Ostatní

I cizí texty si hravě přečtete

1 1 1 1 1 (0 hlasů)
il

Máte problém se čtením světové literatury v podobě původních originálních textů? Pokud ano, vyplatí se vzdělávat se v konkrétních několika jazycích, v nichž psali či píší vaši oblíbení literární autoři. V současné době není jazykové vzdělávání nijak nedostižnou a náročnou záležitostí. Naučit se angličtině, němčině, francouzštině, nebo některému z ostatních cizích jazyků není vůbec složité. Stačí pouze vsadit na profesionály, kteří vám pomohou. Výbornou volbou je zejména jazyková škola Plzeň, jež nabízí spousty různých kurzů, díky nimž se vám podaří osvojit si konkrétní jazyk. Soustřeďme se na ně tedy mnohem podrobněji.Učení formou komunikace

Základem vysoce efektivní a kvalitní výuky cizích jazyků v jazykové škole Plzeň je bezesporu fakt, že výuka probíhá formou běžné komunikace. Moderní angličtina Plzeň se vyučuje tak, že studenti mezi sebou hovoří. Celou komunikaci koriguje vhodným způsobem lektor. Vše samozřejmě probíhá v angličtině, takže nedochází k žádným korekcím ze strany mateřského jazyka. Jednotliví studenti jsou tak v podstatě nuceni se nějakým způsobem domluvit. Pokud momentálně neznají dané slovíčko, mohou jej nahradit jinými výrazy. Skupiny po maximálně 6 lidech tomuto nastavení vzdělávání maximálně napomáhají. Probíhá tak mimo jiné i němčina Plzeň a mnohé další kurzy. 

il

Vzdělávat se může každý

Velkou výhodou jazykové školy v Plzni je i možnost vzdělávání se v jakémkoli věku. Třeba angličtina pro děti Plzeň je maximálně přizpůsobena věku konkrétního dítěte, které má své potřeby. Díky tomu budou daného žáka veškeré součásti výuky bavit. Nepočítají totiž ani s domácími úlohami a cvičeními zaměřenými vyloženě na gramatiku. Děti se budou na jednotlivé lekce těšit, což je pochopitelně bude motivovat i k tomu, aby se naučili cizímu jazyku po všech stránkách. 

Aktuality

 • Víkend 3. - 5. března 2017 bude opět ve znamení knih!

  Ostravský knižní veletrh bývá každoročně první z akcí, které pravidelně sledujeme a o kterých čtenáře stránek www.vaseliteratura.cz informujeme. Jeho začátek v prvních březnových dnech evokuje představu jara, a i když čtení není závislé na ročním období, je jaro znamení obrody a nového začátku, který je dobré podpořit setkáním s literaturou a s lidmi okolo ní.

  Číst dál...  
 • Únorová Pevnost láká na zombíky

  Opět tu máme nový rok a s ním i první letošní Pevnost. Únorový výtisk tohoto časopisu láká svou obálkou na film Resident Evil, který v těchto dnech vstupuje do kin. Hlavní článek se věnuje právě této zombíkářské klasice a nezapomíná ani na několik knih S. D. Perryové. Rozhodně si zaslouží pozornost, protože patří k těm lepším kouskům ze světa herních příběhů.

  Číst dál...  

Doporučujeme

Nové komentáře

Doporučujeme

icon 10x10px Atraktivní práce pro všechny, kteří si věří.
icon 10x10px SMS zdarma do všech sítí.

Soutěž

 • Soutěž o knihu Věda života

  Ode dneška soutěžíme o knihu Kniha života z nakladatelství Academia. Pokud správně zodpovíte tři jednoduché soutěžní otázky a usměje-li se na vás štěstí při závěrečném losování, kniha bude vaše.

  Číst dál...

Z čtenářského deníku

 • Drašar

  Nacházíme se v době, kdy je český jazyk považován za mluvu vesničanů. Čeština je vytlačena z nejvyšších společenských funkcí, kultury i státní správy. Na školách se vyučuje německý jazyk, jazyk vzdělanců. Dochází k velké germanizaci (poněmčování) společnosti… A do této doby se narodí Josef Václav Michl. Dlouho očekávaný syn, kterému jsou předurčeny velké skutky a který se má stát chloubou rodiny.

  Číst dál...  
 • Biblický příběh, který se odehrává na americkém venkově

  John Steinbeck se narodil roku 1902 v Kalifornii. Vystřídal mnoho různých profesí a získané zkušenosti potom uplatňoval ve svých knihách. Patřil k autorům takzvané ztracené generace zažil první světovou válku a ve svých dílech popisuje bídu, které byl svědkem. Vyzdvihuje krásu kalifornské krajiny a sílu lidského ducha, naopak silně kritizuje násilí, zákeřnost a vypočítavost. Získal Pulitzerovu cenu i Nobelovu cenu za literaturu. Mezi jeho nejznámější knihy patří Hrozny hněvu, O myších a lidech, Pláň Tortilla a právě Na východ od ráje

  Číst dál...  

Přihlášení