Soutěže: Ukončené soutěže

Soutěž o 3 knihy Třetí dívka

1 1 1 1 1 (0 hlasů)
stul

Tentokrát můžete soutěžit o knihu Třetí dívka, kterou do soutěže věnovala nakladatesltví Knižní klub. Na výhru se mohou těšit tři šťastlivci, kteří správně odpoví na 3 jednoduché otázky.

 

 Ceny do soutěže věnovalo:

Nakladatelství Knižní klub

logo


Cena v soutěži:

3x kniha Třetí dívka

kniha


Soutěžní otázky:

1) Kdo řeší podivný případ v této knize?
2) Kdo je Ariadne Oliverová?
3) Co detektiv snídal?

Odpověti najdete na stránkách www.bux.cz.

Soutěže se mohou zúčastnit všichni s korespondenční adresou v České republice. Stačí správně zodpovědět soutěžní otázku; odpovědi napište do odpovědního formuláře. Nezapomeňte doplnit i svou korespondenční adresu, na kterou bychom zaslali výhru. Výherci budou vylosováni ze všech správných odpovědí. Soutěžit můžete do 2. 3. 2012.

Soutěž byla ukončena! Knihu vyhrávají Hana Cagášková, Lenka Mynaříková a Jana Církvová. Gratulujeme!

Komentáře   

 
Marta Šimečková
0 RE: Soutěž o 3 knihy Třetí dívkaMarta Šimečková 2012-03-04 15:37
Blahopřeji dalším šťastlivcům :) Tentokrát se mohou těšit na knihu Třetí dívka.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 

Soutěže

Aktuality

 • Nejkrásnější knihou roku se může stát celkem 55 knih. Které to jsou?

  Slavnostní vyhlášení Nejkrásnější české knihy roku 2017 je na spadnutí. Už 19. dubna budeme znát vítěze pyšnící se nejlepším grafickým, polygrafickým a ilustračním zpracováním. O titul zabojuje celkem 55 knih v šesti kategoriích. Patří mezi ně knihy jako Kůň a had, Humans of Prague nebo Veřejná tajemství. Seznamte se.

  Číst dál...  
 • Nominace na ceny Magnesia Litera za rok 2017

  Blíží se vyhlášení ceny Magnesia Litera za rok 2017. Jistě Vás zajímá, které tituly byly nominovány. V tiskové zprávě byly nominace již zveřejněny. Zde si je můžete spolu s fotografií některých nominovaných autorů prohlédnout.

  Číst dál...  

Doporučujeme

Nové komentáře

Z čtenářského deníku

 • Jarmila Glazarová: Vlčí jáma

  Jana, která osiřela po první světové válce, se dostává k adoptivním rodičům, kteří žijí ve Slezsku a jsou bezdětní. Jana se stává ošetřovatelkou své adoptivní matky, stará se o domácnost a snaží se své nové rodině být užitečná. Postupem času ale odhaluje tajemství tohoto nesourodého páru. Na první pohled totiž vypadají Klára a Robert šťastně, na ten druhý je ale vidět, že tento pár rozhodně šťastný není.

  Číst dál...  
 • Drašar

  Nacházíme se v době, kdy je český jazyk považován za mluvu vesničanů. Čeština je vytlačena z nejvyšších společenských funkcí, kultury i státní správy. Na školách se vyučuje německý jazyk, jazyk vzdělanců. Dochází k velké germanizaci (poněmčování) společnosti… A do této doby se narodí Josef Václav Michl. Dlouho očekávaný syn, kterému jsou předurčeny velké skutky a který se má stát chloubou rodiny.

  Číst dál...  

Přihlášení