Soutěže: Ukončené soutěže

Soutěž o pět knih Na dně

1 1 1 1 1 (0 hlasů)
nohy

Tentokrát jsme pro dospělé čtenáře připravili soutěž o pět výtisků knihy Na dně z nakladatelství Metafora. Chtěli byste knihu získat? Stačí správně odpovědět na tři otázky.

 

 
Výhru do soutěže věnovalo:

Nakladatelství Metafora

logoCena v soutěži:

5x kniha
Na dně

kniha


Vedle Sadie Danningové, vypravěčky tohoto vzrušujícího příběhu, jednoho dne usedne na lavičku Joe. Ale nejen to – během jejich krátkého setkání jí začne vyprávět svůj příběh. Milostný příběh. O vášni. O sexu. O mnoha ženách, se kterými strávil noc.
Dva roky se pak Joe a Sadie pravidelně setkávají.

Soutěžní otázky:

1. O koho se Sadie stará?
2. Co obsahuje kniha BARDO: Cesta smrti a znovuzrození?
3. Čím je autorka Paranormální inteligence?
Správné odpovědi najdete na stránkách nakladatelství Metafora.

Soutěže se mohou zúčastnit všichni s korespondenční adresou v České republice. Stačí správně zodpovědět soutěžní otázku; odpovědi napište do odpovědního formuláře. Nezapomeňte doplnit i svou korespondenční adresu, na kterou bychom zaslali výhru. Výherci budou vylosováni ze všech správných odpovědí. Soutěžit můžete do 7. 8. 2012.

Soutěž byla ukončena! Knihu vyhrává
Ladislav Červinek, Míla Gebauerová, Jana Kovářová, Kamil Machala a Pavla Ryková. Gratulujeme!

Komentáře   

 
Marta Šimečková
0 RE: Soutěž o pět knih Na dněMarta Šimečková 2012-08-09 14:02
Dnes byli vyhlášeni výherci. Gratuluji :)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Pavla R.
+1 RE: Soutěž o pět knih Na dněPavla R. 2012-08-13 14:33
Dobrý den,
knížka došla dnes, děkuji
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
tetina
+1 RE: Soutěž o pět knih Na dnětetina 2012-08-14 07:40
Také děkuji, kniha byla v pořádku doručena.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 

Soutěže

Aktuality

 • Nominace na ceny Magnesia Litera za rok 2017

  Blíží se vyhlášení ceny Magnesia Litera za rok 2017. Jistě Vás zajímá, které tituly byly nominovány. V tiskové zprávě byly nominace již zveřejněny. Zde si je můžete spolu s fotografií některých nominovaných autorů prohlédnout.

  Číst dál...  
 • Hlasujte pro svou oblíbenou knihu v Ceně čtenářů Magnesia Litera

  Vážení a milí čtenáři,

  literární ocenění Mgnesia Litera za rok 2017 se bude udělovat 4. dubna 2018. Jako každým rokem ji můžete sledovat v přímém přenosu České televize. Chcete-li aktivně vyjádřit, která kniha byla pro Vás ta nej, máte možnost se zapojit a hlasovat v kategorii Cena čtenářů. Vybírat lze z prózy, poezie i knih pro děti. Hlasovat můžete do 31. března 2018 ZDE.

   

   

Doporučujeme

Nové komentáře

Z čtenářského deníku

 • Jarmila Glazarová: Vlčí jáma

  Jana, která osiřela po první světové válce, se dostává k adoptivním rodičům, kteří žijí ve Slezsku a jsou bezdětní. Jana se stává ošetřovatelkou své adoptivní matky, stará se o domácnost a snaží se své nové rodině být užitečná. Postupem času ale odhaluje tajemství tohoto nesourodého páru. Na první pohled totiž vypadají Klára a Robert šťastně, na ten druhý je ale vidět, že tento pár rozhodně šťastný není.

  Číst dál...  
 • Drašar

  Nacházíme se v době, kdy je český jazyk považován za mluvu vesničanů. Čeština je vytlačena z nejvyšších společenských funkcí, kultury i státní správy. Na školách se vyučuje německý jazyk, jazyk vzdělanců. Dochází k velké germanizaci (poněmčování) společnosti… A do této doby se narodí Josef Václav Michl. Dlouho očekávaný syn, kterému jsou předurčeny velké skutky a který se má stát chloubou rodiny.

  Číst dál...  

Přihlášení