Ostatní

Soutěžte a nakupujte se slevou na Motivpress.cz

1 1 1 1 1 (0 hlasů)
kniha
Vydavatelství a internetové knihkupectví Motivpress.cz nedávno vydalo knihu Jak se nespálit podruhé, v níž je vysvětlena strategie a praxe výběrového řízení. Jedná se o novou knihu Františka Hroníka, v níž autor navazuje na titul Jak se nespálit při výběru zaměstnanců, jenž se dočkal kladných ohlasů u čtenářské veřejnosti i u kritiků a byl již zcela vyprodán.

 

Odborná publikace Jak se nespálit podruhé, které se rovněž podle barvy přebalu přezdívá „oranžový Hroník“, je určena pro studenty psychologie, andragogiky a personálního řízení, také ji uvítají manažeři a personalisté, kteří se chtějí něčemu přiučit ve svém oboru. V anotaci knihy se rovněž uvádí, že „je knihou, která je odbornou událostí a reflektuje hodnoty, které přináší agentura Motiv P. Těmito hodnotami jsou: prospěšnost, poctivost a profesionalita. K tomu zbývá dodat, že ke knize lze přidat ještě další „p“ a tím je praktičnost“.

obal knihyKniha je psána populárně naučným jazykem, nemusíte se proto obávat přílišného užívání termínů a suchého výkladu. Naopak – čtení je díky věcným vysvětlivkám a četným příkladům velmi přínosná pro odborníky i pro méně zkušené v oblasti výběrového řízení.

Pokud se knihu rozhodnete věnovat jako dárek, pak můžete využít online autogramiády. Stačí do připraveného formuláře, který naleznete na stránkách Motivpress.cz, vyplnit věnování, které pak doktor Hroník napíše do vámi objednané knihy. Nyní navíc můžete využít skvělé ceny – po celý únor lze knihu zakoupit se slevou 100 Kč.

A jestliže rádi soutěžíte, můžete se zúčastnit soutěže, kterou pořádá Motivpress na svých stránkách. Soutěžící mají za úkol zodpovědět tři jednoduché otázky a vyplnit kontaktní údaje. Pokud budou mít štěstí v závěrečném slosování, mohou se těšit právě na tuto skvělou knihu Jak se nespálit podruhé. Soutěž naleznete zde.Pro naše čtenáře máme navíc další skvělou zprávu: pokud při objednání jakékoliv další knihy na stránkách Motivpress.cz zadáte do kolonky s kódem heslo „vaseliteratura“, získáte slevu 10 %.

Motivpress vám přináší odbornou literaturu z oblasti osobního rozvoje, managementu, marketingu, účetnictví, počítačů a komunikace, a to jak vlastně vydané tituly, tak publikace vydané nakladatelstvím Grada, Computer, Management Press a jinými. V nabídce firmy Motivpress naleznete rovněž vzdělávací CD a DVD, mezi dětmi i dospělými oblíbené společenské hry a filmy na DVD.

Soutěže

Aktuality

 • Partonyma – nová čísla časopisu ke stažení a o připravované antologii

  Literární časopis Partonyma, založený v roce 2012, prochází již od závěru minulého roku řadou proměn. Poslední dvě čísla vyšla v menším formátu a celkově novém designu, což ovšem není nejpodstatnější změnou. Tato tzv. „černá řada“ (podle nové podoby obálky) je nyní, kromě klasické tištěné verze, uvolněna ke stažení ve formátu PDF zcela zdarma. Jedná se o dvojčíslo 19 - 20 na téma Umění zločinu / Zločinné umění a o dvojčíslo 21 – 22 na téma Meze textu / Meze prostoru.

  Číst dál...  
 • V šestém ročníku Ceny Česká kniha zvítězil Jiří Hájíček

  Závěrečná tisková zpráva šestého ročníku Ceny česká kniha, která oficiálně oznamuje vítěze, je již k dispozici. V následujících odstavcích si ji můžete přečíst.

  Číst dál...  

Doporučujeme

Nové komentáře

Z čtenářského deníku

 • Drašar

  Nacházíme se v době, kdy je český jazyk považován za mluvu vesničanů. Čeština je vytlačena z nejvyšších společenských funkcí, kultury i státní správy. Na školách se vyučuje německý jazyk, jazyk vzdělanců. Dochází k velké germanizaci (poněmčování) společnosti… A do této doby se narodí Josef Václav Michl. Dlouho očekávaný syn, kterému jsou předurčeny velké skutky a který se má stát chloubou rodiny.

  Číst dál...  
 • Biblický příběh, který se odehrává na americkém venkově

  John Steinbeck se narodil roku 1902 v Kalifornii. Vystřídal mnoho různých profesí a získané zkušenosti potom uplatňoval ve svých knihách. Patřil k autorům takzvané ztracené generace zažil první světovou válku a ve svých dílech popisuje bídu, které byl svědkem. Vyzdvihuje krásu kalifornské krajiny a sílu lidského ducha, naopak silně kritizuje násilí, zákeřnost a vypočítavost. Získal Pulitzerovu cenu i Nobelovu cenu za literaturu. Mezi jeho nejznámější knihy patří Hrozny hněvu, O myších a lidech, Pláň Tortilla a právě Na východ od ráje

  Číst dál...  

Přihlášení