Soutěže: Ukončené soutěže

Soutěž pro naše čtenářky

1 1 1 1 1 (0 hlasů)
darek

Milé čtenářky, dnešní soutěž je určena těm z vás, které mají rády milostné románky s historickými kulisami. Soutěžit můžete o román Rozmary lásky. Navíc můžete získat krásný šperk, který do soutěže věnuje e-shop Šperky-stříbrné-zlaté.cz.


Výhru do soutěže věnuje:

Firma Šperky-stříbrné-zlaté.cz

logo

Šperky, které v naší firmě vznikají jsou navrhovány tak, aby potěšily široké spektrum zákazníků. Věnujeme se jak šperkům pro děti, tak šperkům pro dospělé. Šperky navrhujeme tak, aby byly nejen krásné , ale i praktické s důrazem na trvanlivost. Při výrobě šperků používáme stříbro čistoty 92,5 % (925/1000) a zlato 58,5 %  14 karátů. Stříbrné šperky do kterých jsou zasazeny krystaly Swarovski a ostatní synetické kameny či  přírodní kameny jsou rhodiované ryzím rhodiem bez přidaní žadných dalších kovů. Rhodium je velmi ušlechtilý drahý kov bělostné barvy jehož cena je daleko vyšší než třeba u zlata a platiny. Rhodium patří do skupiny platinových kovů. Ceněno je hlavně kvůli své mechanické a chemické odolnosti a kvůli svým chemickým vlastnostem. V čisté formě tak jak je používáno na naše šperky nemůže způsobovat žádné alergické reakce

Výhra v soutěži:

kniha Rozmary lásky

kniha


Když Kateřina z Ludanic osiří, stane se majitelkou helfštýnského panství a výhodnou partií. Křehká dívka sní o romantické lásce, ale její manželství s Petrem Vokem má být především výhodným spojením dvou šlechtických rodů. Vzájemná lhostejnost se mění v křehký cit, který však hrozí rozbít Vokova nespoutaná povaha i nepřízeň samotného císaře Rudolfa II. .


Kromě knihy výherce získá:

Stříbrný přívěsek s krystalem Swarovski


vyhra


Soutěžní otázky:


1) Napište alespoň tři barvy zirkonů, které naleznete v sekci Prsteny se zirkony stříbrné na stránkách e-shopu www.sperky-stribrne-zlate.cz.
2) Naleznete na stránkách e-shopu i nabídku stříbrných šperků bez kamenů?
3) V jaké hodnotě můžete v e-shopu nakoupit dárkové poukazy?

Odpověď naleznete na stránkách firmy www.sperky-stribrne-zlate.cz

Soutěže se mohou zúčastnit všichni s korespondenční adresou v České republice. Stačí správně zodpovědět soutěžní otázku; odpovědi napište do odpovědního formuláře. Nezapomeňte doplnit i svou korespondenční adresu, na kterou bychom zaslali výhru. Výherci budou vylosováni ze všech správných odpovědí. Soutěžit můžete do 8. října 2011.

Soutěž byla ukončena! Výhercem se stává Dagmar Hladká. Gratulujeme!

Komentáře   

 
Marta Šimečková
0 RE: Soutěž pro naše čtenářkyMarta Šimečková 2011-10-09 12:59
A ještě jedno vyhlášení. Opět velká gratulace! ;-)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 

Aktuality

 • Víkend 3. - 5. března 2017 bude opět ve znamení knih!

  Ostravský knižní veletrh bývá každoročně první z akcí, které pravidelně sledujeme a o kterých čtenáře stránek www.vaseliteratura.cz informujeme. Jeho začátek v prvních březnových dnech evokuje představu jara, a i když čtení není závislé na ročním období, je jaro znamení obrody a nového začátku, který je dobré podpořit setkáním s literaturou a s lidmi okolo ní.

  Číst dál...  
 • Únorová Pevnost láká na zombíky

  Opět tu máme nový rok a s ním i první letošní Pevnost. Únorový výtisk tohoto časopisu láká svou obálkou na film Resident Evil, který v těchto dnech vstupuje do kin. Hlavní článek se věnuje právě této zombíkářské klasice a nezapomíná ani na několik knih S. D. Perryové. Rozhodně si zaslouží pozornost, protože patří k těm lepším kouskům ze světa herních příběhů.

  Číst dál...  

Doporučujeme

Nové komentáře

Doporučujeme

icon 10x10px Atraktivní práce pro všechny, kteří si věří.
icon 10x10px SMS zdarma do všech sítí.

Soutěž

 • Soutěž o knihu Země odpoledního slunce

  Ode dneška soutěžíme o knihu Země odpoledního slunce z nakladatelství Knižní klub. Pokud správně zodpovíte tři jednoduché soutěžní otázky a usměje-li se na vás štěstí při závěrečném losování, kniha bude vaše.

  Číst dál...

Z čtenářského deníku

 • Drašar

  Nacházíme se v době, kdy je český jazyk považován za mluvu vesničanů. Čeština je vytlačena z nejvyšších společenských funkcí, kultury i státní správy. Na školách se vyučuje německý jazyk, jazyk vzdělanců. Dochází k velké germanizaci (poněmčování) společnosti… A do této doby se narodí Josef Václav Michl. Dlouho očekávaný syn, kterému jsou předurčeny velké skutky a který se má stát chloubou rodiny.

  Číst dál...  
 • Biblický příběh, který se odehrává na americkém venkově

  John Steinbeck se narodil roku 1902 v Kalifornii. Vystřídal mnoho různých profesí a získané zkušenosti potom uplatňoval ve svých knihách. Patřil k autorům takzvané ztracené generace zažil první světovou válku a ve svých dílech popisuje bídu, které byl svědkem. Vyzdvihuje krásu kalifornské krajiny a sílu lidského ducha, naopak silně kritizuje násilí, zákeřnost a vypočítavost. Získal Pulitzerovu cenu i Nobelovu cenu za literaturu. Mezi jeho nejznámější knihy patří Hrozny hněvu, O myších a lidech, Pláň Tortilla a právě Na východ od ráje

  Číst dál...  

Přihlášení