Soutěže: Ukončené soutěže

Soutěž o 3 knihy Stříbrná zátoka

1 1 1 1 1 (3 hlasů)
darek

Ode dneška po tři týdny soutěžíme o tři výtisky knihy Stříbrná zátoka, kterou pro vás věnovalo nakladatelství Ikar. Správně zodpovězte tři soutěžní otázky, a budete-li patřit mezi vylosované, získáte tuto výbornou knihu do své knihovny.

 

 

 

Výhru do soutěže věnovalo:

nakladatelství Ikar

 

 

logo

 

Cena v soutěži: 

tři výtisky knihy Stříbrná zátoka

 

obalka

 

Lisa McCullenová se nikdy nedokázala odpoutat od minulosti. Ale nedotčené pláže a uzavřená komunita obyvatel australského přímořského městečka jí nabízí svobodu a bezpečí, po nichž tolik touží – když už ne pro sebe, tak pro svou desetiletou dcerku Hannah. Jenže pak přijede Mike Dormer, ubytuje se v rozpadajícím se hotýlku legendární lovkyně žraloků a Liziny tety Kathleen a veškerý klid a mír Stříbrné zátoky a vlastně vše, na čem Lise záleží, je rázem v ohrožení. Tenhle navoněný panák z Londýna chce totiž z hotýlku a zálivu, jenž skýtá útočiště velrybám, udělat prosperující turistické letovisko. A i když je to přesně ten typ člověka, kterého by Lisa měla nenávidět, co nevidět začne ohrožovat i Lisino rozhodnutí znovu se nezamilovat do někoho, kdo si to vůbec nezaslouží...

 

Soutěžní otázky: 

 

1. Jak se jmenuje dcera hlavní postavy z knihy Stříbrná zátoka?

2. Kolik má stran kniha Stříbrná zátoka?

3. Kolikrát získala autorka Jojo Moyesová prestižní ocenění Romantic Novel of the Year Award

 

Odpovědi na otázky naleznete na stránkách nakladatelství Ikar.

 

Soutěže se mohou zúčastnit všichni s korespondenční adresou v České republice. Stačí správně zodpovědět soutěžní otázku; odpovědi napište do odpovědního formuláře. Nezapomeňte doplnit i svou korespondenční adresu, na kterou bychom zaslali výhru. Výherci budou vylosováni ze všech správných odpovědí. Soutěžit můžete do 10. února 2015.

Soutěž byla ukončena. Knihu vyhrávají Vladimíra Humhejová, Jiřina Kummerová a Jana Mokrášová. Gratulujeme!

 

Komentáře   

 
Jiřina Kummerová
+1 Odp.: Soutěž o 3 knihy Stříbrná zátokaJiřina Kummerová 2015-02-17 19:06
Děkuji za výhru, která mi dnes dorazila :)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
vladimíra humhejová
0 Odp.: Soutěž o 3 knihy Stříbrná zátokavladimíra humhejová 2015-02-18 11:11
Dobrý den
dnes 18.2.2015 jsem převzala výhru.
Děkuji za krásnou knihu.
Humhejová
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Jana Mokrášová
0 Odp.: Soutěž o 3 knihy Stříbrná zátokaJana Mokrášová 2015-03-04 22:13
Kniha přišla v pořádku, mnohokrát děkuji. Jana Mokrášová
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 

Soutěže

Aktuality

 • Hlasujte pro svou oblíbenou knihu v Ceně čtenářů Magnesia Litera

  Vážení a milí čtenáři,

  literární ocenění Mgnesia Litera za rok 2017 se bude udělovat 4. dubna 2018. Jako každým rokem ji můžete sledovat v přímém přenosu České televize. Chcete-li aktivně vyjádřit, která kniha byla pro Vás ta nej, máte možnost se zapojit a hlasovat v kategorii Cena čtenářů. Vybírat lze z prózy, poezie i knih pro děti. Hlasovat můžete do 31. března 2018 ZDE.

   

   
 • Partonyma – nová čísla časopisu ke stažení a o připravované antologii

  Literární časopis Partonyma, založený v roce 2012, prochází již od závěru minulého roku řadou proměn. Poslední dvě čísla vyšla v menším formátu a celkově novém designu, což ovšem není nejpodstatnější změnou. Tato tzv. „černá řada“ (podle nové podoby obálky) je nyní, kromě klasické tištěné verze, uvolněna ke stažení ve formátu PDF zcela zdarma. Jedná se o dvojčíslo 19 - 20 na téma Umění zločinu / Zločinné umění a o dvojčíslo 21 – 22 na téma Meze textu / Meze prostoru.

  Číst dál...  

Doporučujeme

Nové komentáře

Z čtenářského deníku

 • Jarmila Glazarová: Vlčí jáma

  Jana, která osiřela po první světové válce, se dostává k adoptivním rodičům, kteří žijí ve Slezsku a jsou bezdětní. Jana se stává ošetřovatelkou své adoptivní matky, stará se o domácnost a snaží se své nové rodině být užitečná. Postupem času ale odhaluje tajemství tohoto nesourodého páru. Na první pohled totiž vypadají Klára a Robert šťastně, na ten druhý je ale vidět, že tento pár rozhodně šťastný není.

  Číst dál...  
 • Drašar

  Nacházíme se v době, kdy je český jazyk považován za mluvu vesničanů. Čeština je vytlačena z nejvyšších společenských funkcí, kultury i státní správy. Na školách se vyučuje německý jazyk, jazyk vzdělanců. Dochází k velké germanizaci (poněmčování) společnosti… A do této doby se narodí Josef Václav Michl. Dlouho očekávaný syn, kterému jsou předurčeny velké skutky a který se má stát chloubou rodiny.

  Číst dál...  

Přihlášení