Soutěže: Ukončené soutěže

Soutěž o pět knih Na dně

1 1 1 1 1 (0 hlasů)
nohy

Tentokrát jsme pro dospělé čtenáře připravili soutěž o pět výtisků knihy Na dně z nakladatelství Metafora. Chtěli byste knihu získat? Stačí správně odpovědět na tři otázky.

 

 
Výhru do soutěže věnovalo:

Nakladatelství Metafora

logoCena v soutěži:

5x kniha
Na dně

kniha


Vedle Sadie Danningové, vypravěčky tohoto vzrušujícího příběhu, jednoho dne usedne na lavičku Joe. Ale nejen to – během jejich krátkého setkání jí začne vyprávět svůj příběh. Milostný příběh. O vášni. O sexu. O mnoha ženách, se kterými strávil noc.
Dva roky se pak Joe a Sadie pravidelně setkávají.

Soutěžní otázky:

1. O koho se Sadie stará?
2. Co obsahuje kniha BARDO: Cesta smrti a znovuzrození?
3. Čím je autorka Paranormální inteligence?
Správné odpovědi najdete na stránkách nakladatelství Metafora.

Soutěže se mohou zúčastnit všichni s korespondenční adresou v České republice. Stačí správně zodpovědět soutěžní otázku; odpovědi napište do odpovědního formuláře. Nezapomeňte doplnit i svou korespondenční adresu, na kterou bychom zaslali výhru. Výherci budou vylosováni ze všech správných odpovědí. Soutěžit můžete do 7. 8. 2012.

Soutěž byla ukončena! Knihu vyhrává
Ladislav Červinek, Míla Gebauerová, Jana Kovářová, Kamil Machala a Pavla Ryková. Gratulujeme!

Komentáře   

 
Marta Šimečková
0 RE: Soutěž o pět knih Na dněMarta Šimečková 2012-08-09 14:02
Dnes byli vyhlášeni výherci. Gratuluji :)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Pavla R.
+1 RE: Soutěž o pět knih Na dněPavla R. 2012-08-13 14:33
Dobrý den,
knížka došla dnes, děkuji
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
tetina
+1 RE: Soutěž o pět knih Na dnětetina 2012-08-14 07:40
Také děkuji, kniha byla v pořádku doručena.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 

Doporučujeme

Aktuality

 • Humbook 2017

  V loňském roce se uskutečnil první ročník literárního festivalu Humbook, který lákal především příznivce oblíbeného stylu Young adult. Pořadatelství se ujala nakladatelství Fragment a CooBoo.

  Číst dál...  
 • Cena Česká kniha pošesté

  Cena Česká kniha je opět tady, tentokrát již 6. ročník. Každoročně vás informujeme o knihách, nominovaných na vítězství, postupně tak, jak se zužuje jejich výběr. V šestém ročníku došlo k jedné zásadní změně, o níž se dočtete v následujícím textu, převzatém z tiskové zprávy organizátora.

  Číst dál...  

Doporučujeme

Nové komentáře

Soutěž

 • Soutěž o knihu Potíže se ženami

  Ode dneška soutěžíme o knihu Potíže se ženami z nakladatelství Dokořán. Pokud správně zodpovíte tři jednoduché soutěžní otázky a usměje-li se na vás štěstí při závěrečném losování, kniha bude vaše.

  Číst dál...

Z čtenářského deníku

 • Drašar

  Nacházíme se v době, kdy je český jazyk považován za mluvu vesničanů. Čeština je vytlačena z nejvyšších společenských funkcí, kultury i státní správy. Na školách se vyučuje německý jazyk, jazyk vzdělanců. Dochází k velké germanizaci (poněmčování) společnosti… A do této doby se narodí Josef Václav Michl. Dlouho očekávaný syn, kterému jsou předurčeny velké skutky a který se má stát chloubou rodiny.

  Číst dál...  
 • Biblický příběh, který se odehrává na americkém venkově

  John Steinbeck se narodil roku 1902 v Kalifornii. Vystřídal mnoho různých profesí a získané zkušenosti potom uplatňoval ve svých knihách. Patřil k autorům takzvané ztracené generace zažil první světovou válku a ve svých dílech popisuje bídu, které byl svědkem. Vyzdvihuje krásu kalifornské krajiny a sílu lidského ducha, naopak silně kritizuje násilí, zákeřnost a vypočítavost. Získal Pulitzerovu cenu i Nobelovu cenu za literaturu. Mezi jeho nejznámější knihy patří Hrozny hněvu, O myších a lidech, Pláň Tortilla a právě Na východ od ráje

  Číst dál...  

Přihlášení