Ostatní

Dvě místa, kde můžete nové knihy koupit výhodně!

1 1 1 1 1 (1 hlas)
knihy

Knihy, kdo by je nemiloval. Někdy se ale stane, že nás od nákupu naší vysněné knihy odradí její cena. Není potřeba propadat zoufalství. Našli jsme pro vás dvě zajímavá místa, díky kterým můžete vaše oblíbené knihy vždy nakoupit levně. Jaká to jsou a jaké výhody nabízejí? 

Možnost první - srovnání cen ve vteřině 


Prvním místem je nový srovnávač zboží zaza.cz. Nabízí srovnání cen knih pro každého z vás. Stačí jen zadat název knihy do vyhledávacího okénka a ihned se vám zobrazí internetové obchody, kde můžete vámi vybranou knihu koupit. Ihned také vidíte, kolik daná kniha stojí. Pokud neznáte název knihy, vůbec to nevadí. V tomto případě stačí rozkliknout kategorii Knihy, filmy, hudba. Čeká tu na vás široký výběr knih všech žánrů. Stačí jen kliknout na vybranou knihu a nechat si její cenu porovnat. Výhodu má nakupování knih se zaza.cz ještě jednu a rozhodně ne zanedbatelnou. Kromě nejvýhodnější ceny vám totiž srovnávač nabídne i nejbližší místo, kde je možné si knihu vyzvednout. Můžete tak ušetřit za drahé poštovné. Výdejní místa se nacházejí ve velkých i malých městech České republiky a některá také na Slovensku.

banner

Možnost druhá – Megaknihy 

Druhou možností, jak koupit online knihy levně je, podívat se nabídku internetového obchodu megaknihy.cz. I zde najdete bohatou nabídku knih všech žánrů. Nákup zde zpříjemňují také nízké ceny a možnost osobního odběru. Pokud si budete chtít knihu dát poslat, nemusíte se bát. Na megaknihy.cz začíná cena poštovného na pouhých 39 Kč. 

il

Dejte si pozo

Nakupování na internetu má svá úskalí. Ne všechny internetové obchody totiž mohou jednat férově. Máme pro vás dobrou radu – podívejte se na těchto 12 tipů bezpečného online nakupování a zjistíte, jak poznat nebezpečný e-shop a čím se při nakupování na internetu řídit. Případných problémů s nakupováním se však na ZAZA.CZ nemusíte bát. Tento srovnávač zboží zařazuje pouze prověřené e-shopy, kde máte vždy jistotu, že za své peníze dostanete objednané zboží. 

 

 

 

Komentáře   

 
PavlaS
0 Odp.: Dvě místa, kde můžete nové knihy koupit výhodně!PavlaS 2014-08-01 02:38
Megaknihy jsou fajn. Ceny jsou ve většině případů nižší než jinde, o levném poštovném nemluvě. Po několika nákupech mohu říct, že s nimi mám dobrou zkušenost.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 

Doporučujeme

Aktuality

 • Partonyma – nová čísla časopisu ke stažení a o připravované antologii

  Literární časopis Partonyma, založený v roce 2012, prochází již od závěru minulého roku řadou proměn. Poslední dvě čísla vyšla v menším formátu a celkově novém designu, což ovšem není nejpodstatnější změnou. Tato tzv. „černá řada“ (podle nové podoby obálky) je nyní, kromě klasické tištěné verze, uvolněna ke stažení ve formátu PDF zcela zdarma. Jedná se o dvojčíslo 19 - 20 na téma Umění zločinu / Zločinné umění a o dvojčíslo 21 – 22 na téma Meze textu / Meze prostoru.

  Číst dál...  
 • V šestém ročníku Ceny Česká kniha zvítězil Jiří Hájíček

  Závěrečná tisková zpráva šestého ročníku Ceny česká kniha, která oficiálně oznamuje vítěze, je již k dispozici. V následujících odstavcích si ji můžete přečíst.

  Číst dál...  

Doporučujeme

Nové komentáře

Soutěž

 • Soutěž o komiks Fullmetal Alchemist - Ocelový alchymista 1

  Ode dneška soutěžíme o knihu Fullmetal Alchemist - Ocelový alchymista 1 z nakladatelství Crew. Pokud správně zodpovíte tři jednoduché soutěžní otázky a usměje-li se na vás štěstí při závěrečném losování, kniha bude vaše.

  Číst dál...

Z čtenářského deníku

 • Drašar

  Nacházíme se v době, kdy je český jazyk považován za mluvu vesničanů. Čeština je vytlačena z nejvyšších společenských funkcí, kultury i státní správy. Na školách se vyučuje německý jazyk, jazyk vzdělanců. Dochází k velké germanizaci (poněmčování) společnosti… A do této doby se narodí Josef Václav Michl. Dlouho očekávaný syn, kterému jsou předurčeny velké skutky a který se má stát chloubou rodiny.

  Číst dál...  
 • Biblický příběh, který se odehrává na americkém venkově

  John Steinbeck se narodil roku 1902 v Kalifornii. Vystřídal mnoho různých profesí a získané zkušenosti potom uplatňoval ve svých knihách. Patřil k autorům takzvané ztracené generace zažil první světovou válku a ve svých dílech popisuje bídu, které byl svědkem. Vyzdvihuje krásu kalifornské krajiny a sílu lidského ducha, naopak silně kritizuje násilí, zákeřnost a vypočítavost. Získal Pulitzerovu cenu i Nobelovu cenu za literaturu. Mezi jeho nejznámější knihy patří Hrozny hněvu, O myších a lidech, Pláň Tortilla a právě Na východ od ráje

  Číst dál...  

Přihlášení