Soutěže: Ukončené soutěže

Soutěž o knihu Papírová města

1 1 1 1 1 (2 hlasů)
il

Internetové knihkupectví Bux.cz věnovalo do dnešní soutěže připravovanou novinku - knihu Papírová města. Správně zodpovězte tři soutěžní otázky, a budete-li vylosováni, kniha poputuje za vámi.

 

 Výhru do soutěže věnovalo internetové knihkupectví:


Bux.cz

logo


Cena v soutěži:

1x kniha Papírová města

kniha


Po úspěchu románů Hvězdy nám nepřály a Hledání Aljašky vychází nyní v českém překladu další dílo veleúspěšného autora Johna Greena, který si i u nás bleskurychle získal početný fanklub. Hrdinou je Quentin Jacobsen, normální, tak trochu bojácný kluk, který má od dětství rád nespoutanou Margo. Ta mu pak jednoho dne nečekaně zaklepe na okno a vtáhne ho do podivuhodného dobrodružství. Když dívka další dny ve škole chybí, Quentin začne pátrat a brzy si uvědomí, že pro něj zanechala určité stopy. Znal vlastně Margo? A co jsou papírová města, s nimiž se nyní stále setkává? Oblíbený autor přináší brilantní příběh nabitý upřímnými emocemi, který nenechá čtenáře chladným.Soutěžní otázky:


1. Ve kterém městě žije se svou rodinou John Green?

2. Jak zní název knihy Papírová města v anglickém originále?

3. Kdy bude kniha Papírová města k dispozici v internetovém knihkupectví bux.cz?Odpovědi na otázky naleznete na stránkách internetového knihkupectví Bux.cz.


Soutěže se mohou zúčastnit všichni s korespondenční adresou v České republice. Stačí správně zodpovědět soutěžní otázku; odpovědi napište do odpovědního formuláře. Nezapomeňte doplnit i svou korespondenční adresu, na kterou bychom zaslali výhru. Výherci budou vylosováni ze všech správných odpovědí. Soutěžit můžete do 7. prosince 2014.

Soutěž byla ukončena. Knihu vyhrává 
Andrea Trnková. Gratulujeme!

 

Komentáře   

 
Tereza Mrkvickova
0 VyhodnoceniTereza Mrkvickova 2014-12-08 11:06
Dobry den, muzu se zeptat, kdy bude soutez vyhodnocena?:)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Marta Šimečková
0 Odp.: VyhodnoceniMarta Šimečková 2014-12-09 08:32
Dobrý den, vyhodnocení soutěží proběhne tento víkend. Děkuji za strpení.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Tereza Mrkvičková
0 Odp.: VyhodnoceniTereza Mrkvičková 2014-12-09 11:42
V pořádku, jen jsem byla zvědavá, děkuji za odpověď :)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
tetina
+1 ?tetina 2014-12-17 10:08
Taky nahlížím, jestli už jsou vylosovány staré soutěže :o
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Vladislav Knězek
+2 Odp.: Soutěž o knihu Papírová městaVladislav Knězek 2014-12-23 07:56
Zrušte ty soutěže, když tu panuje taková skandální neschopnost, soutěže vyhlašovat. Dne 9.12. jste slibovali soutěže vyhlásit o víkendu. Víkendy uplynuly dva.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Jiří Lojín
-1 Odp.: Soutěž o knihu Papírová městaJiří Lojín 2014-12-23 10:21
Vážený paně Knězku, je mi velmi líto, že vyhlášení ještě neproběhlo, závěr roku je opravdu velmi náročný. Prosím ještě o trochu trpělivosti, věřím, že se vše podaří ještě dohnat.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Fred
0 Odp.: Soutěž o knihu Papírová městaFred 2014-12-25 19:35
Zvláštní je, že na tomto webu jede závěr roku už od poloviny září.
Je to trochu trapné. A web znehodnocující. Bohužel. Mohli by jste na tom trochu zapracovat.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 

Doporučujeme

Aktuality

 • Partonyma – nová čísla časopisu ke stažení a o připravované antologii

  Literární časopis Partonyma, založený v roce 2012, prochází již od závěru minulého roku řadou proměn. Poslední dvě čísla vyšla v menším formátu a celkově novém designu, což ovšem není nejpodstatnější změnou. Tato tzv. „černá řada“ (podle nové podoby obálky) je nyní, kromě klasické tištěné verze, uvolněna ke stažení ve formátu PDF zcela zdarma. Jedná se o dvojčíslo 19 - 20 na téma Umění zločinu / Zločinné umění a o dvojčíslo 21 – 22 na téma Meze textu / Meze prostoru.

  Číst dál...  
 • V šestém ročníku Ceny Česká kniha zvítězil Jiří Hájíček

  Závěrečná tisková zpráva šestého ročníku Ceny česká kniha, která oficiálně oznamuje vítěze, je již k dispozici. V následujících odstavcích si ji můžete přečíst.

  Číst dál...  

Doporučujeme

Nové komentáře

Soutěž

 • Soutěž o knihu Kamínek

  Ode dneška soutěžíme o knihu Kamínek z nakladatelství Albatros. Pokud správně zodpovíte tři jednoduché soutěžní otázky a usměje-li se na vás štěstí při závěrečném losování, kniha bude vaše.

  Číst dál...

Z čtenářského deníku

 • Drašar

  Nacházíme se v době, kdy je český jazyk považován za mluvu vesničanů. Čeština je vytlačena z nejvyšších společenských funkcí, kultury i státní správy. Na školách se vyučuje německý jazyk, jazyk vzdělanců. Dochází k velké germanizaci (poněmčování) společnosti… A do této doby se narodí Josef Václav Michl. Dlouho očekávaný syn, kterému jsou předurčeny velké skutky a který se má stát chloubou rodiny.

  Číst dál...  
 • Biblický příběh, který se odehrává na americkém venkově

  John Steinbeck se narodil roku 1902 v Kalifornii. Vystřídal mnoho různých profesí a získané zkušenosti potom uplatňoval ve svých knihách. Patřil k autorům takzvané ztracené generace zažil první světovou válku a ve svých dílech popisuje bídu, které byl svědkem. Vyzdvihuje krásu kalifornské krajiny a sílu lidského ducha, naopak silně kritizuje násilí, zákeřnost a vypočítavost. Získal Pulitzerovu cenu i Nobelovu cenu za literaturu. Mezi jeho nejznámější knihy patří Hrozny hněvu, O myších a lidech, Pláň Tortilla a právě Na východ od ráje

  Číst dál...  

Přihlášení