Soutěže: Ukončené soutěže

Soutěž o knihu Oksa Pollocková podruhé

1 1 1 1 1 (0 hlasů)
il

Nedávno jsme na našich stránkách uspořádali za spolupráce s Nakladatelstvím Jota soutěž o knihu Oksa Pollocková: Vyvolená. Vzhledem k velkému zájmu soutěžících jsme se rozhodli tuto soutěž zopakovat. Nyní mohou získat tuto fantasy novinku hned tři soutěžící, stačí zodpovědět tři jednoduché otázky. Doufám, že si soutěží aspoň trošku zpříjemníte čekání na druhý díl Oksa Pollocková: Les zbloudilých, který vyjde již 7. prosince.
Výhra v soutěži:


3x kniha Oksa Pollocková: Vyvolená

kniha

Oksa Pollocková je třináctiletá dívka, žijící v Paříži se svými rodiči. Kromě občasné zbrklosti, kterou jí neustále vyčítá nejlepší kamarád Gusta, se nijak zvlášť neliší od ostatních kamarádů. Jednoho dne se ale všechno změní. Nedlouho po uspěchaném stěhování do Londýna a návštěvě nové školy najde na svém břiše podivné znamení. Od té chvíle je celý její život vzhůru nohama. Oksa, která si vždy přála být neohroženou nindžou, objevuje svoje nadpřirozené schopnosti. Ovládáním ohně a levitací to ovšem vůbec nekončí…

Výhru do soutěže věnuje:

Nakladatelství Jota

logo

Milí čtenáři, jsme tu pro Vás již 21 let, vydali jsme více než 1000 titulů v mnoha edičních řadách. Zpočátku jsme vydávali knihy zaměřené regionálně — především od moravských autorů. Po třech letech jsme podstatně rozšířili spektrum titulů z hlediska tématu i země původu knih. Publikujeme tvorbu českých autorů i překlady z angličtiny, francouzštiny, ruštiny, němčiny či španělštiny. Takto jsme se zařadili mezi jedno z největších nakladatelství v České republice, které ročně vydává 80 titulů a desítky dotisků úspěšných knih.


Soutěžní otázky:


1) Komu se Oksa v knize svěří se svým tajemstvím?

2) Jak se jmenuje Oksin tatínek?

3) Ve kterém tisku o knize napsali: "Třes se, Harry Pottere! Přichází Pollockmáni."?

Odpovědi naleznete na stránkách Nakladatelství Jota a www.oksa.cz


Soutěže se mohou zúčastnit všichni s korespondenční adresou v České republice. Stačí správně zodpovědět tři otázky, odpovědi a své jméno s korespondenční adresou vyplňte do odpovědního formuláře. Výherce bude vylosován ze všech správných odpovědí. Odpovídejte nejpozději do 8. prosince 2011.

Soutěž byla ukončena. Knihu získávají Karolína Černá, Hana Bittnerová a Lenka Koucká. Gratulujeme!

Komentáře   

 
Karolína Černá
0 RE: Soutěž o knihu Oksa Pollocková podruhéKarolína Černá 2012-01-02 11:06
Dobrý den, jen jsem se chtěla zeptat, knihu jsem vyhrála. Tedy alespoň moje jméno stojí v řádku vítězů, ale jen se chci zeptat, kdy by tak orientačně kniha mohla dojít. Nepospíchám na ni, ale vždy se bojím, že se zásilka ztratí, tak abych se nemusela bát. Děkuji předem za odpověď.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Marta Šimečková
0 RE: RE: Soutěž o knihu Oksa Pollocková podruhéMarta Šimečková 2012-01-02 14:36
Vážená paní Černá,

výhry bývají odesílány max. do měsíce po ukončení soutěže. Zašlete mi prosím na redakční e-mail (redakce(zav.)s eznam.cz) svou adresu a já se přeptám v nakladatelství, zda už byla výhra odeslána.
S pozdravem
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 

Doporučujeme

Aktuality

 • Partonyma – nová čísla časopisu ke stažení a o připravované antologii

  Literární časopis Partonyma, založený v roce 2012, prochází již od závěru minulého roku řadou proměn. Poslední dvě čísla vyšla v menším formátu a celkově novém designu, což ovšem není nejpodstatnější změnou. Tato tzv. „černá řada“ (podle nové podoby obálky) je nyní, kromě klasické tištěné verze, uvolněna ke stažení ve formátu PDF zcela zdarma. Jedná se o dvojčíslo 19 - 20 na téma Umění zločinu / Zločinné umění a o dvojčíslo 21 – 22 na téma Meze textu / Meze prostoru.

  Číst dál...  
 • V šestém ročníku Ceny Česká kniha zvítězil Jiří Hájíček

  Závěrečná tisková zpráva šestého ročníku Ceny česká kniha, která oficiálně oznamuje vítěze, je již k dispozici. V následujících odstavcích si ji můžete přečíst.

  Číst dál...  

Doporučujeme

Nové komentáře

Soutěž

 • Soutěž o 3 knihy Oheň a voda

  Ode dneška soutěžíme o tři výtisky knihy Oheň a voda z nakladatelství Metafora. Pokud správně zodpovíte tři jednoduché soutěžní otázky a usměje-li se na vás štěstí při závěrečném losování, jedna z knih bude vaše.

  Číst dál...

Z čtenářského deníku

 • Drašar

  Nacházíme se v době, kdy je český jazyk považován za mluvu vesničanů. Čeština je vytlačena z nejvyšších společenských funkcí, kultury i státní správy. Na školách se vyučuje německý jazyk, jazyk vzdělanců. Dochází k velké germanizaci (poněmčování) společnosti… A do této doby se narodí Josef Václav Michl. Dlouho očekávaný syn, kterému jsou předurčeny velké skutky a který se má stát chloubou rodiny.

  Číst dál...  
 • Biblický příběh, který se odehrává na americkém venkově

  John Steinbeck se narodil roku 1902 v Kalifornii. Vystřídal mnoho různých profesí a získané zkušenosti potom uplatňoval ve svých knihách. Patřil k autorům takzvané ztracené generace zažil první světovou válku a ve svých dílech popisuje bídu, které byl svědkem. Vyzdvihuje krásu kalifornské krajiny a sílu lidského ducha, naopak silně kritizuje násilí, zákeřnost a vypočítavost. Získal Pulitzerovu cenu i Nobelovu cenu za literaturu. Mezi jeho nejznámější knihy patří Hrozny hněvu, O myších a lidech, Pláň Tortilla a právě Na východ od ráje

  Číst dál...  

Přihlášení