Soutěže: Ukončené soutěže

Soutěž o knihy a plyšáky

1 1 1 1 1 (0 hlasů)
darek

Dnešní soutěž je určena pro malé čtenářky. Tentokrát se soutěží o knihu Nejdelší velrybí píseň, kterou nedávno vydalo nakladatelství BB art, a o zajímavé ceny, které do soutěže věnoval internetových obchod www.hrejiviplysaci.cz. Stačí odpovědět na pár otázek a můžete se těšit na hezké výhry.
Výhru do soutěže věnuje:


Nakladatelství BB art

Naše nabídka knižních titulů je zaměřena především na překladovou beletrii - thrillery, detektivky, romány pro ženy…, populárně naučnou literaturu - historie, biografie…, dětské knihy, komiksy a poezie. Dále nabízíme přes 70 druhů nástěnných a stolních kalendářů různých formátů a motivů. Kalendáře jsou k dostání v prodejnách knihkupectví a papírnictví. Zajišťujeme reklamní přítisk nebo výrobu nového kalendáře na zakázku.Firma Hřejiví plyšáci

Všechny výrobky z kategorií Hřejivý plyšák a Pro potěchu těla dostupné na internetovém obchodě www.hrejiviplysaci.cz lze celé zahřívat v mikrovlnné troubě. Přibližně 2 minuty zahřívání vám poskytnou až 2hodinový příjemný zážitek plný potěchy, pohody a uvolnění provázený jemnou vůní levandule. (Doporučenou dobu zahřívání v mikrovlnné troubě naleznete v návodu u každého z výrobků). Výrobky nejen zahřívají, ale přinesou vám i báječné ochlazení. Stačí je jen vložit do igelitového či mikrotenového sáčku a umístit přibližně na 2 hodiny do mrazáku.


Výhry v soutěži:

1. až 3. výhra:

kniha Nejdelší velrybí píseň

kniha


Může Ellina láska vzbudit mámu z kómatu?
Ella se cítí bolestně osamělá. Její nejlepší kamarádka si našla jinou nejlepší kamarádku. Její nevlastní táta je unavený a nevrlý. A jejich nové miminko v jednom kuse řve. Nejhorší je ale to, že její máma leží v nemocnici v kómatu. Nemůže s Ellou mluvit, nemůže ji pohladit, nemůže ji obejmout.
Školní projekt, který ve škole začali, vypadá zezačátku docela nudně, ale čím víc se toho Ella dozvídá o velrybách, tím víc ji okouzlují. Velryby dokážou zpívat celé hodiny – posílají si navzájem pod vodou své písně lásky. Může se velrybí píseň dostat až k mámě do jejího tak vzdáleného a mlčenlivého světa?
Kniha určená pro čtenářky od deseti do třinácti let z pera u nás dobře známé a oblíbené autorky dětských bestsellerů Jacqueline Wilsonové.


Kromě knihy získáte:

vyhra

1. výhra:
1 ks plyšáka dle vlastního výběru z kategorií:
www.hrejiviplysaci.cz/roztomili-plysaci

www.hrejiviplysaci.cz/dinosauri
(poštovné zdarma
)

2. výhra:
sleva na nákup zboží ve výši 50 % (max. 2 ks, poštovné zdarma)

3. výhra:
sleva na nákup zboží ve výši 30 % (max. 2 ks, poštovné zdarma)

vyhraSoutěžní otázky:

1) Kdo přeložil knihu Nejdelší velrybí píseň?
2) Naleznete v nabídce nakladatelství BB art i jiné knihy od Jacqueline Wilsonové, autorky knihy Nejdelší velrybí píseň?
3) Jak zní originální název knihy Nejdelší velrybí píseň?
4) Jak dlouho se musí hřejiví plyšáci zahřívat v mikrovlnné troubě, aby pak hřály až 2 hodiny?
5) Jaká zvířátka naleznete v sekci Hřejítka z divočiny?
6) Z čeho jsou vyrobena bříška plyšových čistítek?

Odpověď naleznete na stránkách nakladatelství BB art a na stránkách firmy www.hrejiviplysaci.cz

Soutěže se mohou zúčastnit všichni s korespondenční adresou v České republice. Stačí správně zodpovědět soutěžní otázku; odpovědi napište do odpovědního formuláře. Nezapomeňte doplnit i svou korespondenční adresu, na kterou bychom zaslali výhru. Výherci budou vylosováni ze všech správných odpovědí. Soutěžit můžete do 9. října 2011.

Soutěž byla ukončena! Z došlých odpovědí byli vylosováni tito výherci:

1. výhru získává Lada Kunetková
2. výhru získává Andrea Kotrlová
3. výhru získává Tereza Krejčířová

Gratulujeme!

Komentáře   

 
Marta Šimečková
0 RE: Soutěž o knihy a plyšákyMarta Šimečková 2011-10-20 12:45
Gratuluji výhercům! :)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 

Soutěže

Aktuality

 • Partonyma – nová čísla časopisu ke stažení a o připravované antologii

  Literární časopis Partonyma, založený v roce 2012, prochází již od závěru minulého roku řadou proměn. Poslední dvě čísla vyšla v menším formátu a celkově novém designu, což ovšem není nejpodstatnější změnou. Tato tzv. „černá řada“ (podle nové podoby obálky) je nyní, kromě klasické tištěné verze, uvolněna ke stažení ve formátu PDF zcela zdarma. Jedná se o dvojčíslo 19 - 20 na téma Umění zločinu / Zločinné umění a o dvojčíslo 21 – 22 na téma Meze textu / Meze prostoru.

  Číst dál...  
 • V šestém ročníku Ceny Česká kniha zvítězil Jiří Hájíček

  Závěrečná tisková zpráva šestého ročníku Ceny česká kniha, která oficiálně oznamuje vítěze, je již k dispozici. V následujících odstavcích si ji můžete přečíst.

  Číst dál...  

Doporučujeme

Nové komentáře

Z čtenářského deníku

 • Drašar

  Nacházíme se v době, kdy je český jazyk považován za mluvu vesničanů. Čeština je vytlačena z nejvyšších společenských funkcí, kultury i státní správy. Na školách se vyučuje německý jazyk, jazyk vzdělanců. Dochází k velké germanizaci (poněmčování) společnosti… A do této doby se narodí Josef Václav Michl. Dlouho očekávaný syn, kterému jsou předurčeny velké skutky a který se má stát chloubou rodiny.

  Číst dál...  
 • Biblický příběh, který se odehrává na americkém venkově

  John Steinbeck se narodil roku 1902 v Kalifornii. Vystřídal mnoho různých profesí a získané zkušenosti potom uplatňoval ve svých knihách. Patřil k autorům takzvané ztracené generace zažil první světovou válku a ve svých dílech popisuje bídu, které byl svědkem. Vyzdvihuje krásu kalifornské krajiny a sílu lidského ducha, naopak silně kritizuje násilí, zákeřnost a vypočítavost. Získal Pulitzerovu cenu i Nobelovu cenu za literaturu. Mezi jeho nejznámější knihy patří Hrozny hněvu, O myších a lidech, Pláň Tortilla a právě Na východ od ráje

  Číst dál...  

Přihlášení