Soutěže: Ukončené soutěže

Soutěž o knihu Papírová města

1 1 1 1 1 (2 hlasů)
il

Internetové knihkupectví Bux.cz věnovalo do dnešní soutěže připravovanou novinku - knihu Papírová města. Správně zodpovězte tři soutěžní otázky, a budete-li vylosováni, kniha poputuje za vámi.

 

 Výhru do soutěže věnovalo internetové knihkupectví:


Bux.cz

logo


Cena v soutěži:

1x kniha Papírová města

kniha


Po úspěchu románů Hvězdy nám nepřály a Hledání Aljašky vychází nyní v českém překladu další dílo veleúspěšného autora Johna Greena, který si i u nás bleskurychle získal početný fanklub. Hrdinou je Quentin Jacobsen, normální, tak trochu bojácný kluk, který má od dětství rád nespoutanou Margo. Ta mu pak jednoho dne nečekaně zaklepe na okno a vtáhne ho do podivuhodného dobrodružství. Když dívka další dny ve škole chybí, Quentin začne pátrat a brzy si uvědomí, že pro něj zanechala určité stopy. Znal vlastně Margo? A co jsou papírová města, s nimiž se nyní stále setkává? Oblíbený autor přináší brilantní příběh nabitý upřímnými emocemi, který nenechá čtenáře chladným.Soutěžní otázky:


1. Ve kterém městě žije se svou rodinou John Green?

2. Jak zní název knihy Papírová města v anglickém originále?

3. Kdy bude kniha Papírová města k dispozici v internetovém knihkupectví bux.cz?Odpovědi na otázky naleznete na stránkách internetového knihkupectví Bux.cz.


Soutěže se mohou zúčastnit všichni s korespondenční adresou v České republice. Stačí správně zodpovědět soutěžní otázku; odpovědi napište do odpovědního formuláře. Nezapomeňte doplnit i svou korespondenční adresu, na kterou bychom zaslali výhru. Výherci budou vylosováni ze všech správných odpovědí. Soutěžit můžete do 7. prosince 2014.

Soutěž byla ukončena. Knihu vyhrává 
Andrea Trnková. Gratulujeme!

 

Komentáře   

 
Tereza Mrkvickova
0 VyhodnoceniTereza Mrkvickova 2014-12-08 11:06
Dobry den, muzu se zeptat, kdy bude soutez vyhodnocena?:)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Marta Šimečková
0 Odp.: VyhodnoceniMarta Šimečková 2014-12-09 08:32
Dobrý den, vyhodnocení soutěží proběhne tento víkend. Děkuji za strpení.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Tereza Mrkvičková
0 Odp.: VyhodnoceniTereza Mrkvičková 2014-12-09 11:42
V pořádku, jen jsem byla zvědavá, děkuji za odpověď :)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
tetina
+1 ?tetina 2014-12-17 10:08
Taky nahlížím, jestli už jsou vylosovány staré soutěže :o
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Vladislav Knězek
+2 Odp.: Soutěž o knihu Papírová městaVladislav Knězek 2014-12-23 07:56
Zrušte ty soutěže, když tu panuje taková skandální neschopnost, soutěže vyhlašovat. Dne 9.12. jste slibovali soutěže vyhlásit o víkendu. Víkendy uplynuly dva.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Jiří Lojín
-1 Odp.: Soutěž o knihu Papírová městaJiří Lojín 2014-12-23 10:21
Vážený paně Knězku, je mi velmi líto, že vyhlášení ještě neproběhlo, závěr roku je opravdu velmi náročný. Prosím ještě o trochu trpělivosti, věřím, že se vše podaří ještě dohnat.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Fred
0 Odp.: Soutěž o knihu Papírová městaFred 2014-12-25 19:35
Zvláštní je, že na tomto webu jede závěr roku už od poloviny září.
Je to trochu trapné. A web znehodnocující. Bohužel. Mohli by jste na tom trochu zapracovat.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 

Soutěže

Aktuality

 • Studentskou cenu České knihy udělí gymnazisté ze dvou měst

  Cenu Česká kniha obdrží v květnu jeden ze čtrnácti titulů, které vzešly z prvního výběru odborné poroty složené z akademiků, překladatelů a knihkupců. Současně s tím vybrali studenti gymnázií z Prahy a Českých Budějovic pět titulů, z nichž za necelé dva měsíce zvolí historicky druhého laureáta Studentské ceny Česká kniha.

  Číst dál...  
 • Nejkrásnější knihou roku se může stát celkem 55 knih. Které to jsou?

  Slavnostní vyhlášení Nejkrásnější české knihy roku 2017 je na spadnutí. Už 19. dubna budeme znát vítěze pyšnící se nejlepším grafickým, polygrafickým a ilustračním zpracováním. O titul zabojuje celkem 55 knih v šesti kategoriích. Patří mezi ně knihy jako Kůň a had, Humans of Prague nebo Veřejná tajemství. Seznamte se.

  Číst dál...  

Doporučujeme

Nové komentáře

Z čtenářského deníku

 • Jarmila Glazarová: Vlčí jáma

  Jana, která osiřela po první světové válce, se dostává k adoptivním rodičům, kteří žijí ve Slezsku a jsou bezdětní. Jana se stává ošetřovatelkou své adoptivní matky, stará se o domácnost a snaží se své nové rodině být užitečná. Postupem času ale odhaluje tajemství tohoto nesourodého páru. Na první pohled totiž vypadají Klára a Robert šťastně, na ten druhý je ale vidět, že tento pár rozhodně šťastný není.

  Číst dál...  
 • Drašar

  Nacházíme se v době, kdy je český jazyk považován za mluvu vesničanů. Čeština je vytlačena z nejvyšších společenských funkcí, kultury i státní správy. Na školách se vyučuje německý jazyk, jazyk vzdělanců. Dochází k velké germanizaci (poněmčování) společnosti… A do této doby se narodí Josef Václav Michl. Dlouho očekávaný syn, kterému jsou předurčeny velké skutky a který se má stát chloubou rodiny.

  Číst dál...  

Přihlášení