Soutěže: Ukončené soutěže

Soutěže: Lucie Königová – (Ne)Gramotný rodič - Jak neselhat jako rodič

1 1 1 1 1 (2 hlasů)

Ode dneška soutěžíme o 3 audioknihy (Ne)Gramotný rodič z vydatelství Audiotéka. Pokud správně zodpovíte tři jednoduché soutěžní otázky a usměje-li se na vás štěstí při závěrečném losování, získáte jeden ze tří kódů ke stažení audioknihy.
Výhru do soutěže věnovalo vydavatelství:


Audiotéka

logoCena v soutěži:

3x audiokniha (Ne)Gramotný rodič

audiokniha

 


(Ne)Gramotný rodič - v audioknize najdete nejkoncentrovanější soubor rad, jak se stát spokojeným rodičem se spokojenými a šťastnými dětmi. Jednoduše - začněte u sebe! Jakmile se vám podaří najít harmonii ve vašem osobním i pracovním životě, budete spokojení a vyrovnaní, Vaše nastavení se promítne do vztahu s vašimi dětmi a jejich výchova se pro vás stane radostí!

Zaposlouchejte se do audioknihy a nechte se vést hlasem Ivany Milbachové a autorky knihy Lucie Königové, které vás seznámí s metodami a návody osobního růstu, se zkušenostmi z koučinkového křesla, a poradí Vám, jak dosáhnout harmonie ve vztahu mezi vámi a vašimi dětmi.

Čtou Lucie Königová a Ivana Milbachová.Soutěžní otázky:


1. Kolik kapitol má audiokniha (Ne)Gramotný rodič?

2. Jak zní podtitul audioknihy, o kterou ode dneška soutěžíme?

3. Kdo čte text audioknihy (Ne)Gramotný rodič?Odpovědi na otázky naleznete na stránkách vydavatelství Audiotéka.


Soutěže se mohou zúčastnit všichni s korespondenční adresou v České republice. Stačí správně zodpovědět soutěžní otázku; odpovědi napište do odpovědního formuláře. Nezapomeňte doplnit i svou korespondenční adresu, na kterou bychom zaslali výhru. Výherci budou vylosováni ze všech správných odpovědí. Soutěžit můžete do 12. června 2016.

Soutěž byla ukončena. Audioknihu vyhrávají 
Jitka Bouchalová, Lenka Knapová a Vladislava Novická. Gratulujeme!

 

Komentáře   

 
Jitka Bouchalová
0 Odp.: Soutěž o audioknihu (Ne)gramotný rodičJitka Bouchalová 2016-06-21 22:34
Dobrý den,
výhra dorazila. Děkuji.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 

Soutěže

Aktuality

 • Partonyma – nová čísla časopisu ke stažení a o připravované antologii

  Literární časopis Partonyma, založený v roce 2012, prochází již od závěru minulého roku řadou proměn. Poslední dvě čísla vyšla v menším formátu a celkově novém designu, což ovšem není nejpodstatnější změnou. Tato tzv. „černá řada“ (podle nové podoby obálky) je nyní, kromě klasické tištěné verze, uvolněna ke stažení ve formátu PDF zcela zdarma. Jedná se o dvojčíslo 19 - 20 na téma Umění zločinu / Zločinné umění a o dvojčíslo 21 – 22 na téma Meze textu / Meze prostoru.

  Číst dál...  
 • V šestém ročníku Ceny Česká kniha zvítězil Jiří Hájíček

  Závěrečná tisková zpráva šestého ročníku Ceny česká kniha, která oficiálně oznamuje vítěze, je již k dispozici. V následujících odstavcích si ji můžete přečíst.

  Číst dál...  

Doporučujeme

Nové komentáře

Z čtenářského deníku

 • Drašar

  Nacházíme se v době, kdy je český jazyk považován za mluvu vesničanů. Čeština je vytlačena z nejvyšších společenských funkcí, kultury i státní správy. Na školách se vyučuje německý jazyk, jazyk vzdělanců. Dochází k velké germanizaci (poněmčování) společnosti… A do této doby se narodí Josef Václav Michl. Dlouho očekávaný syn, kterému jsou předurčeny velké skutky a který se má stát chloubou rodiny.

  Číst dál...  
 • Biblický příběh, který se odehrává na americkém venkově

  John Steinbeck se narodil roku 1902 v Kalifornii. Vystřídal mnoho různých profesí a získané zkušenosti potom uplatňoval ve svých knihách. Patřil k autorům takzvané ztracené generace zažil první světovou válku a ve svých dílech popisuje bídu, které byl svědkem. Vyzdvihuje krásu kalifornské krajiny a sílu lidského ducha, naopak silně kritizuje násilí, zákeřnost a vypočítavost. Získal Pulitzerovu cenu i Nobelovu cenu za literaturu. Mezi jeho nejznámější knihy patří Hrozny hněvu, O myších a lidech, Pláň Tortilla a právě Na východ od ráje

  Číst dál...  

Přihlášení