Soutěže: Ukončené soutěže

Soutěž o 5 knih Černá jako eben

1 1 1 1 1 (2 hlasů)
kj

Ode dneška po tři týdny soutěžíme o 5 knih Černá jako eben, které pro vás věnovalo nakladatelství Egmont. Správně zodpovězte tři soutěžní otázky, a budete-li patřit mezi vylosované, získáte výtisk této knihy.

 

 

 

 

Výhru do soutěže věnovalo:

nakladatelství Egmont

 

jgu

 

Cena v soutěži: 

kniha Černá jako eben

 

hzj

 

Umělecké gymnázium připravuje moderní divadelní verzi pohádky o Sněhurce a Lumikki Anderssonová byla vybrána pro hlavní roli. Zkoušky probíhají dobře a zdá se, že mezi Lumikki a chlapcem, který hraje myslivce, přeskočila jiskra. Je snad Lumikki zamilovaná?

 

Soutěžní otázky: 

1. Jaké má kniha rozměry?

2. Datum vydání...?

3. S jakou slevou Egmont knihu nabízí?

 

Odpovědi na otázky naleznete na stránkách Egmont.

 

Soutěže se mohou zúčastnit všichni s korespondenční adresou v České republice. Stačí správně zodpovědět soutěžní otázku; odpovědi napište do odpovědního formuláře. Nezapomeňte doplnit i svou korespondenční adresu, na kterou bychom zaslali výhru. Výherci budou vylosováni ze všech správných odpovědí. Soutěžit můžete do 13. října 2015.

Soutěž byla ukončena. Knihu vyhrávají Jana Eisová, Jarmila Fousová, Martina Kašpárková, Milada Sedlářová a Marcela Škrdlíková. Gratulujeme!

 

Komentáře   

 
Martina Kašpárková
0 Odp.: Soutěž o 5 knih Černá jako ebenMartina Kašpárková 2015-12-10 19:50
Dobrý den,
mohu se prosím zeptat, zda už byla kniha odeslaná? Ještě mi nedorazila. Děkuji. Hezký den.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Marta Šimečková
0 Odp.: Soutěž o 5 knih Černá jako ebenMarta Šimečková 2015-12-11 09:03
Vážená paní Kašpárková, děkuji Vám za upozornění. Výhru mělo odesílat nakladatelství Egmont, zjistím tedy, kde se stala chyba. Prosím o strpení.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Marta Šimečková
0 Odp.: Soutěž o 5 knih Černá jako ebenMarta Šimečková 2015-12-15 10:16
Vážená paní Kašpárková, tak kniha prý odeslána byla, ale vrátila se zpět. Nakladatelství Vám zkusí výhru poslat ještě jednou, snad tentokrát dorazí v pořádku. Prosím pak o zprávu, děkuji.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Martina Kašpárková
0 Odp.: Soutěž o 5 knih Černá jako ebenMartina Kašpárková 2015-12-15 13:22
Aha, tak to je divné, ani mi nepřišla do schránky žádná výzva k vyzvednutí zásilky. Děkuji Vám mnohokrát za ochotu. :-) Jakmile kniha dorazí, dám Vám vědět. :-)

Přeji pěkný den.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Martina Kašpárková
0 Odp.: Soutěž o 5 knih Černá jako ebenMartina Kašpárková 2015-12-23 16:43
Dobrý den,
kniha v pořádku dorazila. Děkuji. :-)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 

Soutěže

Aktuality

 • Nominace na ceny Magnesia Litera za rok 2017

  Blíží se vyhlášení ceny Magnesia Litera za rok 2017. Jistě Vás zajímá, které tituly byly nominovány. V tiskové zprávě byly nominace již zveřejněny. Zde si je můžete spolu s fotografií některých nominovaných autorů prohlédnout.

  Číst dál...  
 • Hlasujte pro svou oblíbenou knihu v Ceně čtenářů Magnesia Litera

  Vážení a milí čtenáři,

  literární ocenění Mgnesia Litera za rok 2017 se bude udělovat 4. dubna 2018. Jako každým rokem ji můžete sledovat v přímém přenosu České televize. Chcete-li aktivně vyjádřit, která kniha byla pro Vás ta nej, máte možnost se zapojit a hlasovat v kategorii Cena čtenářů. Vybírat lze z prózy, poezie i knih pro děti. Hlasovat můžete do 31. března 2018 ZDE.

   

   

Doporučujeme

Nové komentáře

Z čtenářského deníku

 • Jarmila Glazarová: Vlčí jáma

  Jana, která osiřela po první světové válce, se dostává k adoptivním rodičům, kteří žijí ve Slezsku a jsou bezdětní. Jana se stává ošetřovatelkou své adoptivní matky, stará se o domácnost a snaží se své nové rodině být užitečná. Postupem času ale odhaluje tajemství tohoto nesourodého páru. Na první pohled totiž vypadají Klára a Robert šťastně, na ten druhý je ale vidět, že tento pár rozhodně šťastný není.

  Číst dál...  
 • Drašar

  Nacházíme se v době, kdy je český jazyk považován za mluvu vesničanů. Čeština je vytlačena z nejvyšších společenských funkcí, kultury i státní správy. Na školách se vyučuje německý jazyk, jazyk vzdělanců. Dochází k velké germanizaci (poněmčování) společnosti… A do této doby se narodí Josef Václav Michl. Dlouho očekávaný syn, kterému jsou předurčeny velké skutky a který se má stát chloubou rodiny.

  Číst dál...  

Přihlášení