Soutěže: Ukončené soutěže

Soutěž o 2 audioknihy Zmizelá

1 1 1 1 1 (3 hlasů)
il

Zapojte se do soutěže o audioknihu Zmizelá. Zodpovězte tři soutěžní otázky, a pokud budete mít štěstí při losování, jedna z výher bude vaše. Dva výherci tak získají kód pro stažení audioknihy v elektronické podobě.

 

 

 
Výhru do soutěže věnovala společnost:

Audiolibrix

 

logoCena v soutěži:

2x audiokniha Zmizelá

 

knihaJe-li žena zavražděna, nejpravděpodobnějším viníkem bývá zpravidla manžel. Jenže, co když dotyčná dáma prostě zmizela? Opuštěný byt vykazuje známky násilí, při důkladnějším ohledání však zanechané stopy nedávají valný smysl. Amy Dunnová se náhle ztratila v den pátého výročí své svatby a od té doby se pohřešuje. Její muž Nick zmizení nahlásí a nastalou situaci popisuje ze svého pohledu. Jeho perspektiva se střídá s kapitolami z Amyina deníku, které líčí vztah dvojice ode dne jejich seznámení. A jak se ukazuje, sympaťák Nick sice tvrdí, že své choti nic neudělal, jenže jejich manželství zřejmě nebylo tak idylické, jak se na první pohled zdálo. První ránu šťastnému soužití zasadila finanční krize, která páreček publicistů připravila o práci. Přesun z dynamického New Yorku do ospalého městečka v Missoury pak zcela změnil jejich životní role. Ale dá se oběma vypravěčům zaměřeným na vlastní subjektivní prožívání věřit? Vždyť Nickova vlastní sestra o něm prý kdysi prohlásila: „Ty bys doslova lhal, podváděl, kradl a... klidně i vraždil, sakra, jen abys lidi přesvědčil, že seš hodnej kluk.“ A co Amy – vystudovaná psycholožka a autorka časopisových kvízů, živoucí předloha dětské hrdinky literární série pro mládež Úžasná Amy. Není její život hádankou podobnou těm, které dřív připravovala pro čtenářky ženských magazínů?
Románu Zmizelá (v originále Gone Girl) se prodalo přes dva miliony výtisků a filmovou adaptaci natáčí režisér David Fincher (Klub rváčů, Sedm, Muži, kteří nenávidí ženy) s Benem Affleckem a Rosamund Pike v hlavních rolích.Soutěžní otázky:


1. Kteří dva interpreti namluvili audioknihu Zmizelá?

2. Jaké národnosti je spisovatelka Gillian Flynn?

3. Který režisér připravuje filmovou podobu románu Zmizelá?


Odpovědi na otázky naleznete na stránkách společnosti  Audiolibrix.Soutěže se mohou zúčastnit všichni s korespondenční adresou v České republice. Stačí správně zodpovědět soutěžní otázku; odpovědi napište do odpovědního formuláře. Nezapomeňte doplnit i svou korespondenční adresu, na kterou bychom zaslali výhru. Výherci budou vylosováni ze všech správných odpovědí. Soutěžit můžete do 26. května 2014.

Soutěž byla ukončena. Audioknihu vyhrávají 
Karolina Chládková a Jiřina Urbánková. Gratulujeme!

 

Komentáře   

 
aduja
+1 soutěžaduja 2014-05-19 12:19
Chybí odpovědní formulář
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Marta Šimečková
0 Odp.: soutěžMarta Šimečková 2014-05-19 17:10
Děkujeme za upozornění, formulář je už vložen.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Tereza Špetlíková
0 Kdo vyhrál?Tereza Špetlíková 2014-06-02 11:26
Dobrý den,

už jsou známé výsledky? Kdo vyhrál?

Děkuji za odpověď,

T. Š.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Marta Šimečková
0 Odp.: Kdo vyhrál?Marta Šimečková 2014-06-02 15:57
Milá paní Špetlíková, výherci dalších soutěží, tedy i této, budou vyhlášeni tuto středu. Děkujeme za strpení.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Jiřina Urbánková
+1 Odp.: Soutěž o 2 audioknihy ZmizeláJiřina Urbánková 2014-06-19 19:40
Moc děkuji, audioknihu mám staženou a teď zbývá poslouchat, poslouchat, poslouchat .....
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 

Aktuality

 • Víkend 3. - 5. března 2017 bude opět ve znamení knih!

  Ostravský knižní veletrh bývá každoročně první z akcí, které pravidelně sledujeme a o kterých čtenáře stránek www.vaseliteratura.cz informujeme. Jeho začátek v prvních březnových dnech evokuje představu jara, a i když čtení není závislé na ročním období, je jaro znamení obrody a nového začátku, který je dobré podpořit setkáním s literaturou a s lidmi okolo ní.

  Číst dál...  
 • Únorová Pevnost láká na zombíky

  Opět tu máme nový rok a s ním i první letošní Pevnost. Únorový výtisk tohoto časopisu láká svou obálkou na film Resident Evil, který v těchto dnech vstupuje do kin. Hlavní článek se věnuje právě této zombíkářské klasice a nezapomíná ani na několik knih S. D. Perryové. Rozhodně si zaslouží pozornost, protože patří k těm lepším kouskům ze světa herních příběhů.

  Číst dál...  

Doporučujeme

Nové komentáře

Doporučujeme

icon 10x10px Atraktivní práce pro všechny, kteří si věří.
icon 10x10px SMS zdarma do všech sítí.

Soutěž

 • Soutěž o knihu Země odpoledního slunce

  Ode dneška soutěžíme o knihu Země odpoledního slunce z nakladatelství Knižní klub. Pokud správně zodpovíte tři jednoduché soutěžní otázky a usměje-li se na vás štěstí při závěrečném losování, kniha bude vaše.

  Číst dál...

Z čtenářského deníku

 • Drašar

  Nacházíme se v době, kdy je český jazyk považován za mluvu vesničanů. Čeština je vytlačena z nejvyšších společenských funkcí, kultury i státní správy. Na školách se vyučuje německý jazyk, jazyk vzdělanců. Dochází k velké germanizaci (poněmčování) společnosti… A do této doby se narodí Josef Václav Michl. Dlouho očekávaný syn, kterému jsou předurčeny velké skutky a který se má stát chloubou rodiny.

  Číst dál...  
 • Biblický příběh, který se odehrává na americkém venkově

  John Steinbeck se narodil roku 1902 v Kalifornii. Vystřídal mnoho různých profesí a získané zkušenosti potom uplatňoval ve svých knihách. Patřil k autorům takzvané ztracené generace zažil první světovou válku a ve svých dílech popisuje bídu, které byl svědkem. Vyzdvihuje krásu kalifornské krajiny a sílu lidského ducha, naopak silně kritizuje násilí, zákeřnost a vypočítavost. Získal Pulitzerovu cenu i Nobelovu cenu za literaturu. Mezi jeho nejznámější knihy patří Hrozny hněvu, O myších a lidech, Pláň Tortilla a právě Na východ od ráje

  Číst dál...  

Přihlášení