Soutěže: Ukončené soutěže

Soutěž o komiksovou knihu Garfieldova show: Prokletí kočičáků

1 1 1 1 1 (0 hlasů)
garfield

Pro milovníky komiksů a především kocoura Garfielda jsme připravili novou soutěž, tentokrát o knihu Garfieldova show: Prokletí kočičáků. V ní se můžete těšit na povedené kousky slavného kocoura, jeho (trošku hloupoučkého) kamaráda Odieho a (také občas přihlouplého, alespoň z Garfieldova pohledu) pána Jona. Všechny příběhy jsou navíc nově v 3D provedení!Výhru do soutěže věnuje:


Nakladatelství Crew


Výhra v soutěži:


komiksová kniha Garfieldova show: Prokletí kočičáků

 

Garfield má rozměr navíc!
Lenost kombinovaná se žravostí má své následky. Garfield je už třírozměrný! Ale naštěstí o nic méně zábavný.
V knize inspirované úspěšným a novým televizním seriálem najdete několik delších dobrodružství. V nich se Garfield vypraví na lov ryb (v akváriu), vyšetřuje únos (plyšového medvídka), protrpí si děsivý obřad zvaný rodinné focení, málem ovládne svět a ještě učiní vzácný nález, který ho málem připraví o střechu nad hlavou. Prostě pár obyčejných dnů v životě slavného oranžového kocoura!
První kniha z dětské garfieldovské řady je tady – a brzy budou následovat další!

Soutěžní otázky:

1) Jak zní přesně název nulté knihy sebraných Garfieldových stripů, kterou nedávno vydalo nakladatelství Crew?
2) Kdo vytvořil postavu kocoura Garfielda?
3) Kolikátý díl ze série o Garfieldovi vychází 15. srpna 2011?

Odpovědi naleznete na stránkách nakladatelství Crew.

Soutěže se mohou zúčastnit všichni s korespondenční adresou v České republice. Stačí správně zodpovědět tři otázky, odpovědi a své jméno s korespondenční adresou vyplňte do odpovědního formuláře. Výherce bude vylosován ze všech správných odpovědí. Odpovídejte nejpozději do 5. září 2011.

Soutěž byla ukončena! Knihu vyhrává Irena Kopecká. Gratulujeme!


Komentáře   

 
Marta Šimečková
0 RE: Soutěž o komiksovou knihu Garfieldova show: Prokletí kočičákůMarta Šimečková 2011-09-10 10:29
Gratuluji další výherkyni :)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 

Soutěže

Aktuality

 • Studentskou cenu České knihy udělí gymnazisté ze dvou měst

  Cenu Česká kniha obdrží v květnu jeden ze čtrnácti titulů, které vzešly z prvního výběru odborné poroty složené z akademiků, překladatelů a knihkupců. Současně s tím vybrali studenti gymnázií z Prahy a Českých Budějovic pět titulů, z nichž za necelé dva měsíce zvolí historicky druhého laureáta Studentské ceny Česká kniha.

  Číst dál...  
 • Nejkrásnější knihou roku se může stát celkem 55 knih. Které to jsou?

  Slavnostní vyhlášení Nejkrásnější české knihy roku 2017 je na spadnutí. Už 19. dubna budeme znát vítěze pyšnící se nejlepším grafickým, polygrafickým a ilustračním zpracováním. O titul zabojuje celkem 55 knih v šesti kategoriích. Patří mezi ně knihy jako Kůň a had, Humans of Prague nebo Veřejná tajemství. Seznamte se.

  Číst dál...  

Doporučujeme

Nové komentáře

Z čtenářského deníku

 • Jarmila Glazarová: Vlčí jáma

  Jana, která osiřela po první světové válce, se dostává k adoptivním rodičům, kteří žijí ve Slezsku a jsou bezdětní. Jana se stává ošetřovatelkou své adoptivní matky, stará se o domácnost a snaží se své nové rodině být užitečná. Postupem času ale odhaluje tajemství tohoto nesourodého páru. Na první pohled totiž vypadají Klára a Robert šťastně, na ten druhý je ale vidět, že tento pár rozhodně šťastný není.

  Číst dál...  
 • Drašar

  Nacházíme se v době, kdy je český jazyk považován za mluvu vesničanů. Čeština je vytlačena z nejvyšších společenských funkcí, kultury i státní správy. Na školách se vyučuje německý jazyk, jazyk vzdělanců. Dochází k velké germanizaci (poněmčování) společnosti… A do této doby se narodí Josef Václav Michl. Dlouho očekávaný syn, kterému jsou předurčeny velké skutky a který se má stát chloubou rodiny.

  Číst dál...  

Přihlášení