Soutěže: Ukončené soutěže

Jak najít zaměstnání - skvělá soutěž pro všechny!

1 1 1 1 1 (0 hlasů)
clovek 100x100
Hledáte zaměstnání a stále se vám nic nedaří sehnat? Jste nervózní na přijímacích pohovorech, nejste si jistí v psaní motivačních dopisů a nevíte, co vše se má psát v profesionální životopisu? Potom je právě pro vás určena kniha Jak najít zaměstnání, která je žhavou novinkou autora Františka Hroníka! A vy si můžete nyní o tři výtisky této knihy zasoutěžit na stránkách našeho magazínu. 


Výhru do soutěže věnuje:


logo motivpressMotivpress.cz - to je manažerská literatura zaměřená na osobní rozvoj, management, personalistiku a marketing. Motivpress nabízí krásné knihy pro krásné lidi! Většina knih Vám bude doručena zítra nebo pozítří. Kromě knih v nabídce Motivpressu naleznete vzdělávací CD, DVD a společenské hry. Navíc se můžete těšit na autogramiády a chat s autory.

Výhra v soutěži:


jak najit zamestnani obal


Kniha Jak najít zaměstnání je průvodcem pro každého, kdo ztratil práci. Ve dvanácti kapitolách budeme krok za krokem hledat nové zaměstnání. Začneme tím, jak si zvolit správný směr své kariéry, vybrat a kontaktovat potencionálního zaměstnavatele. Pokračovat budeme psaním životopisu a motivačních dopisů, ukážeme si příklady těch nevhodných a vhodně strukturovaných. Další kapitoly se budou zaměřovat na samotné výběrové řízení.

Soutěžní otázky:

1) Za každým českým termínem ve Slovníku marketingu je uveden cizojazičný ekvivalent. V jakém jazyce jsou tyto ekvivalenty uváděny?

2) Naleznete v sekci učebnice také knihy týkající se ekonomie?

3) Jaká je cena hry Dostihy a sázky na stránkách motivpress.cz?

Nápovědu hledejte na stránkách motivpress.cz.

Soutěže se mohou zúčastnit všichni s korespondenční adresou v České republice. Stačí správně zodpovědět tři otázky, odpovědi a své jméno s korespondenční adresou vyplňte do odpovědního formuláře. Výherce bude vylosován ze všech správných odpovědí. Odpovídejte nejpozději do 30. 9. 2009.Soutež byla ukončena!

Z došlých odpovědí byli vylosováni:
Jan Dvořák, Kateřina Mejstříková a Jana Sobolíková.

Všem výhercům gratulujeme!

Soutěže

Aktuality

 • Nominace na ceny Magnesia Litera za rok 2017

  Blíží se vyhlášení ceny Magnesia Litera za rok 2017. Jistě Vás zajímá, které tituly byly nominovány. V tiskové zprávě byly nominace již zveřejněny. Zde si je můžete spolu s fotografií některých nominovaných autorů prohlédnout.

  Číst dál...  
 • Hlasujte pro svou oblíbenou knihu v Ceně čtenářů Magnesia Litera

  Vážení a milí čtenáři,

  literární ocenění Mgnesia Litera za rok 2017 se bude udělovat 4. dubna 2018. Jako každým rokem ji můžete sledovat v přímém přenosu České televize. Chcete-li aktivně vyjádřit, která kniha byla pro Vás ta nej, máte možnost se zapojit a hlasovat v kategorii Cena čtenářů. Vybírat lze z prózy, poezie i knih pro děti. Hlasovat můžete do 31. března 2018 ZDE.

   

   

Doporučujeme

Nové komentáře

Z čtenářského deníku

 • Jarmila Glazarová: Vlčí jáma

  Jana, která osiřela po první světové válce, se dostává k adoptivním rodičům, kteří žijí ve Slezsku a jsou bezdětní. Jana se stává ošetřovatelkou své adoptivní matky, stará se o domácnost a snaží se své nové rodině být užitečná. Postupem času ale odhaluje tajemství tohoto nesourodého páru. Na první pohled totiž vypadají Klára a Robert šťastně, na ten druhý je ale vidět, že tento pár rozhodně šťastný není.

  Číst dál...  
 • Drašar

  Nacházíme se v době, kdy je český jazyk považován za mluvu vesničanů. Čeština je vytlačena z nejvyšších společenských funkcí, kultury i státní správy. Na školách se vyučuje německý jazyk, jazyk vzdělanců. Dochází k velké germanizaci (poněmčování) společnosti… A do této doby se narodí Josef Václav Michl. Dlouho očekávaný syn, kterému jsou předurčeny velké skutky a který se má stát chloubou rodiny.

  Číst dál...  

Přihlášení