Ostatní

MotivPress - krásné dárky nejen pod stromeček!

1 1 1 1 1 (0 hlasů)
darky
Stále nevíte, jaký dáreček koupit svým blízkým jako vánoční dárek? A zároveň hledáte takový dárek, který by pro ně byl přínosný? Potom se zkuste podívat na nabídku firmy MotivPress, která se zaměřuje na odbornou literaturu z oblasti osobního rozvoje, managementu, marketingu, účetnictví, počítačů a komunikace.

 

Na stránkách tohoto e-shopu naleznete jak knihy vydané nakladatelstvím MotivPress, tak i publikace od nakladatelství Grada, Computer a Management Press, Portál, Pragma a dalších. Díky spolupráci s těmito nakladatelstvími si můžete vybírat ze skutečně pestré škály titulů, dokonce – kromě učebnic, odborné a odborně naučné literatury – zde neschází ani beletrie pro děti a dospělé. Kromě knižních dárečků vás mohou zaujmout i vzdělávací CD a DVD, oblíbené společenské hry či  zajímavé filmy na DVD.

Mezi oblíbené dárky patří nedávno vydané Manažerské příběhy, které přivítají jak lidé z této zajímavé profese, tak ti, kteří touží po osobním růstu. knihaMilada Hrubá o této novince napsala: „Nová kniha manažerských příběhů je velmi citlivou inspirací těm, kteří se snaží stále hledat nové cesty a postupy. Podněcuje a ukazuje zcela neokázalou cestou, jak se nechat inspirovat tím, co tu již dávno bylo, a  ukazuje nám na zcela obyčejných příbězích, které se zdají tak vzdálené těm našim manažerským, jak neuvěřitelně blízko k sobě mají.“ Autorem těchto příběhů je František Hroník, který se zabývá různými oblastmi řízení lidských zdrojů. Při psaní se inspiruje vlastními zkušenostmi, neboť působí jako ředitel poradenské a vzdělávací společnosti Motiv P. Objektem jeho zájmu jsou manažerské programy, personální strategie, systémy hodnocení a rozvoje a také kompetenční modely.

Skvělou novinkou u firmy MotivPress jsou i autogramiády online. U těch klasických často odradí čtenáře toužící po podpisu svého oblíbeného autora dlouhé fronty. Na stránkách firmy MotivPress vám ale žádné několikahodinové čekání nehrozí. Pokud si totiž objednáte knihu, stačí, když u objednávky připíšete, komu je kniha určena, a nakladatelství zajistí podpis a věnování autora. V minulosti zde proběhly online autogramiády s T. Halíkem, T. Sedláčkem a J. A. Jiráskem.

Navíc neustále probíhá autogramiáda s F. Hroníkem, který je autorem již zmíněných Manažerských příběhů. Napsal také řadu dalších publikací, z nich jmenujme Jak najít zaměstnání, Manažerská integrita či Jak se nespálit podruhé. Kniha s vlastnoručním věnováním od autora je také originálním dárkem pro vaše blízké, které se rozhodnete obdarovat kvalitní publikací z různých oblastí.

Pokud vás zaujala kniha Manažerské příběhy, možnost online autogramiády či jiné produkty nabízené firmou MotivPress, můžete si je objednat na stránkách www.motivpress.cz. Tato firma navíc neustále rozšiřuje svou nabídku, takže se můžete těšit na další skvělé produkty určené pro úspěšné lidi.

Soutěže

Aktuality

 • Partonyma – nová čísla časopisu ke stažení a o připravované antologii

  Literární časopis Partonyma, založený v roce 2012, prochází již od závěru minulého roku řadou proměn. Poslední dvě čísla vyšla v menším formátu a celkově novém designu, což ovšem není nejpodstatnější změnou. Tato tzv. „černá řada“ (podle nové podoby obálky) je nyní, kromě klasické tištěné verze, uvolněna ke stažení ve formátu PDF zcela zdarma. Jedná se o dvojčíslo 19 - 20 na téma Umění zločinu / Zločinné umění a o dvojčíslo 21 – 22 na téma Meze textu / Meze prostoru.

  Číst dál...  
 • V šestém ročníku Ceny Česká kniha zvítězil Jiří Hájíček

  Závěrečná tisková zpráva šestého ročníku Ceny česká kniha, která oficiálně oznamuje vítěze, je již k dispozici. V následujících odstavcích si ji můžete přečíst.

  Číst dál...  

Doporučujeme

Nové komentáře

Z čtenářského deníku

 • Drašar

  Nacházíme se v době, kdy je český jazyk považován za mluvu vesničanů. Čeština je vytlačena z nejvyšších společenských funkcí, kultury i státní správy. Na školách se vyučuje německý jazyk, jazyk vzdělanců. Dochází k velké germanizaci (poněmčování) společnosti… A do této doby se narodí Josef Václav Michl. Dlouho očekávaný syn, kterému jsou předurčeny velké skutky a který se má stát chloubou rodiny.

  Číst dál...  
 • Biblický příběh, který se odehrává na americkém venkově

  John Steinbeck se narodil roku 1902 v Kalifornii. Vystřídal mnoho různých profesí a získané zkušenosti potom uplatňoval ve svých knihách. Patřil k autorům takzvané ztracené generace zažil první světovou válku a ve svých dílech popisuje bídu, které byl svědkem. Vyzdvihuje krásu kalifornské krajiny a sílu lidského ducha, naopak silně kritizuje násilí, zákeřnost a vypočítavost. Získal Pulitzerovu cenu i Nobelovu cenu za literaturu. Mezi jeho nejznámější knihy patří Hrozny hněvu, O myších a lidech, Pláň Tortilla a právě Na východ od ráje

  Číst dál...  

Přihlášení