Ostatní

MotivPress - krásné dárky nejen pod stromeček!

1 1 1 1 1 (0 hlasů)
darky
Stále nevíte, jaký dáreček koupit svým blízkým jako vánoční dárek? A zároveň hledáte takový dárek, který by pro ně byl přínosný? Potom se zkuste podívat na nabídku firmy MotivPress, která se zaměřuje na odbornou literaturu z oblasti osobního rozvoje, managementu, marketingu, účetnictví, počítačů a komunikace.

 

Na stránkách tohoto e-shopu naleznete jak knihy vydané nakladatelstvím MotivPress, tak i publikace od nakladatelství Grada, Computer a Management Press, Portál, Pragma a dalších. Díky spolupráci s těmito nakladatelstvími si můžete vybírat ze skutečně pestré škály titulů, dokonce – kromě učebnic, odborné a odborně naučné literatury – zde neschází ani beletrie pro děti a dospělé. Kromě knižních dárečků vás mohou zaujmout i vzdělávací CD a DVD, oblíbené společenské hry či  zajímavé filmy na DVD.

Mezi oblíbené dárky patří nedávno vydané Manažerské příběhy, které přivítají jak lidé z této zajímavé profese, tak ti, kteří touží po osobním růstu. knihaMilada Hrubá o této novince napsala: „Nová kniha manažerských příběhů je velmi citlivou inspirací těm, kteří se snaží stále hledat nové cesty a postupy. Podněcuje a ukazuje zcela neokázalou cestou, jak se nechat inspirovat tím, co tu již dávno bylo, a  ukazuje nám na zcela obyčejných příbězích, které se zdají tak vzdálené těm našim manažerským, jak neuvěřitelně blízko k sobě mají.“ Autorem těchto příběhů je František Hroník, který se zabývá různými oblastmi řízení lidských zdrojů. Při psaní se inspiruje vlastními zkušenostmi, neboť působí jako ředitel poradenské a vzdělávací společnosti Motiv P. Objektem jeho zájmu jsou manažerské programy, personální strategie, systémy hodnocení a rozvoje a také kompetenční modely.

Skvělou novinkou u firmy MotivPress jsou i autogramiády online. U těch klasických často odradí čtenáře toužící po podpisu svého oblíbeného autora dlouhé fronty. Na stránkách firmy MotivPress vám ale žádné několikahodinové čekání nehrozí. Pokud si totiž objednáte knihu, stačí, když u objednávky připíšete, komu je kniha určena, a nakladatelství zajistí podpis a věnování autora. V minulosti zde proběhly online autogramiády s T. Halíkem, T. Sedláčkem a J. A. Jiráskem.

Navíc neustále probíhá autogramiáda s F. Hroníkem, který je autorem již zmíněných Manažerských příběhů. Napsal také řadu dalších publikací, z nich jmenujme Jak najít zaměstnání, Manažerská integrita či Jak se nespálit podruhé. Kniha s vlastnoručním věnováním od autora je také originálním dárkem pro vaše blízké, které se rozhodnete obdarovat kvalitní publikací z různých oblastí.

Pokud vás zaujala kniha Manažerské příběhy, možnost online autogramiády či jiné produkty nabízené firmou MotivPress, můžete si je objednat na stránkách www.motivpress.cz. Tato firma navíc neustále rozšiřuje svou nabídku, takže se můžete těšit na další skvělé produkty určené pro úspěšné lidi.

Soutěže

Aktuality

 • Nominace na ceny Magnesia Litera za rok 2017

  Blíží se vyhlášení ceny Magnesia Litera za rok 2017. Jistě Vás zajímá, které tituly byly nominovány. V tiskové zprávě byly nominace již zveřejněny. Zde si je můžete spolu s fotografií některých nominovaných autorů prohlédnout.

  Číst dál...  
 • Hlasujte pro svou oblíbenou knihu v Ceně čtenářů Magnesia Litera

  Vážení a milí čtenáři,

  literární ocenění Mgnesia Litera za rok 2017 se bude udělovat 4. dubna 2018. Jako každým rokem ji můžete sledovat v přímém přenosu České televize. Chcete-li aktivně vyjádřit, která kniha byla pro Vás ta nej, máte možnost se zapojit a hlasovat v kategorii Cena čtenářů. Vybírat lze z prózy, poezie i knih pro děti. Hlasovat můžete do 31. března 2018 ZDE.

   

   

Doporučujeme

Nové komentáře

Z čtenářského deníku

 • Jarmila Glazarová: Vlčí jáma

  Jana, která osiřela po první světové válce, se dostává k adoptivním rodičům, kteří žijí ve Slezsku a jsou bezdětní. Jana se stává ošetřovatelkou své adoptivní matky, stará se o domácnost a snaží se své nové rodině být užitečná. Postupem času ale odhaluje tajemství tohoto nesourodého páru. Na první pohled totiž vypadají Klára a Robert šťastně, na ten druhý je ale vidět, že tento pár rozhodně šťastný není.

  Číst dál...  
 • Drašar

  Nacházíme se v době, kdy je český jazyk považován za mluvu vesničanů. Čeština je vytlačena z nejvyšších společenských funkcí, kultury i státní správy. Na školách se vyučuje německý jazyk, jazyk vzdělanců. Dochází k velké germanizaci (poněmčování) společnosti… A do této doby se narodí Josef Václav Michl. Dlouho očekávaný syn, kterému jsou předurčeny velké skutky a který se má stát chloubou rodiny.

  Číst dál...  

Přihlášení