Soutěže: Ukončené soutěže

Jak najít zaměstnání - skvělá soutěž pro všechny!

1 1 1 1 1 (0 hlasů)
clovek 100x100
Hledáte zaměstnání a stále se vám nic nedaří sehnat? Jste nervózní na přijímacích pohovorech, nejste si jistí v psaní motivačních dopisů a nevíte, co vše se má psát v profesionální životopisu? Potom je právě pro vás určena kniha Jak najít zaměstnání, která je žhavou novinkou autora Františka Hroníka! A vy si můžete nyní o tři výtisky této knihy zasoutěžit na stránkách našeho magazínu. 


Výhru do soutěže věnuje:


logo motivpressMotivpress.cz - to je manažerská literatura zaměřená na osobní rozvoj, management, personalistiku a marketing. Motivpress nabízí krásné knihy pro krásné lidi! Většina knih Vám bude doručena zítra nebo pozítří. Kromě knih v nabídce Motivpressu naleznete vzdělávací CD, DVD a společenské hry. Navíc se můžete těšit na autogramiády a chat s autory.

Výhra v soutěži:


jak najit zamestnani obal


Kniha Jak najít zaměstnání je průvodcem pro každého, kdo ztratil práci. Ve dvanácti kapitolách budeme krok za krokem hledat nové zaměstnání. Začneme tím, jak si zvolit správný směr své kariéry, vybrat a kontaktovat potencionálního zaměstnavatele. Pokračovat budeme psaním životopisu a motivačních dopisů, ukážeme si příklady těch nevhodných a vhodně strukturovaných. Další kapitoly se budou zaměřovat na samotné výběrové řízení.

Soutěžní otázky:

1) Za každým českým termínem ve Slovníku marketingu je uveden cizojazičný ekvivalent. V jakém jazyce jsou tyto ekvivalenty uváděny?

2) Naleznete v sekci učebnice také knihy týkající se ekonomie?

3) Jaká je cena hry Dostihy a sázky na stránkách motivpress.cz?

Nápovědu hledejte na stránkách motivpress.cz.

Soutěže se mohou zúčastnit všichni s korespondenční adresou v České republice. Stačí správně zodpovědět tři otázky, odpovědi a své jméno s korespondenční adresou vyplňte do odpovědního formuláře. Výherce bude vylosován ze všech správných odpovědí. Odpovídejte nejpozději do 30. 9. 2009.Soutež byla ukončena!

Z došlých odpovědí byli vylosováni:
Jan Dvořák, Kateřina Mejstříková a Jana Sobolíková.

Všem výhercům gratulujeme!

Doporučujeme

Aktuality

 • Partonyma – nová čísla časopisu ke stažení a o připravované antologii

  Literární časopis Partonyma, založený v roce 2012, prochází již od závěru minulého roku řadou proměn. Poslední dvě čísla vyšla v menším formátu a celkově novém designu, což ovšem není nejpodstatnější změnou. Tato tzv. „černá řada“ (podle nové podoby obálky) je nyní, kromě klasické tištěné verze, uvolněna ke stažení ve formátu PDF zcela zdarma. Jedná se o dvojčíslo 19 - 20 na téma Umění zločinu / Zločinné umění a o dvojčíslo 21 – 22 na téma Meze textu / Meze prostoru.

  Číst dál...  
 • V šestém ročníku Ceny Česká kniha zvítězil Jiří Hájíček

  Závěrečná tisková zpráva šestého ročníku Ceny česká kniha, která oficiálně oznamuje vítěze, je již k dispozici. V následujících odstavcích si ji můžete přečíst.

  Číst dál...  

Doporučujeme

Nové komentáře

Soutěž

 • Soutěž o knihu Kamínek

  Ode dneška soutěžíme o knihu Kamínek z nakladatelství Albatros. Pokud správně zodpovíte tři jednoduché soutěžní otázky a usměje-li se na vás štěstí při závěrečném losování, kniha bude vaše.

  Číst dál...

Z čtenářského deníku

 • Drašar

  Nacházíme se v době, kdy je český jazyk považován za mluvu vesničanů. Čeština je vytlačena z nejvyšších společenských funkcí, kultury i státní správy. Na školách se vyučuje německý jazyk, jazyk vzdělanců. Dochází k velké germanizaci (poněmčování) společnosti… A do této doby se narodí Josef Václav Michl. Dlouho očekávaný syn, kterému jsou předurčeny velké skutky a který se má stát chloubou rodiny.

  Číst dál...  
 • Biblický příběh, který se odehrává na americkém venkově

  John Steinbeck se narodil roku 1902 v Kalifornii. Vystřídal mnoho různých profesí a získané zkušenosti potom uplatňoval ve svých knihách. Patřil k autorům takzvané ztracené generace zažil první světovou válku a ve svých dílech popisuje bídu, které byl svědkem. Vyzdvihuje krásu kalifornské krajiny a sílu lidského ducha, naopak silně kritizuje násilí, zákeřnost a vypočítavost. Získal Pulitzerovu cenu i Nobelovu cenu za literaturu. Mezi jeho nejznámější knihy patří Hrozny hněvu, O myších a lidech, Pláň Tortilla a právě Na východ od ráje

  Číst dál...  

Přihlášení