Soutěže: Ukončené soutěže

Soutěž o tři knihy Jedenáct

1 1 1 1 1 (3 hlasů)
il

Dnes jsme pro vás připravili soutěž o tři knihy z nakladatelství Knižná klub. Chtěli byste knihu vyhrát? Pak stačí jenom správně odpovědět na tři otázky.


Výhru do soutěže věnovalo:

Nakladatelství Knižní klub

logi

Cena v soutěži:

3x knihy Jedenáct


kniha


JEDEN OKAMŽIK – JEDENÁCT ŽIVOTŮ – BEZPOČET DŮSLEDKŮ Xavier Ireland utíká před minulostí a snaží se nezasahovat nikomu do života. Skrývá se za svou prací nočního rozhlasového moderátora, při níž ovšem paradoxně radí nespavcům, co si mají počít se svými problémy, a urputně se vyhýbá svým sousedům i novým vztahům. Přesto jeho čin, nebo spíš to, co neudělá, spustí řetězec událostí, které ovlivní životy jedenácti lidí. Navíc mu do jeho staromládeneckého bytu vpadne Pippa a obrátí všechno kolem doslova vzhůru nohama…

Soutěžní otázky:
1. Kolik lidí ovlivní řetězec událostí v knize Jedenáct?
2. Kdo jsou hrdinové souboru povídek Hořká čokoláda (jmenujte alespoň dva případy)?
3. Ve kterém roce se odehrává kniha Smrt nosí rudé škorně?

Odpovědi naleznete na stránkách nakladatelství Knižní klub.

Soutěže se mohou zúčastnit všichni s korespondenční adresou v České republice. Stačí správně zodpovědět soutěžní otázku; odpovědi napište do odpovědního formuláře. Nezapomeňte doplnit i svou korespondenční adresu, na kterou bychom zaslali výhru. Výherci budou vylosováni ze všech správných odpovědí. Soutěžit můžete do 4. 11. 2012.

Soutěž byla ukončena! Knihy vyhrává Dominika Coufalová, Pavla Ryková a Martina Růžičková. Gratulujeme!

Komentáře   

 
Marta Šimečková
0 RE: Soutěž o tři knihy JedenáctMarta Šimečková 2012-11-11 09:47
Dnes byli vyhlášeni výherci několika soutěží. Omlouváme se za zpoždění a doufáme, že se vám výhry budou líbit. A pokud se mezi výherci nenajdete, nezoufejte, připravujeme další soutěže o zajímavé knihy. :)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
P. Ryková
+2 Odp.: Soutěž o tři knihy JedenáctP. Ryková 2012-11-19 19:07
Dobrý den, knížka dnes v pořádku došla. Děkuji
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
D.Coufalová
+2 Odp.: Soutěž o tři knihy JedenáctD.Coufalová 2012-11-20 21:08
Dobrý den, moc děkuji za výhru. Knížka byla včera v pořádku doručena. :)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Marta Šimečková
0 Odp.: Soutěž o tři knihy JedenáctMarta Šimečková 2012-11-21 20:49
Děkujeme za zprávu. Doufám, že se Vám bude kniha líbit :)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 

Aktuality

 • Víkend 3. - 5. března 2017 bude opět ve znamení knih!

  Ostravský knižní veletrh bývá každoročně první z akcí, které pravidelně sledujeme a o kterých čtenáře stránek www.vaseliteratura.cz informujeme. Jeho začátek v prvních březnových dnech evokuje představu jara, a i když čtení není závislé na ročním období, je jaro znamení obrody a nového začátku, který je dobré podpořit setkáním s literaturou a s lidmi okolo ní.

  Číst dál...  
 • Únorová Pevnost láká na zombíky

  Opět tu máme nový rok a s ním i první letošní Pevnost. Únorový výtisk tohoto časopisu láká svou obálkou na film Resident Evil, který v těchto dnech vstupuje do kin. Hlavní článek se věnuje právě této zombíkářské klasice a nezapomíná ani na několik knih S. D. Perryové. Rozhodně si zaslouží pozornost, protože patří k těm lepším kouskům ze světa herních příběhů.

  Číst dál...  

Doporučujeme

Nové komentáře

Doporučujeme

icon 10x10px Atraktivní práce pro všechny, kteří si věří.
icon 10x10px SMS zdarma do všech sítí.

Soutěž

 • Soutěž o knihu Věda života

  Ode dneška soutěžíme o knihu Kniha života z nakladatelství Academia. Pokud správně zodpovíte tři jednoduché soutěžní otázky a usměje-li se na vás štěstí při závěrečném losování, kniha bude vaše.

  Číst dál...

Z čtenářského deníku

 • Drašar

  Nacházíme se v době, kdy je český jazyk považován za mluvu vesničanů. Čeština je vytlačena z nejvyšších společenských funkcí, kultury i státní správy. Na školách se vyučuje německý jazyk, jazyk vzdělanců. Dochází k velké germanizaci (poněmčování) společnosti… A do této doby se narodí Josef Václav Michl. Dlouho očekávaný syn, kterému jsou předurčeny velké skutky a který se má stát chloubou rodiny.

  Číst dál...  
 • Biblický příběh, který se odehrává na americkém venkově

  John Steinbeck se narodil roku 1902 v Kalifornii. Vystřídal mnoho různých profesí a získané zkušenosti potom uplatňoval ve svých knihách. Patřil k autorům takzvané ztracené generace zažil první světovou válku a ve svých dílech popisuje bídu, které byl svědkem. Vyzdvihuje krásu kalifornské krajiny a sílu lidského ducha, naopak silně kritizuje násilí, zákeřnost a vypočítavost. Získal Pulitzerovu cenu i Nobelovu cenu za literaturu. Mezi jeho nejznámější knihy patří Hrozny hněvu, O myších a lidech, Pláň Tortilla a právě Na východ od ráje

  Číst dál...  

Přihlášení