Soutěže: Ukončené soutěže

Soutěž o knihu Krycí jméno Verity

1 1 1 1 1 (1 hlas)
kdhf

Ode dneška po tři týdny soutěžíme o knihu Krycí jméno Verity, kterou pro vás věnovalo nakladatelství CooBoo. Správně zodpovězte tři soutěžní otázky, a budete-li patřit mezi vylosované, získáte výtisk této knihy.

 

 

 

 

Výhru do soutěže věnovalo:

nakladatelství CooBoo

 

kjf

 

Cena v soutěži: 

kniha Krycí jméno Verity

 

kjdw

 

11. října 1943 se nedaleko Paříže, v okupované Francii, zřítilo britské špionážní letadlo. Jeho pilotka a pasažérka byly nejlepší přítelkyně. Jedna z dívek má naději, že přežije. Druhá hru o život prohrála dříve, než začala.

Když Verity chytne gestapo, myslí si, že nemá žádnou šanci na přežití. Jako tajný agent chycený na nepřátelském území zažívá nejhorší noční můru jakéhokoliv špióna. Nacisté ji ale ihned nezabijí, dají jí na výběr: Buď jim odhalí svou misi, anebo ji strašlivým způsobem popraví.

A ona se rozhodne říct jim pravdu. Avšak ne takovou, jakou očekávají.

 

Soutěžní otázky: 

1. V kolika letech začala autorka psát historické příběhy?

2. Jaké má kniha rozměry?

3. Máte rádi svůj život? Všechny odpovědi budou správné.

 

Odpovědi na otázky naleznete na stránkách CooBoo.

 

Soutěže se mohou zúčastnit všichni s korespondenční adresou v České republice. Stačí správně zodpovědět soutěžní otázku; odpovědi napište do odpovědního formuláře. Nezapomeňte doplnit i svou korespondenční adresu, na kterou bychom zaslali výhru. Výherci budou vylosováni ze všech správných odpovědí. Soutěžit můžete do 5. října 2015.

Soutěž byla ukončena. Knihu vyhrává Edita Lazarová. Gratulujeme!

 

Komentáře   

 
MartinaR
0 Odp.: Soutěž o knihu Krycí jméno VerityMartinaR 2015-10-01 17:16
Odpověď na otázku 1. neznám. Na stránkách CooBoo o ní není ani zmínka, nebo je to pseudonym?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Štěpán
0 Odp.: Soutěž o knihu Krycí jméno VerityŠtěpán 2015-10-01 19:55
to je tak, když nakladatel v průběhu času mění informace na webu. při zadání soutěže tam informace byla. Nuže napište tam co chcete, každý odpověď bude uznána. Ach jo.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Lenka
0 Odp.: Soutěž o knihu Krycí jméno VerityLenka 2015-10-08 12:03
Kdy můžu čekat vylosování výherce soutěže
o knihy Krycí jméno Verity?
Díky.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Marta Šimečková
0 Odp.: Soutěž o knihu Krycí jméno VerityMarta Šimečková 2015-10-09 14:59
Milá Lenko, výherce byl vyhlášen dnes, stejně tak výherci v několika dalších soutěžích.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 

Soutěže

Aktuality

 • Program veletrhu Svět knihy 2018 je venku. Na co se můžete těšit?

  Na co se na letošním Světě knihy těšit? „Na Světě knihy nás letos čeká dost zajímavých věcí,“ říká Jiří Pavlovský z nakladatelství Crew. „Především tam budeme představovat sérii Znovuzrození hrdinů DC, největší komiksovou akci u nás, a i první tituly z téhle řady – a čím lepším začít, než Batmanem?“ 

  Číst dál...  
 • Kniha ti sluší 2018: Světový (tý)den knihy a autorských práv se bude slavit v knihkupectvích i knihovnách, zapojí se řada autorů i nakladatelů

  Další ročník osvětové kampaně Svazu českých knihkupců a nakladatelů Kniha ti sluší podporující českou knižní kulturu se blíží – od 23. do 29. dubna se bude slavit v knihkupectvích i knihovnách po celé České republice. Zapojí se do něj celá řada autorů i nakladatelů. Jedním z letošních témat je ochrana autorských práv. Pro všechny příznivce knížek a čtení je připraven dárek v podobě slevového kupónu na knihy, který bude během trvání kampaně uplatnitelný ve všech spřízněných knihkupectvích. SČKN připravilo také soutěž pro třídní kolektivy ze základních škol, kterou společně s dětskými autory Janou Klimentovou, Hynkem Klimkem a Tomášem Němečkem vyhlásí 23. dubna od 10.00 v Paláci knih Luxor. Tváří letošního ročníku se stal oblíbený youtuber Kovy.

  Číst dál...  

Doporučujeme

Nové komentáře

Z čtenářského deníku

 • Jarmila Glazarová: Vlčí jáma

  Jana, která osiřela po první světové válce, se dostává k adoptivním rodičům, kteří žijí ve Slezsku a jsou bezdětní. Jana se stává ošetřovatelkou své adoptivní matky, stará se o domácnost a snaží se své nové rodině být užitečná. Postupem času ale odhaluje tajemství tohoto nesourodého páru. Na první pohled totiž vypadají Klára a Robert šťastně, na ten druhý je ale vidět, že tento pár rozhodně šťastný není.

  Číst dál...  
 • Drašar

  Nacházíme se v době, kdy je český jazyk považován za mluvu vesničanů. Čeština je vytlačena z nejvyšších společenských funkcí, kultury i státní správy. Na školách se vyučuje německý jazyk, jazyk vzdělanců. Dochází k velké germanizaci (poněmčování) společnosti… A do této doby se narodí Josef Václav Michl. Dlouho očekávaný syn, kterému jsou předurčeny velké skutky a který se má stát chloubou rodiny.

  Číst dál...  

Přihlášení