Soutěže: Ukončené soutěže

Soutěže: Dagmar Eisenmann – Kuchařka pro chlapy

1 1 1 1 1 (4 hlasů)
dar

Nakladatelství Slovart pro vás do soutěže věnovalo 3 knihy Kuchařka pro chlapy. Pokud správně zodpovíte na tři jednoduché soutěžní otázky a usměje-li se na vás štěstí při závěrečném losování, kniha bude vaše.

 

 

 

 

Výhru do soutěže věnovalo:

nakladatelství Slovart

 Slovart

 

Cena v soutěži: 

kniha Kuchařka pro chlapy 

 

  

 

 

Kniha Kuchařka pro chlapy nabízí recepty pro opravdové muže - nestoudně lahodná jídla, jednoduché jako facka. Obsahuje recepty i pro největší hladovce na perfektní jednohubky, hlavní jídla, dezerty a recepty, kterými uděláte dojem. Získáte také návody na přípravu domácího piva, dokonalého steaku a tipy na jedlické výzvy.

 

 
Soutěžní otázky

1. Jaký je podtitul knihy?

2. Kolik stran má kniha Kuchařka pro chlapy?

3. Ve kterém roce nakladatelství Slovart knihu vydalo?

 

Odpovědi na otázky naleznete na stránkách nakladatelství Slovart.

 

Soutěže se mohou zúčastnit všichni s korespondenční adresou v České republice. Stačí správně zodpovědět soutěžní otázky; odpovědi napište do odpovědního formuláře. Nezapomeňte doplnit i svou korespondenční adresu, na kterou bychom zaslali výhru. Výherci budou vylosováni ze všech správných odpovědí. Soutěžit můžete do 11. května 2016.

Soutěž byla ukončena. Knihu vyhrávají Jiří Burýšek, Ladislava Novotná a Jiří Ševeček. Gratulujeme!

 

Kuchařka pro chlapy
Autor Dagmar Eisenmann
Nakladatelství Slovart
Místo vydání Praha
Rok vydání 2016
Vydání 1.
Počet stran 128
ISBN/EAN 978-80-7529-110-3
Ediční řada -

Do nakladatelstvíPorovnat ceny

Komentáře   

 
Georg
0 Doručení výhryGeorg 2016-05-19 18:10
Georg: Díky moc. Kniha Kuchařka pro chlapy ke mně dorazila dnes před obědem.
Doufám, že některý z receptů ještě tento
týden vyzkouším.
Srdečně zdravím, přeji hezký podvečer
a pohodový víkend.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Jiří B.
0 Kuchařka po chlapy.Jiří B. 2016-05-20 17:07
Dnes jsem knihu v pořádku obdržel.
Na nové recepty se těším.
Přeji pěkný večer.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 

Soutěže

Aktuality

 • Program veletrhu Svět knihy 2018 je venku. Na co se můžete těšit?

  Na co se na letošním Světě knihy těšit? „Na Světě knihy nás letos čeká dost zajímavých věcí,“ říká Jiří Pavlovský z nakladatelství Crew. „Především tam budeme představovat sérii Znovuzrození hrdinů DC, největší komiksovou akci u nás, a i první tituly z téhle řady – a čím lepším začít, než Batmanem?“ 

  Číst dál...  
 • Kniha ti sluší 2018: Světový (tý)den knihy a autorských práv se bude slavit v knihkupectvích i knihovnách, zapojí se řada autorů i nakladatelů

  Další ročník osvětové kampaně Svazu českých knihkupců a nakladatelů Kniha ti sluší podporující českou knižní kulturu se blíží – od 23. do 29. dubna se bude slavit v knihkupectvích i knihovnách po celé České republice. Zapojí se do něj celá řada autorů i nakladatelů. Jedním z letošních témat je ochrana autorských práv. Pro všechny příznivce knížek a čtení je připraven dárek v podobě slevového kupónu na knihy, který bude během trvání kampaně uplatnitelný ve všech spřízněných knihkupectvích. SČKN připravilo také soutěž pro třídní kolektivy ze základních škol, kterou společně s dětskými autory Janou Klimentovou, Hynkem Klimkem a Tomášem Němečkem vyhlásí 23. dubna od 10.00 v Paláci knih Luxor. Tváří letošního ročníku se stal oblíbený youtuber Kovy.

  Číst dál...  

Doporučujeme

Nové komentáře

Z čtenářského deníku

 • Jarmila Glazarová: Vlčí jáma

  Jana, která osiřela po první světové válce, se dostává k adoptivním rodičům, kteří žijí ve Slezsku a jsou bezdětní. Jana se stává ošetřovatelkou své adoptivní matky, stará se o domácnost a snaží se své nové rodině být užitečná. Postupem času ale odhaluje tajemství tohoto nesourodého páru. Na první pohled totiž vypadají Klára a Robert šťastně, na ten druhý je ale vidět, že tento pár rozhodně šťastný není.

  Číst dál...  
 • Drašar

  Nacházíme se v době, kdy je český jazyk považován za mluvu vesničanů. Čeština je vytlačena z nejvyšších společenských funkcí, kultury i státní správy. Na školách se vyučuje německý jazyk, jazyk vzdělanců. Dochází k velké germanizaci (poněmčování) společnosti… A do této doby se narodí Josef Václav Michl. Dlouho očekávaný syn, kterému jsou předurčeny velké skutky a který se má stát chloubou rodiny.

  Číst dál...  

Přihlášení