Soutěže: Ukončené soutěže

Soutěž o knihu Láska prochází kuchyní

1 1 1 1 1 (2 hlasů)
il

Zapojte se do soutěže o knihu Láska prochází kuchyní z nakladatelství Smart Press. Vyberte správnou odpověď ke každé ze tří soutěžních otázek, a pokud budete vylosováni, kniha poputuje za vámi.

 

Výhru do soutěže věnovalo nakladatelství:

Smart Press

logoCena v soutěži:

1x kniha Láska prochází kuchyní

 

knihaPRVNÍ KNIHA ČESKÉ AUTORKY S TEMATIKOU JEDLÝCH DÁRKŮ NA TRHU!

Kniha Denisy Bartošové obsahuje báječné recepty a především originální nápady na balení jedlých dárků všeho druhu – pro děti, ženy (maminky, dcery, kamarádky…) i muže (partnery, tatínky…). Jedlé dárky lze věnovat k nejrůznějším příležitostem, proto je kniha přehledně rozdělena do kapitol podle jednotlivých měsíců – vždyť únor je lásky čas, červen patří dětem a prosinec si tvorbu dárků pro blízké přímo žádá! Za pomoci autorky zvládnete jedlý dárek připravit do posledního puntíku (kniha obsahuje také jmenovky, krabičky, kornouty atd.), ale poslední krok – darování – je již jen na vás.
 
Z 51 dvou dárků vybíráme: Slané pečené čtyřlístky jako jedlé „PF“ – Valentýnské dárky – Plněná pečená velikonoční vajíčka s alkoholem pro velké koledníky – Marmeládový snídaňový set na týden – Bylinkové octy, ovocná vína – Houbové sádlo – Domácí chipsy z čerstvých brambor – Adventní kalendáře – Sušenky pro zvířátka.
 
KUCHAŘKA LÁSKA PROCHÁZÍ KUCHYNÍ SE DOSTALA MEZI SEDM NEJLEPŠÍCH KNIH NA SVĚTĚ V KATEGORII DESIGN V SOUTĚŽI GOURMAND WORLD COOKBOOK AWARDS ZA ROK 2013. DRŽTE NÁM PALCE DO FINÁLE - VYHLÁŠENÍ PROBĚHNE 20.-21.5.2014 V PEKINGU!


Soutěžní otázky:


1. Co hlásá kniha Denisy Bartošové?
a) Láska prochází kuchyní
b) Láska prochází žaludkem
c) Láska prochází vašim životem

2. Kniha je rozdělena do kapitol podle:
a) ročních období
b) kalendářních měsíců
c) příležitostí, jako jsou narozeniny, Vánoce, Velikonoce atd.

3. Kniha obsahuje:
a) umělohmotné vykrajovátko
b) přílohy s krabičkami, jmenovkami, kornoutky atd. přímo k vystřižení
c) jedlý dárekOdpovědi na otázky naleznete na stránkách nakladatelství Smart Press.Soutěže se mohou zúčastnit všichni s korespondenční adresou v České republice. Stačí správně zodpovědět soutěžní otázku; odpovědi napište do odpovědního formuláře. Nezapomeňte doplnit i svou korespondenční adresu, na kterou bychom zaslali výhru. Výherci budou vylosováni ze všech správných odpovědí. Soutěžit můžete do 3. března 2014.

Soutěž byla ukončena. Knihu vyhrává Mila Burýšková. Gratulujeme!

 

Komentáře   

 
Mila Burýšková
+1 VÝHRAMila Burýšková 2014-03-21 21:42
Kniha přišla v pořádku.Děkuji.

Velice pěkná,přímo dárkové provedení.
(Upečeme dle receptu - zabalíme.)
Upekla jsem zkušebně piškotový dezert s ovocem a . . byl sněden. Nestačila jsem zabalit.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 

Doporučujeme

Aktuality

 • V šestém ročníku Ceny Česká kniha zvítězil Jiří Hájíček

  Závěrečná tisková zpráva šestého ročníku Ceny česká kniha, která oficiálně oznamuje vítěze, je již k dispozici. V následujících odstavcích si ji můžete přečíst.

  Číst dál...  
 • Cena Česká kniha pošesté - vyhlášení vítězů

  Aktuální informace z 11. 5. 2017 - vyhlášení vítězů šestého ročníku Ceny česká kniha - čtěte dále.

  Aktuální informace z 28. 4. 2017 - tři nominované knihy - čtěte dále. Cena Česká kniha je opět tady, tentokrát již 6. ročník. Každoročně vás informujeme o knihách, nominovaných na vítězství, postupně tak, jak se zužuje jejich výběr. V šestém ročníku došlo k jedné zásadní změně, o níž se dočtete v následujícím textu, převzatém z tiskové zprávy organizátora.

  Číst dál...  

Doporučujeme

Nové komentáře

Soutěž

 • Soutěž o knihu Sucho

  Ode dneška soutěžíme o knihu Sucho z nakladatelství Host. Pokud správně zodpovíte tři jednoduché soutěžní otázky a usměje-li se na vás štěstí při závěrečném losování, kniha bude vaše.

  Číst dál...

Z čtenářského deníku

 • Drašar

  Nacházíme se v době, kdy je český jazyk považován za mluvu vesničanů. Čeština je vytlačena z nejvyšších společenských funkcí, kultury i státní správy. Na školách se vyučuje německý jazyk, jazyk vzdělanců. Dochází k velké germanizaci (poněmčování) společnosti… A do této doby se narodí Josef Václav Michl. Dlouho očekávaný syn, kterému jsou předurčeny velké skutky a který se má stát chloubou rodiny.

  Číst dál...  
 • Biblický příběh, který se odehrává na americkém venkově

  John Steinbeck se narodil roku 1902 v Kalifornii. Vystřídal mnoho různých profesí a získané zkušenosti potom uplatňoval ve svých knihách. Patřil k autorům takzvané ztracené generace zažil první světovou válku a ve svých dílech popisuje bídu, které byl svědkem. Vyzdvihuje krásu kalifornské krajiny a sílu lidského ducha, naopak silně kritizuje násilí, zákeřnost a vypočítavost. Získal Pulitzerovu cenu i Nobelovu cenu za literaturu. Mezi jeho nejznámější knihy patří Hrozny hněvu, O myších a lidech, Pláň Tortilla a právě Na východ od ráje

  Číst dál...  

Přihlášení