Soutěže: Ukončené soutěže

Soutěž o 3 knihy Černý démant

1 1 1 1 1 (2 hlasů)
il

Nový den - nová soutěž! Zapojte se do dnešní soutěže, ve které můžete vyhrát jeden ze tří výtisků knihy Martina Walkera Černý démant, kterou vydalo a do soutěže věnovalo nakladatelství Dokořán.

 

 


Výhru do soutěže věnovalo nakladatelství:

Dokořán


logo

 

Cena v soutěži:

3x kniha Černý démant

knihaTřetí detektivní román spisovatele, novináře a politologa Martina Walkera a jeho hrdiny, policisty Bruna. Příběh se odehrává v St Denis, městečku v nádherné krajině francouzského jihozápadu, kde si lidé dovedou užívat dobrého jídla a pití. Tentokrát se zápletka románu točí okolo lanýžů, zlatého hřebu francouzské gastronomie, a rostoucí rivality mezi vietnamskými a čínskými gangy imigrantů. A když je zavražděn Brunův přítel, bývalý agent francouzské zpravodajské služby, vkrádá se do navýsost aktuálního děje temná francouzská minulost války ve Vietnamu, kdy se Francie zapletla do spolupráce se zločineckými gangy a obchodem s opiem. Venkovská idyla se postupně mění v politický thriller. Rozuzlení je nečekané, a ačkoliv jsou všechny stopy známé, jedině Bruno Courreges je dovede správně přečíst...
Soutěžní otázky:


1. Jak zní celé jméno hlavního představitele knihy Černý démant?

2. V kterém roce se narodil autor knihy Černý démant Martin Walker?

3. Jak zní původní název knihy Černý démant?


Odpovědi na otázky naleznete na stránkách nakladatelství Dokořán.Soutěže se mohou zúčastnit všichni s korespondenční adresou v České republice. Stačí správně zodpovědět soutěžní otázku; odpovědi napište do odpovědního formuláře. Nezapomeňte doplnit i svou korespondenční adresu, na kterou bychom zaslali výhru. Výherci budou vylosováni ze všech správných odpovědí. Soutěžit můžete do 1. srpna 2014.

Soutěž byla ukončena. Knihu vyhrává 
Olga Holubová, Andrea Spoustová a Zuzana Šmídová. Gratulujeme!

 

Komentáře   

 
Vladimír
0 Odp.: Soutěž o 3 knihy Černý démantVladimír 2014-07-29 16:41
O kolik těchto knih se tedy vlastně soutěží? V nadpisu o tři, ale "cena v soutěži" je jen jedna? Ups! :eek:
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Marta Šimečková
0 Odp.: Soutěž o 3 knihy Černý démantMarta Šimečková 2014-07-30 10:50
Milý Vladimíre, děkuji za upozornění. Soutěží se o 3 výtisky. V zadání soutěže jsem tento údaj už opravila.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Vladimír
+1 Odp.: Soutěž o 3 knihy Černý démantVladimír 2014-07-30 17:33
Díky, to je ta lepší varianta. :roll:
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 

Soutěže

Aktuality

 • Bohatý komiksový program přilákal na Svět knihy rekordní počet návštěvníků

  Veletrh Svět knihy se letos nesl ve znamení komiksu, a i díky bohatému programu, který připravili komiksoví nakladatelé, přilákal rekordních 46 000 návštěvníků. „Tohle spojení prostě zafungovalo. Připravili jsme akce, přednášky a spousty novinek, sotva jsme stíhali stánek zásobovat,“ říká Jiří Pavlovský z největšího komiksového nakladatelství CREW. „Vznikaly i spontánní srazy komiksových fanoušků a na naprosté většině našich akcí bylo plno.“

  Číst dál...  
 • Román Hana Aleny Mornštajnové ovládl 7. ročník České knihy

  Poprvé v sedmileté historii České knihy obdržel obě její ceny jeden autor. Odborná i studentská porota se ve svých verdiktech výjimečně shodly a za nejlepší titul sedmého ročníku vyhlásily román Hana Aleny Mornštajnové. V příběhu odehrávajícím se v provinčním moravském městě se proplétají malé dějiny s těmi velkými a je v něm reflektována nejtragičtější etapa 20. století: holocaust.

  Číst dál...  

Doporučujeme

Nové komentáře

Z čtenářského deníku

 • Jarmila Glazarová: Vlčí jáma

  Jana, která osiřela po první světové válce, se dostává k adoptivním rodičům, kteří žijí ve Slezsku a jsou bezdětní. Jana se stává ošetřovatelkou své adoptivní matky, stará se o domácnost a snaží se své nové rodině být užitečná. Postupem času ale odhaluje tajemství tohoto nesourodého páru. Na první pohled totiž vypadají Klára a Robert šťastně, na ten druhý je ale vidět, že tento pár rozhodně šťastný není.

  Číst dál...  
 • Drašar

  Nacházíme se v době, kdy je český jazyk považován za mluvu vesničanů. Čeština je vytlačena z nejvyšších společenských funkcí, kultury i státní správy. Na školách se vyučuje německý jazyk, jazyk vzdělanců. Dochází k velké germanizaci (poněmčování) společnosti… A do této doby se narodí Josef Václav Michl. Dlouho očekávaný syn, kterému jsou předurčeny velké skutky a který se má stát chloubou rodiny.

  Číst dál...  

Přihlášení