Soutěže: Ukončené soutěže

Soutěže: Dagmar Eisenmann – Kuchařka pro chlapy

1 1 1 1 1 (4 hlasů)
dar

Nakladatelství Slovart pro vás do soutěže věnovalo 3 knihy Kuchařka pro chlapy. Pokud správně zodpovíte na tři jednoduché soutěžní otázky a usměje-li se na vás štěstí při závěrečném losování, kniha bude vaše.

 

 

 

 

Výhru do soutěže věnovalo:

nakladatelství Slovart

 Slovart

 

Cena v soutěži: 

kniha Kuchařka pro chlapy 

 

  

 

 

Kniha Kuchařka pro chlapy nabízí recepty pro opravdové muže - nestoudně lahodná jídla, jednoduché jako facka. Obsahuje recepty i pro největší hladovce na perfektní jednohubky, hlavní jídla, dezerty a recepty, kterými uděláte dojem. Získáte také návody na přípravu domácího piva, dokonalého steaku a tipy na jedlické výzvy.

 

 
Soutěžní otázky

1. Jaký je podtitul knihy?

2. Kolik stran má kniha Kuchařka pro chlapy?

3. Ve kterém roce nakladatelství Slovart knihu vydalo?

 

Odpovědi na otázky naleznete na stránkách nakladatelství Slovart.

 

Soutěže se mohou zúčastnit všichni s korespondenční adresou v České republice. Stačí správně zodpovědět soutěžní otázky; odpovědi napište do odpovědního formuláře. Nezapomeňte doplnit i svou korespondenční adresu, na kterou bychom zaslali výhru. Výherci budou vylosováni ze všech správných odpovědí. Soutěžit můžete do 11. května 2016.

Soutěž byla ukončena. Knihu vyhrávají Jiří Burýšek, Ladislava Novotná a Jiří Ševeček. Gratulujeme!

 

Kuchařka pro chlapy
Autor Dagmar Eisenmann
Nakladatelství Slovart
Místo vydání Praha
Rok vydání 2016
Vydání 1.
Počet stran 128
ISBN/EAN 978-80-7529-110-3
Ediční řada -

Do nakladatelstvíPorovnat ceny

Komentáře   

 
Georg
0 Doručení výhryGeorg 2016-05-19 18:10
Georg: Díky moc. Kniha Kuchařka pro chlapy ke mně dorazila dnes před obědem.
Doufám, že některý z receptů ještě tento
týden vyzkouším.
Srdečně zdravím, přeji hezký podvečer
a pohodový víkend.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Jiří B.
0 Kuchařka po chlapy.Jiří B. 2016-05-20 17:07
Dnes jsem knihu v pořádku obdržel.
Na nové recepty se těším.
Přeji pěkný večer.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 

Doporučujeme

Aktuality

 • Partonyma – nová čísla časopisu ke stažení a o připravované antologii

  Literární časopis Partonyma, založený v roce 2012, prochází již od závěru minulého roku řadou proměn. Poslední dvě čísla vyšla v menším formátu a celkově novém designu, což ovšem není nejpodstatnější změnou. Tato tzv. „černá řada“ (podle nové podoby obálky) je nyní, kromě klasické tištěné verze, uvolněna ke stažení ve formátu PDF zcela zdarma. Jedná se o dvojčíslo 19 - 20 na téma Umění zločinu / Zločinné umění a o dvojčíslo 21 – 22 na téma Meze textu / Meze prostoru.

  Číst dál...  
 • V šestém ročníku Ceny Česká kniha zvítězil Jiří Hájíček

  Závěrečná tisková zpráva šestého ročníku Ceny česká kniha, která oficiálně oznamuje vítěze, je již k dispozici. V následujících odstavcích si ji můžete přečíst.

  Číst dál...  

Doporučujeme

Nové komentáře

Soutěž

 • Soutěž o komiks Fullmetal Alchemist - Ocelový alchymista 1

  Ode dneška soutěžíme o knihu Fullmetal Alchemist - Ocelový alchymista 1 z nakladatelství Crew. Pokud správně zodpovíte tři jednoduché soutěžní otázky a usměje-li se na vás štěstí při závěrečném losování, kniha bude vaše.

  Číst dál...

Z čtenářského deníku

 • Drašar

  Nacházíme se v době, kdy je český jazyk považován za mluvu vesničanů. Čeština je vytlačena z nejvyšších společenských funkcí, kultury i státní správy. Na školách se vyučuje německý jazyk, jazyk vzdělanců. Dochází k velké germanizaci (poněmčování) společnosti… A do této doby se narodí Josef Václav Michl. Dlouho očekávaný syn, kterému jsou předurčeny velké skutky a který se má stát chloubou rodiny.

  Číst dál...  
 • Biblický příběh, který se odehrává na americkém venkově

  John Steinbeck se narodil roku 1902 v Kalifornii. Vystřídal mnoho různých profesí a získané zkušenosti potom uplatňoval ve svých knihách. Patřil k autorům takzvané ztracené generace zažil první světovou válku a ve svých dílech popisuje bídu, které byl svědkem. Vyzdvihuje krásu kalifornské krajiny a sílu lidského ducha, naopak silně kritizuje násilí, zákeřnost a vypočítavost. Získal Pulitzerovu cenu i Nobelovu cenu za literaturu. Mezi jeho nejznámější knihy patří Hrozny hněvu, O myších a lidech, Pláň Tortilla a právě Na východ od ráje

  Číst dál...  

Přihlášení