Soutěže: Ukončené soutěže

Soutěž o balíček trilogie Veronicy Rothové

1 1 1 1 1 (5 hlasů)
il

Hrajte s námi o trilogii americké autorky Veronicy Rothové, kterou do soutěže věnovala společnost Albatros Media. Správně zodpovězte tři soutěžní otázky, a budete-li vylosováni, výhra bude vaše.

 
Výhru do soutěže věnovala společnost Albatros Media:

Albatros Media

 

logoCena v soutěži:

1x balíček trilogie Veronicy Rothové


Divergence

 

kniha


Chicago, budoucnost. Obyvatelé města, které obklopuje jen močál a obepíná ostnatý drát, jsou rozděleni do pěti frakcí. Beatrice je čerstvých šestnáct a přišel čas vybrat, do které frakce chce patřit, které ctnosti se chce na celý život odevzdat. Překvapivé rozhodnutí jí do cesty přivede osudového kluka – úchvatného, ale taky trochu nesnesitelného. Beatrice zjišťuje, že ve společnosti, která se jeví tak dokonalá, vzrůstá napětí a hrozící nebezpečí lze zažehnat jen jedním způsobem, který ji ale možná zničí.
První díl dystopické trilogieRezistence

 

kniha

 


Žádná volba není bez následků.
Měl to být pro Tris šťastný a slavnostní den, ale všechno dopadlo úplně jinak. Po krvavé tragédii mezi frakcemi vzrůstají konflikty a nad společností se vznáší válka. Tris se musela rozhodnout už jednou – a teď ji čeká další volba. Dřívější rozhodnutí, obavy, zármutek i provinilost, to vše ji teď dostihlo a Tris nezbývá než bez výhrad přijmout svou Divergentní identitu. Dokáže se ale vyrovnat se vším, co to znamená?
Druhý díl dystopické trilogie


Aliance

 

kniha

 

Nejočekávanější a nejvíce strhující kniha letošního roku!
Tris a Tobias jsou opět spolu, ale společnost a systém, v kterém oba vyrůstali a kterému oba věřili, je v troskách. Systém frakcí je kompletně rozvrácený, rozhoří se souboj mezi jednotlivými vůdci toužícími po moci, ale všichni ve skutečnosti touží po jediném – po pomstě. A svět za plotem obklopujícím celé město se zdá ještě nemilosrdnější. Pokud však Tris chce ochránit své blízké, musí se vydat právě za hranice svého rodného Chicaga. A zde odhalí tajemství, které je ještě více šokující, než čekala.
Soutěžní otázky:


1. V kterém roce u nás vyšel první díl trilogie Veronicy Rothové, Divergence?

2. Pro čtenáře od kolika let je určen 2. díl trilogie, Rezistence?

3. Kolik stran má poslední díl trologie, Aliance?


Odpovědi na otázky naleznete na stránkách společnosti Albatros Media.Soutěže se mohou zúčastnit všichni s korespondenční adresou v České republice. Stačí správně zodpovědět soutěžní otázku; odpovědi napište do odpovědního formuláře. Nezapomeňte doplnit i svou korespondenční adresu, na kterou bychom zaslali výhru. Výherci budou vylosováni ze všech správných odpovědí. Soutěžit můžete do 13. května 2014.

Soutěž byla ukončena. Balíček knih vyhrává 
Zuzana Dašková. Gratulujeme!

 

Komentáře   

 
wee
0 Odp.: Soutěž o balíček trilogie Veronicy Rothovéwee 2014-05-18 22:53
Chtěla bych se zeptat, kdy bude vyhlášení.. Už je to skoro týden a zatím tu o tom nebylo ani slovo..
Děkuji
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Marta Šimečková
0 Odp.: Soutěž o balíček trilogie Veronicy RothovéMarta Šimečková 2014-05-19 17:10
Dobrý den, vyhlášení proběhne během tohoto týdne. Omlouváme se za zpoždění.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
wee
0 Odp.: Soutěž o balíček trilogie Veronicy Rothovéwee 2014-05-19 21:53
Děkuji mnohokrát za odpověď :)Těším se :)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Zuzana Dašková
+1 PoděkováníZuzana Dašková 2014-06-02 19:41
Výhra mi dnes v pořádku dorazila. Moc děkuji. Udělala radost!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 

Doporučujeme

Aktuality

 • Partonyma – nová čísla časopisu ke stažení a o připravované antologii

  Literární časopis Partonyma, založený v roce 2012, prochází již od závěru minulého roku řadou proměn. Poslední dvě čísla vyšla v menším formátu a celkově novém designu, což ovšem není nejpodstatnější změnou. Tato tzv. „černá řada“ (podle nové podoby obálky) je nyní, kromě klasické tištěné verze, uvolněna ke stažení ve formátu PDF zcela zdarma. Jedná se o dvojčíslo 19 - 20 na téma Umění zločinu / Zločinné umění a o dvojčíslo 21 – 22 na téma Meze textu / Meze prostoru.

  Číst dál...  
 • V šestém ročníku Ceny Česká kniha zvítězil Jiří Hájíček

  Závěrečná tisková zpráva šestého ročníku Ceny česká kniha, která oficiálně oznamuje vítěze, je již k dispozici. V následujících odstavcích si ji můžete přečíst.

  Číst dál...  

Doporučujeme

Nové komentáře

Soutěž

 • Soutěž o knihu Kamínek

  Ode dneška soutěžíme o knihu Kamínek z nakladatelství Albatros. Pokud správně zodpovíte tři jednoduché soutěžní otázky a usměje-li se na vás štěstí při závěrečném losování, kniha bude vaše.

  Číst dál...

Z čtenářského deníku

 • Drašar

  Nacházíme se v době, kdy je český jazyk považován za mluvu vesničanů. Čeština je vytlačena z nejvyšších společenských funkcí, kultury i státní správy. Na školách se vyučuje německý jazyk, jazyk vzdělanců. Dochází k velké germanizaci (poněmčování) společnosti… A do této doby se narodí Josef Václav Michl. Dlouho očekávaný syn, kterému jsou předurčeny velké skutky a který se má stát chloubou rodiny.

  Číst dál...  
 • Biblický příběh, který se odehrává na americkém venkově

  John Steinbeck se narodil roku 1902 v Kalifornii. Vystřídal mnoho různých profesí a získané zkušenosti potom uplatňoval ve svých knihách. Patřil k autorům takzvané ztracené generace zažil první světovou válku a ve svých dílech popisuje bídu, které byl svědkem. Vyzdvihuje krásu kalifornské krajiny a sílu lidského ducha, naopak silně kritizuje násilí, zákeřnost a vypočítavost. Získal Pulitzerovu cenu i Nobelovu cenu za literaturu. Mezi jeho nejznámější knihy patří Hrozny hněvu, O myších a lidech, Pláň Tortilla a právě Na východ od ráje

  Číst dál...  

Přihlášení