Soutěže: Ukončené soutěže

Soutěž o pět knih Na dně

1 1 1 1 1 (0 hlasů)
nohy

Tentokrát jsme pro dospělé čtenáře připravili soutěž o pět výtisků knihy Na dně z nakladatelství Metafora. Chtěli byste knihu získat? Stačí správně odpovědět na tři otázky.

 

 
Výhru do soutěže věnovalo:

Nakladatelství Metafora

logoCena v soutěži:

5x kniha
Na dně

kniha


Vedle Sadie Danningové, vypravěčky tohoto vzrušujícího příběhu, jednoho dne usedne na lavičku Joe. Ale nejen to – během jejich krátkého setkání jí začne vyprávět svůj příběh. Milostný příběh. O vášni. O sexu. O mnoha ženách, se kterými strávil noc.
Dva roky se pak Joe a Sadie pravidelně setkávají.

Soutěžní otázky:

1. O koho se Sadie stará?
2. Co obsahuje kniha BARDO: Cesta smrti a znovuzrození?
3. Čím je autorka Paranormální inteligence?
Správné odpovědi najdete na stránkách nakladatelství Metafora.

Soutěže se mohou zúčastnit všichni s korespondenční adresou v České republice. Stačí správně zodpovědět soutěžní otázku; odpovědi napište do odpovědního formuláře. Nezapomeňte doplnit i svou korespondenční adresu, na kterou bychom zaslali výhru. Výherci budou vylosováni ze všech správných odpovědí. Soutěžit můžete do 7. 8. 2012.

Soutěž byla ukončena! Knihu vyhrává
Ladislav Červinek, Míla Gebauerová, Jana Kovářová, Kamil Machala a Pavla Ryková. Gratulujeme!

Komentáře   

 
Marta Šimečková
0 RE: Soutěž o pět knih Na dněMarta Šimečková 2012-08-09 14:02
Dnes byli vyhlášeni výherci. Gratuluji :)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Pavla R.
+1 RE: Soutěž o pět knih Na dněPavla R. 2012-08-13 14:33
Dobrý den,
knížka došla dnes, děkuji
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
tetina
+1 RE: Soutěž o pět knih Na dnětetina 2012-08-14 07:40
Také děkuji, kniha byla v pořádku doručena.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 

Soutěže

Aktuality

 • Partonyma – nová čísla časopisu ke stažení a o připravované antologii

  Literární časopis Partonyma, založený v roce 2012, prochází již od závěru minulého roku řadou proměn. Poslední dvě čísla vyšla v menším formátu a celkově novém designu, což ovšem není nejpodstatnější změnou. Tato tzv. „černá řada“ (podle nové podoby obálky) je nyní, kromě klasické tištěné verze, uvolněna ke stažení ve formátu PDF zcela zdarma. Jedná se o dvojčíslo 19 - 20 na téma Umění zločinu / Zločinné umění a o dvojčíslo 21 – 22 na téma Meze textu / Meze prostoru.

  Číst dál...  
 • V šestém ročníku Ceny Česká kniha zvítězil Jiří Hájíček

  Závěrečná tisková zpráva šestého ročníku Ceny česká kniha, která oficiálně oznamuje vítěze, je již k dispozici. V následujících odstavcích si ji můžete přečíst.

  Číst dál...  

Doporučujeme

Nové komentáře

Z čtenářského deníku

 • Drašar

  Nacházíme se v době, kdy je český jazyk považován za mluvu vesničanů. Čeština je vytlačena z nejvyšších společenských funkcí, kultury i státní správy. Na školách se vyučuje německý jazyk, jazyk vzdělanců. Dochází k velké germanizaci (poněmčování) společnosti… A do této doby se narodí Josef Václav Michl. Dlouho očekávaný syn, kterému jsou předurčeny velké skutky a který se má stát chloubou rodiny.

  Číst dál...  
 • Biblický příběh, který se odehrává na americkém venkově

  John Steinbeck se narodil roku 1902 v Kalifornii. Vystřídal mnoho různých profesí a získané zkušenosti potom uplatňoval ve svých knihách. Patřil k autorům takzvané ztracené generace zažil první světovou válku a ve svých dílech popisuje bídu, které byl svědkem. Vyzdvihuje krásu kalifornské krajiny a sílu lidského ducha, naopak silně kritizuje násilí, zákeřnost a vypočítavost. Získal Pulitzerovu cenu i Nobelovu cenu za literaturu. Mezi jeho nejznámější knihy patří Hrozny hněvu, O myších a lidech, Pláň Tortilla a právě Na východ od ráje

  Číst dál...  

Přihlášení