Ostatní

Papírnictví, ve kterém nemusíte stát fronty!

1 1 1 1 1 (0 hlasů)
kosik 100x100
První září je tradičně spojeno se začátkem nového školního roku. Pro některé to bude první rok strávený ve školních lavicích, jiní se navrátí po dvou měsících prázdnin do jim již známého prostředí. Právě pro ty z vás, kteří  potřebujete nakoupit nejen věci nezbytné pro školáky, ale i vybavení do kanceláře, hračky či dekorace, máme zajímavý tip: online papírnictví Kupzde.cz, které svým zákazníkům nabízí bohatý výběr za příznivé ceny!

Ze školních potřeb zde naleznete celou řadu věcí určených pro studenty všech věkových kategorií. Ti budou nadšeni z aktovek, pouzder, diářů či tužek pestrých barev a veselých tvarů, které jsou často zdobeny oblíbenými kreslenými postavičkami. Mezi studenty se velké oblibě těší taháky, které jsou rovněž součástí nabídky papírnictví Kupzde.cz. V této oblasti jsou nyní hitem propisky, které obsahují vytahovací tahák, na který lze opakovaně psát třeba vzorečky do matematiky či fyziky, které se jinak tak snadno zapomínají.


tuzky skolni potreby

 

Na své si zde přijdou i výtvarně nadaní zákazníci, kteří zde mohou zakoupit nejen obvyklé potřeby, jako jsou pastelky, vodové barvy nebo tempery, ale také produkty určené ke speciálním výtvarným technikám. Z nich jmenujme pískové obrázky, škrábací obrázky či různé modelovací hmoty a pomůcky pro modelování, které rovněž toto papírnictví nabízí svým zákazníkům.

Zaujal mě zde především velký výběr FIMO hmoty, se kterou si užije velikou zábavu celá rodina. Jednoduchým tvarováním této barevné hmoty vytvoříte úžasné postavičky či šperky, u kterých lze dosáhnout ztvrdnutí již při 130 stupních. Při této činnosti se můžete nechat unést vlastní fantazií, nebo si pořídit speciální sady, které obsahují podrobný návod a vše potřebné k vytvoření dané figurky. Z těchto sad patří k nejoblíbenějším příšerky a medvídci, novinkou je také přívěsek strašidlo, které si vy nebo vaše děti mohou vlastnoručně vyrobit.


kancelarske potreby svorky

Studenti stejně jako ti, kteří mají školní léta za sebou, přivítají bohatou nabídku kancelářských potřeb. V této sekci na stránkách Kupzde.cz naleznete jak nejrůznější typy děrovaček, izolep, lepidel či nůžek, tak i užitečné tabulky a sešity určené k opakování učiva pro základní školy a pomůcky pro výuku.

V tomto on-line papírnictví nabízí také produkty určené pro malé i velké děti. Pokud máte rádi nejrůznější hry, podívejte se na karty, pexesa a společenské hry nabízené na Kupzde.cz. Pro ty, kteří rádi malují, jsou připraveny veselé omalovánky, a to nejen klasické s motivy z večerníčků či jiných pohádek, ale i takové, v nichž si budou děti rozvíjet nejrůznější dovednosti – od těch nejjednodušších, jako je poznávání světa kolem nás a poznávání různých barev a předmětů, po používání anglického jazyka či počítání.


stolni hra omalovanky

Pro tyto malé zákazníky jsou určena i autíčka, puzzle, stavebnice, nesmrtelní Igráčci... tedy hračky, které slouží k zábavě i poučení. Kromě typických hraček jsou pro děti připraveny i pokladničky s dětskými motivy (kromě prasátka jsou to i pokladničky ve tvaru muchomůrky či s obrázky mého oblíbeného Krtečka), hodiny, a dokonce knížky pro nejmenší. Děti také budou nadšeny skutečně velkým množstvím razítek určenými ke hraní i k jejich vzdělávání,  jako je tomu u sady gumových razítek s motivy čísel a písmenek.


hracka hracka

V tomto papírnictví nechybí ani velký výběr dekorací. Kromě typicky vánočních a velikonočních ozdob jsou to různé pěnové dekorace do dětských pokojíčků, sady pro výrobu veselých okenních potvůrek a folie na okna. Navíc budete nadšeni různými ozdůbkami určenými na párty, jako jsou tradiční girlandy, lampiony a balónky.

Tyto výrobky určené nejen pro školáky naleznete v bohaté nabídce internetového obchodu Kupzde.cz. Zde si budete moci z pohodlí domova bez front a dlouhého čekání u pokladny objednat vše, co potřebujete ke své práci v kanceláři, na párty či do školy, která právě nyní začíná!

 

logo kupzde.cz

Doporučujeme

Aktuality

 • Partonyma – nová čísla časopisu ke stažení a o připravované antologii

  Literární časopis Partonyma, založený v roce 2012, prochází již od závěru minulého roku řadou proměn. Poslední dvě čísla vyšla v menším formátu a celkově novém designu, což ovšem není nejpodstatnější změnou. Tato tzv. „černá řada“ (podle nové podoby obálky) je nyní, kromě klasické tištěné verze, uvolněna ke stažení ve formátu PDF zcela zdarma. Jedná se o dvojčíslo 19 - 20 na téma Umění zločinu / Zločinné umění a o dvojčíslo 21 – 22 na téma Meze textu / Meze prostoru.

  Číst dál...  
 • V šestém ročníku Ceny Česká kniha zvítězil Jiří Hájíček

  Závěrečná tisková zpráva šestého ročníku Ceny česká kniha, která oficiálně oznamuje vítěze, je již k dispozici. V následujících odstavcích si ji můžete přečíst.

  Číst dál...  

Doporučujeme

Nové komentáře

Soutěž

 • Soutěž o knihu Kamínek

  Ode dneška soutěžíme o knihu Kamínek z nakladatelství Albatros. Pokud správně zodpovíte tři jednoduché soutěžní otázky a usměje-li se na vás štěstí při závěrečném losování, kniha bude vaše.

  Číst dál...

Z čtenářského deníku

 • Drašar

  Nacházíme se v době, kdy je český jazyk považován za mluvu vesničanů. Čeština je vytlačena z nejvyšších společenských funkcí, kultury i státní správy. Na školách se vyučuje německý jazyk, jazyk vzdělanců. Dochází k velké germanizaci (poněmčování) společnosti… A do této doby se narodí Josef Václav Michl. Dlouho očekávaný syn, kterému jsou předurčeny velké skutky a který se má stát chloubou rodiny.

  Číst dál...  
 • Biblický příběh, který se odehrává na americkém venkově

  John Steinbeck se narodil roku 1902 v Kalifornii. Vystřídal mnoho různých profesí a získané zkušenosti potom uplatňoval ve svých knihách. Patřil k autorům takzvané ztracené generace zažil první světovou válku a ve svých dílech popisuje bídu, které byl svědkem. Vyzdvihuje krásu kalifornské krajiny a sílu lidského ducha, naopak silně kritizuje násilí, zákeřnost a vypočítavost. Získal Pulitzerovu cenu i Nobelovu cenu za literaturu. Mezi jeho nejznámější knihy patří Hrozny hněvu, O myších a lidech, Pláň Tortilla a právě Na východ od ráje

  Číst dál...  

Přihlášení