Soutěže: Ukončené soutěže

Soutěž o knihy a plyšáky

1 1 1 1 1 (0 hlasů)
darek

Dnešní soutěž je určena pro malé čtenářky. Tentokrát se soutěží o knihu Nejdelší velrybí píseň, kterou nedávno vydalo nakladatelství BB art, a o zajímavé ceny, které do soutěže věnoval internetových obchod www.hrejiviplysaci.cz. Stačí odpovědět na pár otázek a můžete se těšit na hezké výhry.
Výhru do soutěže věnuje:


Nakladatelství BB art

Naše nabídka knižních titulů je zaměřena především na překladovou beletrii - thrillery, detektivky, romány pro ženy…, populárně naučnou literaturu - historie, biografie…, dětské knihy, komiksy a poezie. Dále nabízíme přes 70 druhů nástěnných a stolních kalendářů různých formátů a motivů. Kalendáře jsou k dostání v prodejnách knihkupectví a papírnictví. Zajišťujeme reklamní přítisk nebo výrobu nového kalendáře na zakázku.Firma Hřejiví plyšáci

Všechny výrobky z kategorií Hřejivý plyšák a Pro potěchu těla dostupné na internetovém obchodě www.hrejiviplysaci.cz lze celé zahřívat v mikrovlnné troubě. Přibližně 2 minuty zahřívání vám poskytnou až 2hodinový příjemný zážitek plný potěchy, pohody a uvolnění provázený jemnou vůní levandule. (Doporučenou dobu zahřívání v mikrovlnné troubě naleznete v návodu u každého z výrobků). Výrobky nejen zahřívají, ale přinesou vám i báječné ochlazení. Stačí je jen vložit do igelitového či mikrotenového sáčku a umístit přibližně na 2 hodiny do mrazáku.


Výhry v soutěži:

1. až 3. výhra:

kniha Nejdelší velrybí píseň

kniha


Může Ellina láska vzbudit mámu z kómatu?
Ella se cítí bolestně osamělá. Její nejlepší kamarádka si našla jinou nejlepší kamarádku. Její nevlastní táta je unavený a nevrlý. A jejich nové miminko v jednom kuse řve. Nejhorší je ale to, že její máma leží v nemocnici v kómatu. Nemůže s Ellou mluvit, nemůže ji pohladit, nemůže ji obejmout.
Školní projekt, který ve škole začali, vypadá zezačátku docela nudně, ale čím víc se toho Ella dozvídá o velrybách, tím víc ji okouzlují. Velryby dokážou zpívat celé hodiny – posílají si navzájem pod vodou své písně lásky. Může se velrybí píseň dostat až k mámě do jejího tak vzdáleného a mlčenlivého světa?
Kniha určená pro čtenářky od deseti do třinácti let z pera u nás dobře známé a oblíbené autorky dětských bestsellerů Jacqueline Wilsonové.


Kromě knihy získáte:

vyhra

1. výhra:
1 ks plyšáka dle vlastního výběru z kategorií:
www.hrejiviplysaci.cz/roztomili-plysaci

www.hrejiviplysaci.cz/dinosauri
(poštovné zdarma
)

2. výhra:
sleva na nákup zboží ve výši 50 % (max. 2 ks, poštovné zdarma)

3. výhra:
sleva na nákup zboží ve výši 30 % (max. 2 ks, poštovné zdarma)

vyhraSoutěžní otázky:

1) Kdo přeložil knihu Nejdelší velrybí píseň?
2) Naleznete v nabídce nakladatelství BB art i jiné knihy od Jacqueline Wilsonové, autorky knihy Nejdelší velrybí píseň?
3) Jak zní originální název knihy Nejdelší velrybí píseň?
4) Jak dlouho se musí hřejiví plyšáci zahřívat v mikrovlnné troubě, aby pak hřály až 2 hodiny?
5) Jaká zvířátka naleznete v sekci Hřejítka z divočiny?
6) Z čeho jsou vyrobena bříška plyšových čistítek?

Odpověď naleznete na stránkách nakladatelství BB art a na stránkách firmy www.hrejiviplysaci.cz

Soutěže se mohou zúčastnit všichni s korespondenční adresou v České republice. Stačí správně zodpovědět soutěžní otázku; odpovědi napište do odpovědního formuláře. Nezapomeňte doplnit i svou korespondenční adresu, na kterou bychom zaslali výhru. Výherci budou vylosováni ze všech správných odpovědí. Soutěžit můžete do 9. října 2011.

Soutěž byla ukončena! Z došlých odpovědí byli vylosováni tito výherci:

1. výhru získává Lada Kunetková
2. výhru získává Andrea Kotrlová
3. výhru získává Tereza Krejčířová

Gratulujeme!

Komentáře   

 
Marta Šimečková
0 RE: Soutěž o knihy a plyšákyMarta Šimečková 2011-10-20 12:45
Gratuluji výhercům! :)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 

Doporučujeme

Aktuality

 • V šestém ročníku Ceny Česká kniha zvítězil Jiří Hájíček

  Závěrečná tisková zpráva šestého ročníku Ceny česká kniha, která oficiálně oznamuje vítěze, je již k dispozici. V následujících odstavcích si ji můžete přečíst.

  Číst dál...  
 • Cena Česká kniha pošesté - vyhlášení vítězů

  Aktuální informace z 11. 5. 2017 - vyhlášení vítězů šestého ročníku Ceny česká kniha - čtěte dále.

  Aktuální informace z 28. 4. 2017 - tři nominované knihy - čtěte dále. Cena Česká kniha je opět tady, tentokrát již 6. ročník. Každoročně vás informujeme o knihách, nominovaných na vítězství, postupně tak, jak se zužuje jejich výběr. V šestém ročníku došlo k jedné zásadní změně, o níž se dočtete v následujícím textu, převzatém z tiskové zprávy organizátora.

  Číst dál...  

Doporučujeme

Nové komentáře

Soutěž

 • Soutěž o knihu Dobrá tak akorát

  Ode dneška soutěžíme o knihu Dobrá tak akorát z nakladatelství Motto. Pokud správně zodpovíte tři jednoduché soutěžní otázky a usměje-li se na vás štěstí při závěrečném losování, kniha bude vaše.

  Číst dál...

Z čtenářského deníku

 • Drašar

  Nacházíme se v době, kdy je český jazyk považován za mluvu vesničanů. Čeština je vytlačena z nejvyšších společenských funkcí, kultury i státní správy. Na školách se vyučuje německý jazyk, jazyk vzdělanců. Dochází k velké germanizaci (poněmčování) společnosti… A do této doby se narodí Josef Václav Michl. Dlouho očekávaný syn, kterému jsou předurčeny velké skutky a který se má stát chloubou rodiny.

  Číst dál...  
 • Biblický příběh, který se odehrává na americkém venkově

  John Steinbeck se narodil roku 1902 v Kalifornii. Vystřídal mnoho různých profesí a získané zkušenosti potom uplatňoval ve svých knihách. Patřil k autorům takzvané ztracené generace zažil první světovou válku a ve svých dílech popisuje bídu, které byl svědkem. Vyzdvihuje krásu kalifornské krajiny a sílu lidského ducha, naopak silně kritizuje násilí, zákeřnost a vypočítavost. Získal Pulitzerovu cenu i Nobelovu cenu za literaturu. Mezi jeho nejznámější knihy patří Hrozny hněvu, O myších a lidech, Pláň Tortilla a právě Na východ od ráje

  Číst dál...  

Přihlášení