Soutěže: Ukončené soutěže

Soutěž o tři diáře Proměny

1 1 1 1 1 (0 hlasů)
diar

Dnes jsme připravili soutěž o diář na nový kalendářní rok s názvem Proměny, který nedávno vydalo nakladatelství Knižní klub. Stačí jenom odpovědět na tři otázky a diář může být váš.

 

 
Výhru do soutěže věnovalo:


Nakladatelství Knižní klub

logo


Cena v soutěži:

3x
Proměny - Diář 2013

kniha


Diář obsahující citáty z děl nejoblíbenějšího autora naší doby Paula Coelha je tentokrát zaměřený na originální, půvabně vyjádřené a hluboce pravdivé myšlenky vystihující proměny člověka i jeho života, které pronášejí postavy jeho četných románů, ale také autor sám ve svých fejetonech. Ideální dárek pro každého, kdo si přeje, aby ho slova tohoto věhlasného spisovatele provázela každým dnem nadcházejícího roku.

Soutěžní otázky:

1) V jaké vazbě byl diář vydán?
2) Co je základem úspěchu podle knihy Sebedůvěra v práci - Jak ji získat a posilovat?
3) Co ukazuje Christopher Vasey v knize Čas stojí a my plyneme - Jak porozumět času a zvítězit nad stresem?
Správné odpovědi najdete na stránkách nakladatelství Knižní klub.

Soutěže se mohou zúčastnit všichni s korespondenční adresou v České republice. Stačí správně zodpovědět soutěžní otázku; odpovědi napište do odpovědního formuláře. Nezapomeňte doplnit i svou korespondenční adresu, na kterou bychom zaslali výhru. Výherci budou vylosováni ze všech správných odpovědí. Soutěžit můžete do 1. 7. 2012.

Soutěž byla ukončena! Diář vyhrává Jana Flegrová, Květa Křivohlávková a Marie Sobotková. Gratulujeme!

Komentáře   

 
tetina
0 Odesílánítetina 2012-06-10 16:46
Po odeslání odpovědí hlásí stránka chybu :sad:
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Marta Šimečková
0 RE: OdesíláníMarta Šimečková 2012-06-11 16:15
Tetino, zkuste odpovědi poslat ještě jednou zítra. Pokud by to nefungovalo, zašlete je na redakční e-mail: redakce(zav.)va seliteratura.cz .
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Lucie Pyskatá
0 RE: RE: OdesíláníLucie Pyskatá 2012-06-18 16:50
Taky mi to nešlo odeslat, poslala jsem to tedy mailem.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Marta Šimečková
0 RE: RE: RE: OdesíláníMarta Šimečková 2012-06-18 21:37
Lucie, e-mail jsme obdrželi, takže Vaše odpovědi jsou už zařazeny do soutěže.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Marta Šimečková
0 RE: Soutěž o tři diáře ProměnyMarta Šimečková 2012-07-25 08:47
Dnes jsme konečně vyhlásili výherce soutěže o tři krásné diáře. Všem gratuluji :)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 

Aktuality

 • Víkend 3. - 5. března 2017 bude opět ve znamení knih!

  Ostravský knižní veletrh bývá každoročně první z akcí, které pravidelně sledujeme a o kterých čtenáře stránek www.vaseliteratura.cz informujeme. Jeho začátek v prvních březnových dnech evokuje představu jara, a i když čtení není závislé na ročním období, je jaro znamení obrody a nového začátku, který je dobré podpořit setkáním s literaturou a s lidmi okolo ní.

  Číst dál...  
 • Únorová Pevnost láká na zombíky

  Opět tu máme nový rok a s ním i první letošní Pevnost. Únorový výtisk tohoto časopisu láká svou obálkou na film Resident Evil, který v těchto dnech vstupuje do kin. Hlavní článek se věnuje právě této zombíkářské klasice a nezapomíná ani na několik knih S. D. Perryové. Rozhodně si zaslouží pozornost, protože patří k těm lepším kouskům ze světa herních příběhů.

  Číst dál...  

Doporučujeme

Nové komentáře

Doporučujeme

icon 10x10px Atraktivní práce pro všechny, kteří si věří.
icon 10x10px SMS zdarma do všech sítí.

Soutěž

 • Soutěž o knihu Bílá růže

  Ode dneška soutěžíme o knihu Bílá růže z nakladatelství Alpress. Pokud správně zodpovíte tři jednoduché soutěžní otázky a usměje-li se na vás štěstí při závěrečném losování, kniha bude vaše.

  Číst dál...

Z čtenářského deníku

 • Drašar

  Nacházíme se v době, kdy je český jazyk považován za mluvu vesničanů. Čeština je vytlačena z nejvyšších společenských funkcí, kultury i státní správy. Na školách se vyučuje německý jazyk, jazyk vzdělanců. Dochází k velké germanizaci (poněmčování) společnosti… A do této doby se narodí Josef Václav Michl. Dlouho očekávaný syn, kterému jsou předurčeny velké skutky a který se má stát chloubou rodiny.

  Číst dál...  
 • Biblický příběh, který se odehrává na americkém venkově

  John Steinbeck se narodil roku 1902 v Kalifornii. Vystřídal mnoho různých profesí a získané zkušenosti potom uplatňoval ve svých knihách. Patřil k autorům takzvané ztracené generace zažil první světovou válku a ve svých dílech popisuje bídu, které byl svědkem. Vyzdvihuje krásu kalifornské krajiny a sílu lidského ducha, naopak silně kritizuje násilí, zákeřnost a vypočítavost. Získal Pulitzerovu cenu i Nobelovu cenu za literaturu. Mezi jeho nejznámější knihy patří Hrozny hněvu, O myších a lidech, Pláň Tortilla a právě Na východ od ráje

  Číst dál...  

Přihlášení