Ostatní

Dvě místa, kde můžete nové knihy koupit výhodně!

1 1 1 1 1 (1 hlas)
knihy

Knihy, kdo by je nemiloval. Někdy se ale stane, že nás od nákupu naší vysněné knihy odradí její cena. Není potřeba propadat zoufalství. Našli jsme pro vás dvě zajímavá místa, díky kterým můžete vaše oblíbené knihy vždy nakoupit levně. Jaká to jsou a jaké výhody nabízejí? 

Možnost první - srovnání cen ve vteřině 


Prvním místem je nový srovnávač zboží zaza.cz. Nabízí srovnání cen knih pro každého z vás. Stačí jen zadat název knihy do vyhledávacího okénka a ihned se vám zobrazí internetové obchody, kde můžete vámi vybranou knihu koupit. Ihned také vidíte, kolik daná kniha stojí. Pokud neznáte název knihy, vůbec to nevadí. V tomto případě stačí rozkliknout kategorii Knihy, filmy, hudba. Čeká tu na vás široký výběr knih všech žánrů. Stačí jen kliknout na vybranou knihu a nechat si její cenu porovnat. Výhodu má nakupování knih se zaza.cz ještě jednu a rozhodně ne zanedbatelnou. Kromě nejvýhodnější ceny vám totiž srovnávač nabídne i nejbližší místo, kde je možné si knihu vyzvednout. Můžete tak ušetřit za drahé poštovné. Výdejní místa se nacházejí ve velkých i malých městech České republiky a některá také na Slovensku.

banner

Možnost druhá – Megaknihy 

Druhou možností, jak koupit online knihy levně je, podívat se nabídku internetového obchodu megaknihy.cz. I zde najdete bohatou nabídku knih všech žánrů. Nákup zde zpříjemňují také nízké ceny a možnost osobního odběru. Pokud si budete chtít knihu dát poslat, nemusíte se bát. Na megaknihy.cz začíná cena poštovného na pouhých 39 Kč. 

il

Dejte si pozo

Nakupování na internetu má svá úskalí. Ne všechny internetové obchody totiž mohou jednat férově. Máme pro vás dobrou radu – podívejte se na těchto 12 tipů bezpečného online nakupování a zjistíte, jak poznat nebezpečný e-shop a čím se při nakupování na internetu řídit. Případných problémů s nakupováním se však na ZAZA.CZ nemusíte bát. Tento srovnávač zboží zařazuje pouze prověřené e-shopy, kde máte vždy jistotu, že za své peníze dostanete objednané zboží. 

 

 

 

Komentáře   

 
PavlaS
0 Odp.: Dvě místa, kde můžete nové knihy koupit výhodně!PavlaS 2014-08-01 02:38
Megaknihy jsou fajn. Ceny jsou ve většině případů nižší než jinde, o levném poštovném nemluvě. Po několika nákupech mohu říct, že s nimi mám dobrou zkušenost.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 

Soutěže

Aktuality

 • Hlasujte pro svou oblíbenou knihu v Ceně čtenářů Magnesia Litera

  Vážení a milí čtenáři,

  literární ocenění Mgnesia Litera za rok 2017 se bude udělovat 4. dubna 2018. Jako každým rokem ji můžete sledovat v přímém přenosu České televize. Chcete-li aktivně vyjádřit, která kniha byla pro Vás ta nej, máte možnost se zapojit a hlasovat v kategorii Cena čtenářů. Vybírat lze z prózy, poezie i knih pro děti. Hlasovat můžete do 31. března 2018 ZDE.

   

   
 • Partonyma – nová čísla časopisu ke stažení a o připravované antologii

  Literární časopis Partonyma, založený v roce 2012, prochází již od závěru minulého roku řadou proměn. Poslední dvě čísla vyšla v menším formátu a celkově novém designu, což ovšem není nejpodstatnější změnou. Tato tzv. „černá řada“ (podle nové podoby obálky) je nyní, kromě klasické tištěné verze, uvolněna ke stažení ve formátu PDF zcela zdarma. Jedná se o dvojčíslo 19 - 20 na téma Umění zločinu / Zločinné umění a o dvojčíslo 21 – 22 na téma Meze textu / Meze prostoru.

  Číst dál...  

Doporučujeme

Nové komentáře

Z čtenářského deníku

 • Jarmila Glazarová: Vlčí jáma

  Jana, která osiřela po první světové válce, se dostává k adoptivním rodičům, kteří žijí ve Slezsku a jsou bezdětní. Jana se stává ošetřovatelkou své adoptivní matky, stará se o domácnost a snaží se své nové rodině být užitečná. Postupem času ale odhaluje tajemství tohoto nesourodého páru. Na první pohled totiž vypadají Klára a Robert šťastně, na ten druhý je ale vidět, že tento pár rozhodně šťastný není.

  Číst dál...  
 • Drašar

  Nacházíme se v době, kdy je český jazyk považován za mluvu vesničanů. Čeština je vytlačena z nejvyšších společenských funkcí, kultury i státní správy. Na školách se vyučuje německý jazyk, jazyk vzdělanců. Dochází k velké germanizaci (poněmčování) společnosti… A do této doby se narodí Josef Václav Michl. Dlouho očekávaný syn, kterému jsou předurčeny velké skutky a který se má stát chloubou rodiny.

  Číst dál...  

Přihlášení