáta Studentské ceny Česká kniha.

  Číst dál...  
 • Nejkrásnější knihou roku se může stát celkem 55 knih. Které to jsou?

  Slavnostní vyhlášení Nejkrásnější české knihy roku 2017 je na spadnutí. Už 19. dubna budeme znát vítěze pyšnící se nejlepším grafickým, polygrafickým a ilustračním zpracováním. O titul zabojuje celkem 55 knih v šesti kategoriích. Patří mezi ně knihy jako Kůň a had, Humans of Prague nebo Veřejná tajemství. Seznamte se.

  Číst dál...  

Doporučujeme

Nové komentáře

Z čtenářského deníku

 • Jarmila Glazarová: Vlčí jáma

  Jana, která osiřela po první světové válce, se dostává k adoptivním rodičům, kteří žijí ve Slezsku a jsou bezdětní. Jana se stává ošetřovatelkou své adoptivní matky, stará se o domácnost a snaží se své nové rodině být užitečná. Postupem času ale odhaluje tajemství tohoto nesourodého páru. Na první pohled totiž vypadají Klára a Robert šťastně, na ten druhý je ale vidět, že tento pár rozhodně šťastný není.

  Číst dál...  
 • Drašar

  Nacházíme se v době, kdy je český jazyk považován za mluvu vesničanů. Čeština je vytlačena z nejvyšších společenských funkcí, kultury i státní správy. Na školách se vyučuje německý jazyk, jazyk vzdělanců. Dochází k velké germanizaci (poněmčování) společnosti… A do této doby se narodí Josef Václav Michl. Dlouho očekávaný syn, kterému jsou předurčeny velké skutky a který se má stát chloubou rodiny.

  Číst dál...  

Přihlášení