Soutěže: Ukončené soutěže

Soutěž o knihu Cibulka v pyžamu

1 1 1 1 1 (7 hlasů)
il

Vyhlašujeme novou soutěž o knihu Cibulka v pyžamu s podpisem autora, kterou pro vás věnovalo nakladatelství JaS. Pokud chcete knihu vyhrát, správně zodpovězte tři soutěžní otázky, a jestli budete vylosováni, knihu vám pošleme až k vám.

Výhru do soutěže věnovalo nakladatelství:

JaS

 

logo


Cena v soutěži:

1x kniha Cibulka v pyžamu

kniha

 


Sobotní posluchači Toboganu, legendárního pořadu Českého rozhlasu 2 – Praha, dobře vědí, že každou první sobotu v měsíci zpovídá Aleš Cibulka známé osobnosti kulturního i vědeckého světa. Tucet těchto „velkých“ rozhovorů se dostal do knížky Cibulka v pyžamu. A s ním i tucet veselých příhod, které Aleš zažil se svými kolegy a kamarády. Tyto historky jsou trošku odhalující, proto se k „pyžamu“ velmi dobře hodí. A v závěru čeká čtenáře překvapení – Aleš Cibulka se stane zpovídaným. Režisérka Toboganu a spoluautorka této knihy Yvona Žertová se oblíbeného moderátora vyptala skoro na všechno – a on nic nezamlčel!  Soutěžní otázky:


1. Který sobotní rozhlasový pořad moderuje Aleš Cibulka?

2. V kterém roce se narodil Aleš Cibulka?

3. S kým Aleš Cibulka napsal knihu Cibulka na Toboganu (2010)?


Odpovědi na otázky naleznete na stránkách nakladatelství JaS.
Soutěže se mohou zúčastnit všichni s korespondenční adresou v České republice. Stačí správně zodpovědět soutěžní otázku; odpovědi napište do odpovědního formuláře. Nezapomeňte doplnit i svou korespondenční adresu, na kterou bychom zaslali výhru. Výherci budou vylosováni ze všech správných odpovědí. Soutěžit můžete do 6. prosince 2013.

Soutěž byla ukončena. Knihu vyhrává Zdeněk Kaněra. Gratulujeme.

 

Komentáře   

 
Regina
0 ToboganRegina 2013-11-15 11:40
Tobogan jsem poslouchala s babičkou, kdy jej moderoval ještě pan Sláma a vždy vysílání bylo a je dosud v sobotu dopoledne, nikoliv v neděli!
Přeji všem příjemné luštění
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Jarda
0 CibulkaJarda 2013-11-15 21:26
moje odpověď na 1. otázku zní: žádný
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Jarda
0 CibulkaJarda 2013-11-19 10:20
První otázka se změnila. Já jsem již odpovědi odeslal, takže mám smůlu. Práce kvapná, málo platná.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Marta Šimečková
0 Odp.: CibulkaMarta Šimečková 2013-11-19 14:54
Jardo, otázka byla chybně zaměřena na jiný den, proto došlo ke změně.
Všechny odpovědi zaslané před změnou otázky budou zahrnuty do závěrečného slosování, pokud byly další dvě otázky zodpovězeny správně.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Jarda
0 CibulkaJarda 2013-11-19 16:43
Já vím, že 1.otázka byla dříve špatně položena. Proto jsem na ni 15.11. odpověděl, že v neděli Aleš Cibulka žádný pořad nemoderuje.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Marta Šimečková
0 Odp.: Soutěž o knihu Cibulka v pyžamuMarta Šimečková 2013-12-15 18:02
Dnes byli vylosování další výherci, kteří se mohou těšit na krásné knihy. Všem gratulujeme!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 

Doporučujeme

Aktuality

 • Humbook 2017

  V loňském roce se uskutečnil první ročník literárního festivalu Humbook, který lákal především příznivce oblíbeného stylu Young adult. Pořadatelství se ujala nakladatelství Fragment a CooBoo.

  Číst dál...  
 • Cena Česká kniha pošesté

  Cena Česká kniha je opět tady, tentokrát již 6. ročník. Každoročně vás informujeme o knihách, nominovaných na vítězství, postupně tak, jak se zužuje jejich výběr. V šestém ročníku došlo k jedné zásadní změně, o níž se dočtete v následujícím textu, převzatém z tiskové zprávy organizátora.

  Číst dál...  

Doporučujeme

Nové komentáře

Soutěž

 • Soutěž o knihu Píseň z pytlíku na zvratky

  Ode dneška soutěžíme o knihu Píseň z pytlíku na zvratky z nakladatelství Argo. Pokud správně zodpovíte tři jednoduché soutěžní otázky a usměje-li se na vás štěstí při závěrečném losování, kniha bude vaše.

  Číst dál...

Z čtenářského deníku

 • Drašar

  Nacházíme se v době, kdy je český jazyk považován za mluvu vesničanů. Čeština je vytlačena z nejvyšších společenských funkcí, kultury i státní správy. Na školách se vyučuje německý jazyk, jazyk vzdělanců. Dochází k velké germanizaci (poněmčování) společnosti… A do této doby se narodí Josef Václav Michl. Dlouho očekávaný syn, kterému jsou předurčeny velké skutky a který se má stát chloubou rodiny.

  Číst dál...  
 • Biblický příběh, který se odehrává na americkém venkově

  John Steinbeck se narodil roku 1902 v Kalifornii. Vystřídal mnoho různých profesí a získané zkušenosti potom uplatňoval ve svých knihách. Patřil k autorům takzvané ztracené generace zažil první světovou válku a ve svých dílech popisuje bídu, které byl svědkem. Vyzdvihuje krásu kalifornské krajiny a sílu lidského ducha, naopak silně kritizuje násilí, zákeřnost a vypočítavost. Získal Pulitzerovu cenu i Nobelovu cenu za literaturu. Mezi jeho nejznámější knihy patří Hrozny hněvu, O myších a lidech, Pláň Tortilla a právě Na východ od ráje

  Číst dál...  

Přihlášení